Jump to content

Evroliga prelazni rok 2023/24


Brat od Korneta
Message added by uvrnuto,

 Počeo je Early Bird za ELTV i uz promo code ELBIRD možete ostvariti 20% popusta na godišnju pretplatu, pa umesto 32 evra, za godinu platite 25,6 evra. ELTV važi i za EL i EK.
Striming direktno na tv-u: Available on Android TV, Apple TV and Samsung TV.

Za one koji su vešti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nešto jače od 10 evra. U vezi sa tim pišite @MrTwister.

Recommended Posts

1 minute ago, Nele said:

Juancho u PAO 2 godine za 4.5m 

 

Bukvalno za ove novce najveca kradja prelaznog roka, potencijalno moze i veci doprinos od Mirote da ima.

Mene bas zanima kako ce on izgledati u evropi, za brata sam siguran da ce biti top3 centara, ovaj mi ne deluje da moze toliko razliku da pravi. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Igor_ said:

Mene bas zanima kako ce on izgledati u evropi, za brata sam siguran da ce biti top3 centara, ovaj mi ne deluje da moze toliko razliku da pravi. 


Meni je Juancho interesantniji od Willyja za EL. Godinama se pricalo da Real ceka prvu priliku da ga potpise ako se odluci vratiti u Europu al eto na kraju nista od toga. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

 

Kako moze Barsa da trazi 1.5 miliona ako Laprovitola ima izlaznu klauzulu od 600k evra? Neko opasno laze od tih insajdera.

Jebem li ga, ja se secam da je bila ta neka prica. 

Link to comment
Share on other sites

Slukas, Grant, Vildoza, Moraitis

Gaj, Grigonis, Avdalas

Papapetru, Mancukas,

Hernangomez, Mitroglu, Samodurov

Lesor, Balčerovski, NeJanis

 

Na kraju, Pao ima dobro posložen roster i Ataman je dobio dosta finu igračku. Puno kombinacija, videćemo da li Poljak može da ima neku light Plajs rolu, voli Ataman da ima pick&pop centra. Generalno, imali su para, ali jako smisleno je sve ovo odradjeno. Ima kreacije, šuta, atletike, iskustva, mladosti.

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, alpaka Bereta Sida said:


Meni je Juancho interesantniji od Willyja za EL. Godinama se pricalo da Real ceka prvu priliku da ga potpise ako se odluci vratiti u Europu al eto na kraju nista od toga. 

Videcemo, jedno je sigurni bice ovo jako zanimljiva sezona, tu je i Kemba, da se vidi moze li da izgura sezonu. 

Kamagete, Edwards od kojeg ocekujem da eksplodira u Bajernu. .  Dosta jos novih imena. 

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Nele said:

Juancho u PAO 2 godine za 4.5m 

 

Bukvalno za ove novce najveca kradja prelaznog roka, potencijalno moze i veci doprinos od Mirote da ima.

 

cekaj, frenkiju ja da platim pola od dve milke a juancho najveca kradja za 2.250.000? njemu ako ne ide sut, mozes na klupu da ga posadis.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto pinned and unpinned this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...