Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

25 minutes ago, fedor said:


Ono sto nas razlikuje sto mi nudimo oralni seks i Vucicu i Ostoji i Vucelicu svaku utakmicu, a vi o vasim cutite jer je vasa navijacka grupa mnogo jaca, organizovanija i uticajnija i niko se ne usudi da ide kontra njih. Da je situacija drugacija da je Partizan svih ovih godina redjao titule verovatno bi i nasi sns-ovci i lopovi bili heroji, da je faraon osvedoceni Partizanovac verovatno bi vi pevali Vucicu seceru na svakoj utakmici.

Isti smo jbg samo su okolnosti drugacije. 

 

Kakav post, sa sve ovom kulminacijom nismo isti. Svim tim ljudima iz Partizana se peva isključivo zbog nedostatka uspeha, gde ih posmatraju kao uništitelje Partizana, a ne neke političke i socijalne osvešćenosti koje nedostaje na drugoj strani. Dobro, Vučiću se peva i zato što je Kavački klan trenutno u ratu sa državom.

 

Cela ova priča se uvek svede na mim sa dva spajdermena, ne postoji ali. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kendrick said:

Dete sa mamom i tatom pljuje autobus baš zbog načina na koji su navijači dočekali Aleksu.

Ovo ce sada postati neki ultra mit... Samo zato sto ga je pomenuo Zoc. I to ce uvek biti kontrateg za sve lose sto se desava na KKP tribini. Dokle god ne bude samokritike i potezu se "a ono dete sto je pljuvalo", bice nam ovako. Dokle god taj isti Zoc ne reaguje na tribinu, a onda na konferenciji se pita ko seje mrznju i izvlaci neke stvari koje je on video, i kritikuje samo to, vice nam ovako. Isto tako i sa druge strane, dokle god Covic vidi samo vase a ne i svoje, dokle god vecina navijaca vide samo tudje a ne i svoje ispade, bice nam ovakvi odnosi. Da ne idem jos dalje u politiku. 

 

2 hours ago, kendrick said:

Ukratko, dočekivanje Alekse uz pogdrno skandiranje sigurno nije nešto za primer, ali je deo navijačkog folklora i pre nego što je isti došao na najgori nivo. Većina to ionako bez mozga uzviče, a kao zahvalnost jer je trpao koš najvećeg rivala. Naši problemi bi bili mnogo rešiviji da su povici sa tribina srebrnom reprezentativcu okidač za svu nenormalnost poslednjih godina.

 

Aham, znaci "nije za primer", "deo navijackog folklora"... "zahvalnost jer je trpao kos najveceg rivala". Da zapamtimo ova "opravdanja".

 

BTW Aleksa prosle sezone protiv Zvezde u ABA 6p, 10p, 0p, u EL 3p. Uzeli ste titulu.

Pre 2 sezone znao je da pogodi puno - ali 0 titula. Sto se mene tice, neka bude opet tako 🙂 

 

 

 

I jos nesto:

 

1 hour ago, kendrick said:

Ovo naravno nije istina, okačeno je dva posta gde su Aleksa i Bogdan i sam Aleksa, a potom grupna slika reprezentativaca. Bilo je još bezbroj objava vezanih za repku, čestitke, pozdravi i slično što je valjda i očekivano od naših klubova i sportskih udruženja koji imaju kakvu-takvu social media pokrivenost.

 

1 hour ago, kendrick said:

Razumeo bih da je neko zaista okačio samo svoje bivše igrače, ali to se jednostavno nije desilo.

 

Ja ne znam da li ti mislis da smo slepi ili glupi? Ili neka kombinacija? 

Ti ne vidis bas nikakvu razliku o objavama? Ili se samo trudis da nas nateras da je mi ne vidimo? 

 

Tviter:

KKP: 

Spoiler

 

 

 

 

 

I jedan kolaz slika u kome jasno dominiraju Partizanovci, uz jednu sliku Borise i jednu timsku. 

Neke slike su bas smesno isecene, vise nego ocigledno je da su isticani Partizanovci... 

 

 

I imali su jedno retvitovanje timske slike koju je okacio KSS na svom tviteru.

 

 

Ili za ulazak u finale:

 

I za ulazak u polufinale:

 

 

 

I to je to... kamo podrska Borisi?

 

 

 

 

KKCZ:

 

Spoiler

 

 

 

Retvitovala i jedan FIBA tvit sa Novakom i Bogdanovicem pre finala:

 

Posle polufinala okaciva video bez ikakvog seckanja... 

 

Pa i ovako nesto gde dominiraju Partizanovci:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I ne bi bilo nista cudno i lose u tome da se isticu igraci svog kluba (eno, Zvezda isticala i Tobija i Jaga) ali ne ovako perfidno, da forsiras to da se sto manje vide igraci vecitog rivala. I cak to ne bi bio toliki problem da nema ovakvih "branioca" kojima je glavni stav "ne veruj onom sto vidis, veruj meni". 

 

 

Ne znam, evo ne znam sta vise reci, ali znam da bi mene barem malo bilo sramota da pisem neke stvari koje ti pises... 

 

  • Like 20
  • Love 5
  • Thanks 15
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, MarkoKep said:

 

Prošla sezona je pokazala da sva ta palamuđenja padaju u vodu kad dođu rezultati. Navijačima je bitan samo isključivo rezultat i ništa više. Godinama smo imali najmanji budžet u EL i navodno se gadili projekata tipa Makabi, Armani, Monako, Efes, koji kupuju uspehe tako što plaćaju milione za strance. Bilo nam je draže da igraju domaći igrači koji osećaju klub i publiku nego da dovodimo dokazane EL igrače, sve sirotinjski izgovori. Onda je Partizan odjednom počeo da sipa milione na proverene EL igrače, strance, doveo najboljeg trenera u Evropi i u prvoj EL sezoni otišao u TOP 8 i zamalo na F4. Navijači srećni i zadovoljni, puna Arena svaku utakmicu, niko nema nikakav problem dok god postoji rezultat. I sada mi normalno hoćemo to isto. Došao nam je Kampaco, opšta euforija, hoćemo Mirotića, Kalinu, Klajburna, nije bitno više koliko košta, nije više bitno da li osećaju klub, hoćemo rezultat.

 

Hoću da kažem da to što pričaš da bi voleo da imamo budžet od 500k je prazna priča. Da dođemo u tu situaciju plakao bi za ovim što imamo sad i kritikovao te stručnjake kako ne mogu da obezbede budžet kao nekad. Podseća me i na ono kritikovanje Vladana Milojevića što igramo kukavički, što se branimo umesto da napadamo pa i nek izgubimo ko ljudi. I eto dobili smo posle toga napadački fudbal i 3 godine nismo mogli da prođemo kvalifikacije za LŠ, prošle sezone poslednje mesto u grupi LE. I jesmo li sada srećni ili su nam ipak draži bili rezultati sa Vladanom?

Nisi razumeo i nisi čitao moju konverzaciju u potpunosti. Svakako bih pre 500k i košarkašku struku nego milione i Čovića. Ali isto tako sam svestan da ćemo mi svakako imati para ko god da nas vodi. Pa ajde kad je bar tako, daj ljude iz struke. Nije problem budzet. Već onaj ko raspolaže njime. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Ovo ce sada postati neki ultra mit... Samo zato sto ga je pomenuo Zoc. I to ce uvek biti kontrateg za sve lose sto se desava na KKP tribini. Dokle god ne bude samokritike i potezu se "a ono dete sto je pljuvalo", bice nam ovako. Dokle god taj isti Zoc ne reaguje na tribinu, a onda na konferenciji se pita ko seje mrznju i izvlaci neke stvari koje je on video, i kritikuje samo to, vice nam ovako. Isto tako i sa druge strane, dokle god Covic vidi samo vase a ne i svoje, dokle god vecina navijaca vide samo tudje a ne i svoje ispade, bice nam ovakvi odnosi. Da ne idem jos dalje u politiku. 

 

 

Aham, znaci "nije za primer", "deo navijackog folklora"... "zahvalnost jer je trpao kos najveceg rivala". Da zapamtimo ova "opravdanja".

 

BTW Aleksa prosle sezone protiv Zvezde u ABA 6p, 10p, 0p, u EL 3p. Uzeli ste titulu.

Pre 2 sezone znao je da pogodi puno - ali 0 titula. Sto se mene tice, neka bude opet tako 🙂 

 

 

 

I jos nesto:

 

 

 

Ja ne znam da li ti mislis da smo slepi ili glupi? Ili neka kombinacija? 

Ti ne vidis bas nikakvu razliku o objavama? Ili se samo trudis da nas nateras da je mi ne vidimo? 

 

Tviter:

KKP: 

  Reveal hidden contents

 

 

 

 

 

I jedan kolaz slika u kome jasno dominiraju Partizanovci, uz jednu sliku Borise i jednu timsku. 

Neke slike su bas smesno isecene, vise nego ocigledno je da su isticani Partizanovci... 

 

 

I imali su jedno retvitovanje timske slike koju je okacio KSS na svom tviteru.

 

 

Ili za ulazak u finale:

 

I za ulazak u polufinale:

 

 

 

I to je to... kamo podrska Borisi?

 

 

 

 

KKCZ:

 

  Reveal hidden contents

 

 

 

Retvitovala i jedan FIBA tvit sa Novakom i Bogdanovicem pre finala:

 

Posle polufinala okaciva video bez ikakvog seckanja... 

 

Pa i ovako nesto gde dominiraju Partizanovci:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I ne bi bilo nista cudno i lose u tome da se isticu igraci svog kluba (eno, Zvezda isticala i Tobija i Jaga) ali ne ovako perfidno, da forsiras to da se sto manje vide igraci vecitog rivala. I cak to ne bi bio toliki problem da nema ovakvih "branioca" kojima je glavni stav "ne veruj onom sto vidis, veruj meni". 

 

 

Ne znam, evo ne znam sta vise reci, ali znam da bi mene barem malo bilo sramota da pisem neke stvari koje ti pises... 

 

Da ne trošim reči ima emoji: 🎯.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-2023-09-14-13-45-03-174-com-t 

Kako ih Dusko motri 😆

Ovo sam pre neki dan hteo da prokomentarišem i pitam. Zašto naši momci i dalje treniraju u Pioniru? Zašto ne u Areni i kad ćemo tamo preći? 

P. S. Kako god bilo, ova dva momka, ova slika i ovi osmesi ipak nemaju cenu. 😍❤️

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk

 

Stari si ti sitničar i demagog, očekivao sam te da se pojaviš. Sve što si kvoutovao je ispod ili iznad objašnjeno ili je sadržalo potreban kontekst, a odavno sam naučio kako izvlačiti i napadati tehnikom citiram + izdvojim šta mi paše, tako da poprilično naivno bi bilo ako očekuješ da ti bilo šta dodatno repliciram na konto Alekse i trpanja.

 

Što se tiče tnjiter objava koje si postavio, gospodin kolega forumaš je napisao kako je Partizan okačio samo svoje igrače a ne sve reprezentativce, što nije istina, jer je na profilima bilo na desetine objava gde je bilo i jednog i drugog. Tako i izdvajanje po jedne objave oba kluba (čime se ti dečko baviš) kurcu ne vredi.

 

Takođe, rekao sam naknadno da je meni posebno posvećivanje pažnje "svojim" igračima sasvim normalno i nešto što i drugi klubovi praktikuju. Ali to, kao ni tvoja replikatm nisu tema već ----> vrati se na prvi pasus.

 

Što se tiče toga čega bi tebe bilo sramota, ne znam i ne interesuje me previše, ali vidim da te nimalo nije sramota da izvrćeš, nameštaš i tasterišeš po forumu. Good for you.

Edited by kendrick
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ovo ovde pocinje da lici na linkdin… gde su svi dobri,lepi, bezgresni i uspesni…

 

cime se vi bavite koji je klub koju sliku objavio, da li je suptilno sklonio one koji su igrali ili igraju za Partizan…

 

ja sam gresan, i trebali su da urada tako… mene da pitaju jos direktnije, jer je to nalog KK Partizan, a ne dobrotvorne ustanove ili kosarkaskog saveza…

 

juce bio na utakmici… bilo vrhunski, od organizacije, od ljudi koji su bili, od bivsih kosarkasa,od igraca… 

 

U dva ili tri navrata se pominjala Zvezda, jednom kad je Aleksa prozivan, i dva put u pesmama.. nisra strasno da bi ovde izazvalo lamentovanje nad sudbinom drustva kao takvog… dok ovaj juce jede parizer na tv, sigurno je najveci problem da se na jucerasnjem dogadjaju peva Nekad se zvala Ljutice Bogdana… Mozda su to nasi kompleksi, mozda je ljubomora u vama pa daj da nesto zamerimo, sta god da je od toga minimalan drustveni problem u ovom momentu

 

dakle, ja ne pratim naloge KK Zvezds i ne ontetesuje me da li su oni suptilnije iskazali podrsku reprezentacije iki isticali svoje igrace…

 

ne zameram im ako su to uradili….

 

no… ajmo ovde svi da budemo bezgresni jer je to sad mega giga popularno, biti neutralan, samokritican do besvesti… 

 

 

  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:

@Kooineeperk

 

Stari si ti sitničar i demagog, očekivao sam te da se pojaviš.

 

 

 

2 minutes ago, kendrick said:

 

Sve što si kvoutovao je ispod ili iznad objašnjeno ili je sadržalo potreban kontekst, a odavno sam naučio kako izvlačiti i napadati tehnikom citiram + izdvojim šta mi paše, tako da poprilično naivno bi bilo ako očekuješ da ti bilo šta dodatno repliciram na konto Alekse i trpanja.

Ne moras nista da repliciras. Ceo taj deo ti je brutalna relativizacija. Nemas sta da objasnis vise. 

 

2 minutes ago, kendrick said:

Što se tiče tnjiter objava koje si postavio, gospodin kolega forumaš je napisao kako je Partizan okačio samo svoje igrače a ne sve reprezentativce, što nije istina, jer je na profilima bilo na desetine objava gde je bilo i jednog i drugog.

Ja i nisam rekao da nije bilo drugih igraca na slikama, vec da je vise nego ocigledna teznja da se manje prikazu i drugi, i dao ti uporedni prikaz, gde to sa druge strane apsolutno nije slucaj. 

 

2 minutes ago, kendrick said:

Tako i izdvajanje po jedne objave oba kluba (čime se ti dečko baviš) kurcu ne vredi.

Nije izdvojena po jedna objava vec SVE objave na tviteru. Oba kluba. (Osim KKCZ za Borisu). 

Bavim se repliciranju tvojim gebelovskim metodama. 

 

 

2 minutes ago, kendrick said:

Takođe, rekao sam naknadno da je meni posebno posvećivanje pažnje "svojim" igračima sasvim normalno i nešto što i drugi klubovi praktikuju. Ali to, kao ni tvoja replikatm nisu tema već ----> vrati se na prvi pasus.

 

Što se tiče toga čega bi tebe bilo sramota, ne znam i ne interesuje me previše, ali vidim da te nimalo nije sramota da izvrćeš, nameštaš i tasterišeš po forumu. Good for you.

Za ovo je jednom jedan banovan. Pa da vidimo da li moderacija drzi isti kriterijum. 

 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Prvobitno mi učitalo jednu sliku, reko brat uzeo da poredi po jednu objavu. Još grđe, legenda okačila sve tvitove, gde se jasno vidi da ono što sam pisao je tačno, da su kačene objave i sa našim bivšim igračima i kolektivno svih igrača. 


Dakle, ti si meni spočitao spin jer sam rekao da kolega forumaš nije u pravu kada kaže da smo kačili samo naše bivše igrače. Onda si dokazao da je moj "spin" tačan, ali si rešio da mi repliciraš kakvim perfidnim distinkcijama u Tviter oglašavanju dva kluba. Kakav si ti jebeni car.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

@ScepanScekicSto Ja se u principu slažem sa tvojim napisanim, u 90%. Niti mi je ikada palo na pamet da tražim od nekog navijača Partizana da vređa svoje i nešto mi se izvinjava. Imam samo jedno pitanje, zanimljivo mi je recimo taj detalj da stalno vaši navijači vređaju Zvezdu, bukvalno na svakoj utakmici, a da recimo ja nisam čuo skoro, a ispraviće me neko ako se varam, da su navijači KKCZ spontano počeli tokom utakmice sa...aj da kažemo bilo kojom ekipom osim KKP vređali Partizan. O čemu se to radi? Ozlojeđenost, neka vera da vam je Zvezda kriva za nešto... kompleksi, šta? Bez neke želje da tatišem, interesuje me. Pritom uopšte ne napadam ljude koji navijaju za KKP ovde na forumu, verujem da su to korektni sagovornici. Šta je recimo motiv jednog lika da u predivnoj atmosferi uz doček srebrnih momaka i uz odličan rezultat, dakle bez pravog povoda, krenu sa "Sisaj Zvezdo!" ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Čočo said:

Nisi razumeo i nisi čitao moju konverzaciju u potpunosti. Svakako bih pre 500k i košarkašku struku nego milione i Čovića. Ali isto tako sam svestan da ćemo mi svakako imati para ko god da nas vodi. Pa ajde kad je bar tako, daj ljude iz struke. Nije problem budzet. Već onaj ko raspolaže njime. 

 

Ne, ne bi. Svi bi mi voleli košarkašku struku i milione, a ne košarkašku struku i 500k. Džabe ti stručnost ako imaš samo 500k. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MarkoKep said:

 

Ne, ne bi. Svi bi mi voleli košarkašku struku i milione, a ne košarkašku struku i 500k. Džabe ti stručnost ako imaš samo 500k. 

 

Možda ćeš da me smatraš za budalu ili lažova ali ja bih voleo struku i 500k, u startu, pa onda da mi svi navijači lepo uplatimo pare za svoj klub, ali da znamo gde te pare idu i da imamo uvid u potrošnju, pa da onda od jednog malog kluba iz male Srbije postanemo gigant. Pazi, potpuno je suludo da zemlja u kojoj predsednik reklamira parizer od 3% mesa ima dva kluba sa 15 miliona evra budžeta u evroligi. To je bolest. Ova zemlja ima mnogo mnogo većih i hitnijih stvari za rešavanje. Ovo što mi gledamo je najklasičniji primer hleba i igara. Ništa drugo. Mazanje očiju ljudima da bi imali nešto u životu kako ne bi bili svesni da su potpune golje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

 

Možda ćeš da me smatraš za budalu ili lažova ali ja bih voleo struku i 500k, u startu, pa onda da mi svi navijači lepo uplatimo pare za svoj klub, ali da znamo gde te pare idu i da imamo uvid u potrošnju, pa da onda od jednog malog kluba iz male Srbije postanemo gigant. Pazi, potpuno je suludo da zemlja u kojoj predsednik reklamira parizer od 3% mesa ima dva kluba sa 15 miliona evra budžeta u evroligi. To je bolest. Ova zemlja ima mnogo mnogo većih i hitnijih stvari za rešavanje. Ovo što mi gledamo je najklasičniji primer hleba i igara. Ništa drugo. Mazanje očiju ljudima da bi imali nešto u životu kako ne bi bili svesni da su potpune golje.

To je to. Hvala! Pridružujem se grupi lažova i budala. 🎩

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

 

Možda ćeš da me smatraš za budalu ili lažova ali ja bih voleo struku i 500k, u startu, pa onda da mi svi navijači lepo uplatimo pare za svoj klub, ali da znamo gde te pare idu i da imamo uvid u potrošnju, pa da onda od jednog malog kluba iz male Srbije postanemo gigant. Pazi, potpuno je suludo da zemlja u kojoj predsednik reklamira parizer od 3% mesa ima dva kluba sa 15 miliona evra budžeta u evroligi. To je bolest. Ova zemlja ima mnogo mnogo većih i hitnijih stvari za rešavanje. Ovo što mi gledamo je najklasičniji primer hleba i igara. Ništa drugo. Mazanje očiju ljudima da bi imali nešto u životu kako ne bi bili svesni da su potpune golje.

 

Mislim da malo naivno i utopisticki shvatas kako se to u danasnjem sportu (popularnosti tipa fudbala i kosarke), od malog kluba postaje gigant. Pogotovo u Srbiji ili slicnoj drzavi. 

 

Mozemo mi resetovati sistem i krenuti od amaterskog nivoa, i svojim talentom i organizacijom bez muljanja da dodjemo do nekog nivoa profesionalnog sporta. Ali da preskocis tih par poslednjih stepenika od dobrog kluba do giganta, u Srbiji, prosto ne mozes bez sponzorstva drzave, jer drugih sponzora i nemas u maloj i osiromasenoj zemlji, bez obzira na sav talenat ovde. 

 

I to je onda dublje politicko pitanje. Tu gde pocinje da se uplice politika sport mora da trpi. 

 

Dok se stvari iz korena ne promene, u drzavi, nece biti nekog napretka ni na temu uredjenosti sporta i klubova.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...