Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

40 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to sa onim srednjm prstom ili kako?

Ne, nego kako treba odraditi ugovor maksimalno do kraja. Ovaj nas cetiri meseca nije hteo da udje u reket. Prangijao samo trojke. Bas los karakter.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

Luka Vildoza je među top5 igrača koji su igrali u Zvezdinom dresu. U kakav je klub došao brzo se zaboravlja kao i to da su za bolje razultate Zvezdi nedostajali centri a ne bekovi.

 

On je mogao da bude u top 5 igrača koji su igrali u Zvezdi, ali po onome što je pokazao nije ni u 50.

 

Ne stavljaju se Vildozi na dušu rezultati ekipe, nego njegov lični doprinos. Pad u formi u toku dugačke sezone može da se desi svakome. Ali njega od nove godine nije bilo nigde. To je 6 mesci, iliti 2/3 sezone. 

Sve najbolje mu želim u nastavku kariere. Ali takvi koji čaščavaju svojim prisustvom nam ne trebaju, ako planiramo da se vratimo osvajanju trofeja.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, srlepajce said:

Meni uz Kampaca najteze pada odlazak Petruseva.

 

Pitanje da li cemo skorije imati mladog perspektivnog igraca sa tako vecom ulogom

Bas steta

 

 

Ne pada mi tesko odlazak Petruseva jer ostajemo bez mladog perspektivnog igraca, nego mi tesko pada sto smo cele sezone trpeli njegove gluposti u odbrani, nema igraca koji nije pogodio trojku preko njega, da bi se na kraju pokupio i otisao. Ok, bilo je i dobrih njegovih momenata, ali mi smo mu prvi klub koji mu je dao priliku na velikoj sceni da se uci, gresi, napreduje, i na kraju dobijamo samo jednu sezonu od njega punu oscilacija.

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, СтелаРоса said:

Ne pada mi tesko odlazak Petruseva jer ostajemo bez mladog perspektivnog igraca, nego mi tesko pada sto smo cele sezone trpeli njegove gluposti u odbrani, nema igraca koji nije pogodio trojku preko njega, da bi se na kraju pokupio i otisao. Ok, bilo je i dobrih njegovih momenata, ali mi smo mu prvi klub koji mu je dao priliku na velikoj sceni da se uci, gresi, napreduje, i na kraju dobijamo samo jednu sezonu od njega punu oscilacija.

Pa kao sto kazes prva mu je ozbiljnija sezona

Normalno je da gresi i da ima oscilacija

Koji bi pa mladi igrac vise pruzio prve sezone

 

Ono sto je on odigrao kad se Martin povredio mogu mnogi da sanjaju

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites







 
Ono sto je on odigrao kad se Martin povredio mogu mnogi da sanjaju.


To što je tada odigrao Filip sigurno može ponoviti samo je pitanje kada će dobiti tu minutažu i poverenje. Rimember Efes.
Sa druge strane znali smo zašto je prihvatio samo jednogodišnji ugovor a sada nam je i jasnije zašto smo ga potpisali kao sedmog visokog. Svi hajlajci Bentila, Martina, Ilića i Kuza iz ove EL sezone ne mogu da pokriju best of Petruševa iz onih mesec i po dana kada je bio starter.
Da podsetim...imao je pikove sa 20,20,21,24 i 25 ppg....EL sezonu završio sa 10,7ppg i PIR 12,6.




  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


To što je tada odigrao Filip sigurno može ponoviti samo je pitanje kada će dobiti tu minutažu i poverenje. Rimember Efes.
Sa druge strane jasno nam je bilo zašto je prihvatio samo jednogodišnji ugovor i zašto smo ga potpisali kao sedmog visokog.

 

Zato ce ostati pitanje da li bi on zavrsio kod nas pod tim uslovima da je Dusko od pocetka bio

Pricalo se da Zeljko nije hteo Petruseva bas zbog tih godinu dana ugovora

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, L' Imperatore said:

 

On je mogao da bude u top 5 igrača koji su igrali u Zvezdi, ali po onome što je pokazao nije ni u 50.

 

Ne stavljaju se Vildozi na dušu rezultati ekipe, nego njegov lični doprinos. Pad u formi u toku dugačke sezone može da se desi svakome. Ali njega od nove godine nije bilo nigde. To je 6 mesci, iliti 2/3 sezone. 

Sve najbolje mu želim u nastavku kariere. Ali takvi koji čaščavaju svojim prisustvom nam ne trebaju, ako planiramo da se vratimo osvajanju trofeja.

Totalno na pogrešnu adresu udarate ali ni prvi ni zadnji put kad su navijači KKCZ u pitanju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Screenshot-20230626-201501-com-twitter-a

Pomaže Bog, Teodosić sigurno nije. 😅

3 minutes ago, Issey said:

 

Kum Žoržo se sprdao... 

Naravno da se sprdao. Ko god da je dobro mu ide. Evo već dve godine. 😅

Edited by Čočo
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno, ono Dozetovo kako su nam prva meta bivši Zvezdini igrači baš mi i ne ukazuje na to da Duško bira pojačanja. On mi nešto i ne liči na nekoga kome je fetiš domaća osnova i koji orgazmira na DeDu i slične.

Ali, kako god, jedino se nadam da će se jednom graditi tim za više od jedne sezone, da iduće godine u ovo doba znamo jedno 80% igrača i razgovaramo samo o par apgrejda. Naravno, teško da će tako biti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...