Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

da smo dobili partizan u 5oj, bio bi legenda zvezde, kao kalinic ili malo vise. nije moj tip igraca ali ne mogu da ga grdim za sezonu koju je chovke priredio.

Nedovic je stariji od Pantera, pokazao bi nekada negde nesto da to ima, a petu smo izgubili jer... Nedovic. Da je bio Kalinic, druga bi se pesma pevala (kalemegdan u junu).

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Neko čeka onu trojku pred 20000 grobara ceo život pa ne dočeka. Što se mene tiče Neda je ispunio misiju za prošlu sezonu. Trebalo bi da uz bolje saigrače bude bolji.
Htedoh reći..
Kao što jedan Nemanja nije sanjao da bude kapiten Mančestera nego kako daje gol u derbiju i trči na ogradu ka severu. Tako je i ovaj drugi Nemanja verovatno sanjao da daje trojku u zadnjoj sekundi u istorijskom derbiju.
A šta smo svi mi ovde nego Nemanje, život je satkan od malih snova.
Ća je život vengo fantažija..


  • Like 31
  • Love 2
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, djura.net said:

Nedovic je stariji od Pantera, pokazao bi nekada negde nesto da to ima, a petu smo izgubili jer... Nedovic. Da je bio Kalinic, druga bi se pesma pevala (kalemegdan u junu).

 

dve godine stariji. punter je "stariji"po stazu u timu godinu dana, pa vidi sta je vaznije. nije uopste stvar u tome ko je bolji igrac, vec kakav je kontekst.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

ja mislim da ce nedovic imati i bolju sezonu i sadrzajnije minute ove u odnosu na proslu. kao punter sto je prosperirao od boljeg rostera

Porediti Pantera i Nedovica u ovom momentu je kao da poredis sebe sa Nedovicem, tolika je razlika.

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nedoviću ciganija ali i grobarija nikada neće zaboraviti tu trojku u Areni i onaj frajerski selebrejšn nakon nje ali strukovno gledano on ipak nije opravdao nagruvan ugovor a limitirana minutaža je i došla posledično isporučenom jer trener nema apsolutno nikakav drugi razlog da ga ograničava. Sigurno da navijači nisu očekivali da nas u Italiji iz bule vade Holand i Bentil.
Baš smo izgledali raspojasano i to duplo gostovanje ide i Dušku na dušu ali spoljna linija je tada postavila negativan rekord sezone u šutu za tri.
Učinak Nemanje, i pored slične cene, ipak nije fer porediti sa Panterovom drugom sezonom u kojoj ih je Žoc najzad posložio u ubitačnu ofanzivnu mašinu a Kevin dobio ključeve tima i svu slobodu koja mu treba.
Ispostavilo se i previše slobode ali sad bi potpisao scenario u kojem Nedović krene na Ljulja u F8 i sve što je usledilo nakon toga, nego da tri puta proveram statse koji kažu da nismo mogli vola dubodemo kada je bilo najbitnije.



  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pogledom na suvu statistiku, Nemanja Nedović je imao sasvim dobru sezonu. Jeste da su mu procenti za 3p bili nešto slabiji, ali kao da zaboravljamo da je vukao dobar deo sezone, zajedno sa Vildozom, a pre dolaska Kampaca.

Morao bi, ove sezone, više da koristi prodor jer je u njemu ubitačan, a završavanje na obruču mu je fantazija, uz bolje procente za tricu biće još bolji siguran sam. Sad kada protivničke odbrane neće znati na koga se pre fokusirati, to će Nedi otvoriti put ka lakšim poenima.

Što neko reče Neda je Zvezdino dete, cigan do koske, kao i svi mi, a samo onu trojku u Areni(sa sve izrazom lica) što je bocnuo je dovoljno.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Benito said:

Porediti Pantera i Nedovica u ovom momentu je kao da poredis sebe sa Nedovicem, tolika je razlika.

 

Ne volim Nedovića, ali ga ti baš pretera.

11 minutes ago, DrMV said:

Što neko reče Neda je Zvezdino dete, cigan do koske, kao i svi mi, a samo onu trojku u Areni(sa sve izrazom lica) što je bocnuo je dovoljno.

 

Ukratko zašto srpski klubovi loše posluju. Ovo bi možda bilo dovoljno da Nedović košta circa 400 K evra.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

da smo dobili partizan u 5oj, bio bi legenda zvezde, kao kalinic ili malo vise. nije moj tip igraca ali ne mogu da ga grdim za sezonu koju je chovke priredio.

Za Kalinica uvek pricamo ,,da nismo dobili ispao bi choker'' a za Nedovica ide mantra ,,Da smo dobili bio bi legenda''. e to je glavna razlika

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Redstar0356 said:

Za Kalinica uvek pricamo ,,da nismo dobili ispao bi choker'' a za Nedovica ide mantra ,,Da smo dobili bio bi legenda''. e to je glavna razlika

 

mislim da je vrlo kratkovido ceniti igrace izvan konteksta tima u sezoni.

 

glupo mi je i da objasnjavam, svi ovde znamo toliko basketa, da nema potrebe da obnavljamo tablicu mnozenja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

Važi brt, plaćajte tu trojku milionče, samo nemoj posle da bude gde su soldi za još pojačanja.

 

Šoldi su u državnoj riznici, nema potrebe da se lažemo da nekakvo domaćinsko ili nedomaćinsko poslovanje ima veze sa budžetom.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Jedno pitanje, možda je već pojašnjeno, ali se iskreno ne sećam.
Na početku prelaznog roka je čini mi se Mile napisao da su dogovoreni Davidovac, Dejvis i Laprovitola. Oke, DeDa je došao, od Dejvisa nije bilo ništa, a šta je na kraju bilo sa Laprovitolom, dokle se tu stiglo?

Edited by Brajan Danston
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...