Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Previse bi mesta zauzimalo kad bi kacio i statisike i highligtse a kamoli opisivao karakteristike ovih igraca tako da cu samo imena (ko ne zna nekog igraca detaljnije sa par klikova moze doci do brojki i highligtsa a mogu se i naci snimci utakmica bukvalno bilo kojih ko se bas toliko interesuje) sa idejom da kako na svakih par dana neki igrac potpise za nekog bude precrtan sa ovog spiska slobodnih igraca i da vidimo sta nam ostaje. Iz Evrolige slobodni, iz ostalih liga nije ni vazno jer su slobodni jer se to lako moze dovesti dal imaju klauzulu ka El ili bi se radilo o manjim obestecenjima nije ni vazno. Al to cu u narednom upisu. Takodje ne bih iskljucio da nse plati obestecenje za nekog al po meni obestecenje vredi dati samo za Kalinica (kog nema na spisku) i Darius Thompsona i Laprovitolu (ako nije done deal stvarno).

 

G ligu cu da preskocim jer tamo ima mnogo igraca a sto se tice Nba moracu da se konsulutujem sa poznavaocima Nba na datoj temi jer slabo pratim Nba i ne znam vise od 100/150 igraca a to je liga koju igra oko 450 igraca. Aziju bih takodje preskocio (mozda ako budem imao vremena), iz Australije jasno necemo dovoditi vise, tako da fokus na Evropu. Veceras Evroliga. Neke bas tanke opcije sam preskocio.

 

 

PG:

 

Kostas Sloukas

Pierria Henry (jos uvek nema potvrde visegodisnje zabrane pa mora na spisak)

Nico Laprovittola (ima ugovor ali bilo je najava da ce biti raskinut (pa i najava da je done deal) pa moram da ga navedem, ako bude potvrda da ostaje u Barsi maknucu ga)

Sergio Rodríguez (ima +1 nije potvrdjeno da li ostaje)

Darius Thompson (ima ugovor ali prema svim najavama ide uz obestecenje od 600k)

Kevin Pangos (jos uvek nije raskinut ali prema svim najavima Armani ne racuna na njega)

Shabazz Napier (prema svim najavama produzice ga Armani al mora ovde jer je slobodan igrac zvanicno jos uvek)

Maodo Lo

Jared Harper

Paris Lee 

Nate Wolters

Milos Teodosic

Cassius Winston 

Jalen Adams (ne nas no iz Makabija koji mu dodje neki kombo 1/2)

Keenan Evans (ima +1 al nije jos zvanicno potvrdjeno da li ostaje)

Aleksa Avramovic (znam da necemo dovoditi igrace iz Partizana al slobodan je pa cisto protokola radi)

Dante Exum (isto vazi i za njega)

Nikola Ivanovic

 

 

SG:

 

Darrun Hilliard (igrao i na poziciji 3 dosta al po meni vise pase na 2)

Corey Walden

Kyle Kuric

Cory Higgins (prema najavama Barsa ga raskida pa dok nema potvrde da ostaje neka ga)

Rudy Fernández (kapiram da ce da ga produze ili ide u penziju)

Ignas Brazdeikis (ima +1 nije potvrdjeno zvanicno ali ostaje kapiram da sigurno)

Tyler Dorsey (prema najavama raskida ga Fener)

Jonah Mathews

Carsen Edwards (dosao kao plej al vise igrao na 2)

Marco Belinelli (kapiram da ce Virtus da ga produzi al jos uvek zvanicno slobodan)

Marcus Eriksson

Yakhouba Ouattara

Klemen Prepelic

 

 

SF:

 

Kostas Papanikolaou

Adam Hanga

James Nunnally (morao ga kao i Avramovica i Exuma, propisi su propisi)

Rokas Giedraitis 

Branko Lazic (dok ne bude zvanicno produzen ide ovde)

Stefan Lazarevic (-II-)

Luigi Datome

Tim Luwawu-Cabarrot

Mateusz Ponitka

Dwayne Bacon

Kyle Weems

 

 

PF:

 

Nikola Mirotic

Petr Cornelie

Zach LeDay @Laki21 tvoj favorit sigurno 😄

Achille Polonara

Devin Booker ( prosle sezone vise na 5 igrao ove kad sam obracao paznju igrao na 4)

Filip Petrusev

Ben Bentil

Chris Singleton

DeShaun Thomas (ima +1 al tesko da ce ga produziti)

Jordan Mickey (jest i petica al u Zenitu igrao na 4 sa Pojtresom u paru i sad sam ga vidjao na 4)

Augustine Rubit 

Luke Sikma

Louis Olinde (jest igrao i trojku al meni je Olinde cetvorka)

Derrick Williams

 

 

C :

 

Joel Bolomboy

Tarik Black

Sertac Sanli 

Mike Tobey

Donatas Motiejunas

Josh Nebo

Alex Poythress

Tonye Jekiri (ima +1 u Feneru, nema zvanicno da je produzen a cim ciljaju Papajanisa verovatno ce da ga ne produze)

Steven Enoch 

Ognjen Kuzmic

Bryant Dunston

Tibor Pleiss (negde pise +1, negde do 2024. a negde da mu istice sad, neka ga ovde)

Kyle Hines 

Brandon Davies (jos uvek nije zvanicno FA ali prema svim najavama ga raskida Armani)

Ismael Bako

Othello Hunter

Zylan Cheatham (igrac koji je visok 196cm a kad sam ga zapazio u Bajernu igrao je centra na par utakmica u odsustvu Hantera i to je ostavio toliko dobar utisak na mene na toj poziciji da ga pisem u centre)

Christ Koumadje

Ben Lammers

Georgios Papagiannis

Arturas Gudaitis

Jasiel Rivero

Bojan Dubljevic (ima +1 al ga raskida Valensija)

 

 

 

 

 

 

Edited by Brat od Korneta
  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Elem, samo razmisljam na glas. Kad smo kod famozne domace osnove... Zasto ne bismo pojurili Marka Simonovica Mladjeg? Koliko sam shvatio,treca godina ugovora mu nije zagarantovana i lako ga mogu najuriti, a Misko nam duguje uslugu za renoviranje Petruseva. 🙂 Simonovic mi deluje kao neko ko bi se dobro uklopio kod Duska u sistem, bio mi je zelja jos iz doba Mege.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, necke said:

Nebo je vise mitska zver, bacis loptu blizu obruca on ce da zakuca.

Dejvis je po meni bolji na niskom postu, ume da ugura protivnika i da kos na razne nacine.

Znaci komplementarni! Pakuj oba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Nisam ispratio to, steta... Pozdravljam ukus za ljubimca, greota da je covek zavrsio na Novom Zelandu.

Sad sam pogledao na njihovom sajtu i nema ga, mora da je bio lažnjak :ranting: krstio sam se kad sam pročitao.

 

edit ... usput videh ovo

Jonah Bolden signs at Sydney

gde se taj zagubio zna li neko.

Edited by Kankkunen
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Sad sam pogledao na njihovom sajtu i nema ga, mora da je bio lažnjak :ranting: krstio sam se kad sam pročitao.

 

edit ... usput videh ovo

Jonah Bolden signs at Sydney

gde se taj zagubio zna li neko.

Nisam znao ovo za Boldena, lik se penzionisao pre nekoliko meseci i ušao u kriptovalute. Nije dugo izdržao. Što se Čitama tiče, bio sam baš iznenađen kako se brzo uklopio, mnogo bolje od Gilespia naprimer, s obzirom da prvi put igra u Evropi, a i došao je nešto pred kraj EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Danas da objave da smo u EL pa kad Covke krene sa bombama🔥🔥🔥

Ja bih radije da mu vidim leđa ako ikako može i da organizuje za sebe i malog neku oproštajnu utakmicu.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

Ovaj transfer najvise govori u prilog tome, sa kakvom smo ekipom krenuli u sezonu.

 

Na stranu sto je Martin u nekim utakmicama zaista izgledao dobro, koliko smo samo promasaja imali, neverovatno nesto.

  • Like 29
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, BojanaCZV said:

 

Ovaj transfer najvise govori u prilog tome, sa kakvom smo ekipom krenuli u sezonu.

 

Na stranu sto je Martin u nekim utakmicama zaista izgledao dobro, koliko smo samo promasaja imali, neverovatno nesto.

Ulažu Japanci ozbiljne pare, to je sad postala poželjna deatinacija kao i Koreja.

Sikmi su ponudili baš velike pare, vrlo je moguće da ode tamo.

Za Martina i njegova kolena odličan izbor.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cigani...kakva je situacija oko igranja EL?

 

Je l smo spremili arsenal uvreda i kletvi ako ispušimo?

 

Spoiler

ja sam spreman

 

cef079d70d08ffb531a584c5729f6354.jpeg

 

Je l imamo adresu od Bodiroge i Glikmana (pa šta ako nije u EL više)?

 

Spoiler

bombhouse.jpg?v=23da2bed74e9783333cf303f

 

Je l se zna gde je Ostojina ergela?

 

Spoiler

2528619_konj2-1_share.jpg

 

horse-head-godfather.png

 

Je l spremamo desant na Telekom što nam nije dao dovoljno para?

 

Spoiler

fotka.jpg

 

Šaaalim se, dajte da ozvaničimo tu EL pa da haluciniramo ovde još brže, jače i bolje. 

  • Like 6
  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nemam_ti_kad said:

Placaju Japanci dobro. A liga je takva da ne mora bas da se rudari ka odje. Cobbs je, to znam, tamo duplirao ugovor u odnosu na nas.

Dovode i dobre trenere, pre nekoliko dana su potpisali Auguste, Caloiaro ... i najčešće dugo ostaju tamo, lepo im je. :classic_cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...