Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, MrzimMORE said:

Prema mojim informacijama ( @Markoss, @Mile1 ?), zainteresovani smo samo za dva igraca na poziciji 4 a to su Mirotic i Sengelija. Ako Mirotica ne dovedemo, Sengelija bi trebao doci. Radio je sa Duskom i mislim da nam je to i glavni adut u trci sa PAO-m. 


a kakav je adut to što Pao može da pokrije platu od 2m i u tom slučaju bi imao otvoren izlaz iz ugovora?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, deez nuts. said:

Barsa kreshe budzet i placa svojim igracima da igraju po Evropi. Treba pojuriti Kalinu, ko sto Perce kaze, dok Barsa casti. 

 

Meni je fenomenalno to sto neko moze da misli da Barsa nesto stedi time sto isplacuje ceo ugovor nekome...mislim...ne znam koji to mozak moze tako da rezonuje. Nije to NBA i salary cap, ako isplatis celu platu moras i poreze na tu platu sto ti dolazi na isto. Ili u prevodu, usteda je jedino ako se dogovore za isplatu dela dugovanja a da novi klub doplati. 

 

E sad, nisam ni sanjao da cu to morati odraslim ljudima da pisem ali eto, tvoj upis mi je dosao kao odlican schlag wort za ovo.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, drperce said:

Ja idalje glasam za Kalinu tu, pa nek nam ga Barselona placa, necemo se ciganisemo... mora makar neki Srbin u prvoj postavi ljudi

Meni kad vidim ovaj sastav na koji ste svi pali u nesvest bude malo 🤮

Pobede bi izlecile i tu mucninu ali opet ostane neki gorak ukus kad shvatis koliko smo daleko od toga da budemo zemlja kosarke...

Kad shvatiš i prihvatiš da je odavno prošao taj voz biće ti malo lakše. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, drperce said:

Ja idalje glasam za Kalinu tu, pa nek nam ga Barselona placa, necemo se ciganisemo... mora makar neki Srbin u prvoj postavi ljudi

Meni kad vidim ovaj sastav na koji ste svi pali u nesvest bude malo 🤮

Pobede bi izlecile i tu mucninu ali opet ostane neki gorak ukus kad shvatis koliko smo daleko od toga da budemo zemlja kosarke...

Ono jes` - `ladan znoj te oblije dok trazis inspiraciju za novu majicu.

:classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Kad shvatiš i prihvatiš da je odavno prošao taj voz biće ti malo lakše. 

Nece brate...

Mislim ja sam tu na tribinama kakva god da je selekcija,

Ove godine nadam se i sa jos jednim redovnim clanom ekipe a od iduce jos dva (moji i burazerovi klinci, prosle smo imali neke probe po poluvreme 😂),

ali cu ja idalje da najvise osecam povezanost sa Dedom,Mitrom, Nedarom i sa Lazom jer stranac mora da bude ovde par godina i njuska kao Djenka da bi me pridobio u toj meri... navijacu ja, gubicu glas i zivce to garantujem, ali istu povezanost je tesko postici

U nasem timu ima igraca koji disu Zvezdu i ljudi koji mnogo cine za tim i saigrace i prave atmosferu, a dosta nasih navijaca ih sad prozivaju da nisu trebali da budu produzeni zarad neke NBA Gliga macke u dzaku...

Ljudi, kosarka i sport i klub nije samo teren, ima toliko toga sto ide uz to

I recicu jos samo jedno, klub napreduje po pitanju igrackog kadra i ambicija, po pitanju navijaca i kulture istih kaskamo miljama...

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DrMV said:

Da li je istina ovo sto se piše, da je Želimir umešao prste-preko kuma Raškovića(Tokov menadžer), i da ga guraju u PAO???!!

 

sigurno je istina. toko se tu ništa ne pita, ide tamo gde mu željko preko raškovića kaže. 

ni virtus se ne pita ništa, šta je važeći ugovor u poređenju sa željkovim uticajem?

a i taj pao je boranija za zvezdu al' to je druga ili treća tema.

  • Like 8
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

Brate kako možeš da imaš ovakav nick?
Ko još mrzi more pogotovo sad kad je vani 40 stepeni?
I kako da te onda čovek shvati za ozbiljno?
Volim jezera, reke, planine..... Još nešto ? :)

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MrzimMORE said:

Volim jezera, reke, planine..... Još nešto ? 🙂

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

Pa onda stavi nick volimrekeplanie.

Ne može da se mrzi more

  • Like 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drperce said:

Evo Ntilikina cu da primim srcu odmah kao domaceg, znas da sam ja krvava kolena igrac i da me takvi uzbudjavaju 😂

 

ne može preko reda; najpre bend the knee za miloša, najvećeg srbina među basketašima 21. veka 😐

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, DrMV said:

Da li je istina ovo sto se piše, da je Želimir umešao prste-preko kuma Raškovića(Tokov menadžer), i da ga guraju u PAO???!!

Octagon (Jelić Marko) mu je menadžer, nije Rašković.

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

Pao na usao u Sengeliju 

 

Sengelija je bas tip igraca kojeg Ataman ne preferira. I to mi daje nadu...

Sa budzetima sa kojima moze da bira igrace, cetvorke su mu uvek bili igraci sposobni da pogadjaju za 3 poena. 
Cak , manje vazno da li imaju neki dodatni kvalitet, sut za 3 sa te pozicije se podrazumevao (npr Peters). Cesto je krilo pomerao na 4, smo da dobije sirinu (Andresnon, Klajburn)

 

U Panati pravi slicnu koncepciju ekipe kao i u Efesu, a na cetvorci vec ima jednog koji je slicniji Snegeliji (Mitoglu) nego gore pobrojanima, tako da sumnjam da mu je Toko po ukusu. 

 

Ovo naravno ne znaci da nije istina, i da nece tamo otici, ali ako je neko predvidiv sa sklapanjem ekipe onda je to Ataman. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

ne može preko reda; najpre bend the knee za miloša, najvećeg srbina među basketašima 21. veka 😐

Moj burazer ima na polici ram sa dve slike, u jednoj mu je slika na svadbi sa zenom a u drugoj slika sa Teom kada smo mu nosili majice na poklon, kada je dobio decu ponestalo je mesta pa je morao da izbaci sliku sa svadbe.... u nasem bloku vec ima i previse podrske 😂

A i crta se upravo nesto za njega

  • Like 6
  • Love 4
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Šengelija je Dušku šengen za ulazak u F8.
Ne budemo li ga overili imaćemo ozbiljan problem sa igračima koji pokrivaju poziciju četiri sa sve alternativnim rešenjem a takodje i sa kvantitetnom centarskom petorkom...Tobi, Simke, Luka, Kuz, Radulja...:)
Toko jeste imao slabiju sezonu ali ne od zadnje u CSKA kada je odigrao polovinu tekmi već od prezadnje ali sa 11.7 ppg 13.5 PIR i 4.5 skoka ?
Da se šutamo u dupe ako ponovi ove statse koji su tik iza Šahbazovih.
Plus je u Virtusu imao bolje procente za tri nego u Baskoniji ali na tri puta manjem uzorku.
I to da ponovi - bombona jer ima ko da hita spolja...treba nam hasler i iskusan frajer unutra.
Toko je momentfix za naše hipster visoke i to na obe strane terena kao što bi Frenki bio za spoljnu liniju.
U odnosu na bilo koju drugu četvorku koja bi došla (a mora da dodje) Toko je i najmanji rizik za trenera i Tea po pitanju uklapanja i komunikacije a da ne pominjem komšije Mirotu i Ledeja šta misle o tome.

Završavajte ga kako znate...










  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Benito said:

Cudi me da Ataman hoce Sengeliju, bas nije njegov tip cetvorke. Verovatno neka kombinacija sa menadzerima.

Sengelija je bio najbolja cetvorka u EL 3-4 godine zaredom.

Kakav god da je sada, on je i dalje u top 3 krilnih centara u Evropi.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...