Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

7 hours ago, uini said:

solidna analiza simonovica nakon letnje lige prosle godine, na bulls portalu

 

https://bullsconf.com/when-will-bulls-big-marko-simonovic-be-ready-for-the-nba-5ba25dc85a41

 

u sustini, meni ovo zvuci zanimljivo za evropu.

Generalno navijači Čikaga imaju lepo mišljenje o Simonoviću.

36 minutes ago, Čočo said:

Ajde da nas dokusurim jer smo ga izgubili iz vida u ovim brojkama. Sačekajmo još malo, sad će i Dobriću jedno 800k godišnja minimum. 😭

U Italiji da

 

@Nenad@Nenadd je lepo napisao , poeni dolaze sa četvorke. Simonović, Luka, Deda i Petrušev koji ako ostaje bi imao dosta napadačkih ovlašćenja što je u skladu sa njegovim ofanzivnim talentom bi bila dobra osnova, na ovo Duško preferira centra Defanzivca, nekog poput prajm Kuza, meni deluje da se Bolombaj uklapa u ovo.

Kampaco, Nedović, Kalina, Petrušev, Bolombaj je odlična petorka npr.

Druga je stvar što ja mislim da nam Miško neće dati obojicu i da će ili Filip u neki drugi klub ili će Simonović u Španiju da budži statse ko Musa.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Nema rok. On je pod ugovorom sa nama sve dok ne potpiše za nekog drugog. 

Kampaco ima određeni datum u ugovoru do kad može da izađe iz istog. Ne može da izađe klauzulom od 50,000 evra , na primer, 2. Septembra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Nema rok. On je pod ugovorom sa nama sve dok ne potpiše za nekog drugog. 

Ne fukcioniše to tako. Kod opcije izlaska iz ugovora uvek postoji rok do kojeg ona može da se iskoristi.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nema rok. On je pod ugovorom sa nama sve dok ne potpiše za nekog drugog. 

Ima sigurno, jer je opcija +1, moze da izadje iz ugovora do odredjenog datuma posle toga se aktivira druga godina.

Ok napisao je neko vec gore.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Okej. Znači i to čekamo a ne znamo do kad. Pretpostavljam da je to nešto uskoro i da Kampaco čeka da vidi kako se odvija situacija kod nas. Iz tog ugla optimistično za nas, nema šta jer se stvari odvijaju nikad bolje po nas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Milos 3.14 said:

Generalno navijači Čikaga imaju lepo mišljenje o Simonoviću.

U Italiji da

 

@Nenad@Nenadd je lepo napisao , poeni dolaze sa četvorke. Simonović, Luka, Deda i Petrušev koji ako ostaje bi imao dosta napadačkih ovlašćenja što je u skladu sa njegovim ofanzivnim talentom bi bila dobra osnova, na ovo Duško preferira centra Defanzivca, nekog poput prajm Kuza, meni deluje da se Bolombaj uklapa u ovo.

Kampaco, Nedović, Kalina, Petrušev, Bolombaj je odlična petorka npr.

Druga je stvar što ja mislim da nam Miško neće dati obojicu i da će ili Filip u neki drugi klub ili će Simonović u Španiju da budži statse ko Musa.

 

 

Fale nam samo Kampaco, Kalina, Petrusev i Bolomboj da kompletiramo tu petorku

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Pretpostavljam da je to nešto uskoro i da Kampaco čeka da vidi kako se odvija situacija kod nas. 

 

A situacija kod nas se bas optimisticno odvija za sada, nema sta 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

 

 

Fale nam samo Kampaco, Kalina, Petrusev i Bolomboj da kompletiramo tu petorku

Poenta je da je bezveze naglabati o pojedinačnim igračima kao delu tima dok se taj tim ne vidi jer nama treba bukvalno 80% ekipe.

Deda , Simonović, Luka, Nedović i Petrušev su bez da znamo ostalih sedam užas. 

I ja smatram da prvo treba rešiti nosioce, ali nismo mi Real i Barsa ne ide to baš tako lako.

Link to comment
Share on other sites

A dobro za sada imamo petorku 

Topić

Nedović

Lazić

DeDa

Mitrović

A na klupi: Lazarević i Ilić vrebaju iz prikrajka. 

Da svi uče od Čovića kako se čuva reprezentacija i šta ti je patriotizam. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, propolis said:

Dovoljno je reći da je Petrušev bio MVP i najbolji strelac Aba lige i tu se svaka diskusija o poređenju njega i Simonovića završava.

 

E jebiga pa nije da poredimo babe i zabe, poredimo dva relativno slicna igraca. 4/5 visoki, skocni, sa sutem spolja. Ima detalja koji ih razliku ali su dosta slicni.

 

To sto je Petrusev bio MVP ne umanjuje da je Simonovic imao takodje vrhunsku sezonu u Megi. 

Moglo bi se i reci to sto je Petruseva uzeo Efes a Simonovica Cikago da se diskusija tu zavrsava. Mada ne bi ja to tako postavljao.

 

U svakom slucaju ne bi me iznenadilo da Simonovic odigrao dobru sezonu kao i Petrusev ovu, ako uopste dodje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Stanko1997 said:

Uh, upravo sam video otežavajuću okolnost zbog koje Bolomboj ne može da potpiše za nas, mesto rođenja 😂

 

Ja sam jednom presedao na aerodromu u Kijevu. Zato sada pišem ovde umesto da igram u zvezdi.

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Vidim da je ispisano mnogo strana i da se spekulise sa strancem, Petrusevim i Simonovicem. Umesto koga ili je cilj gomilanje sto vise dobrih i skupih igraca?

Prosla sezona, reket:

 

Bentil, Petrusev, Ilic

Martin, Mitrovic, Kuzmic, Raduljica

 

Otisli su Martin i Bentil, dosao je Davidovac. To znaci da ima mesta samo za jos dva pojacanja, dakle ne mogu I Simonovic I Petrusev I stranac zver. Niko od njih, kao ni Mitrovic, kao ni Davidovac ne dolaze da sede na klupi, uostalom, preskupi su za to.

 

Eventualno, Davidovac moze na 3 umesto Hollanda, pa bi imali ovako nesto:

 

Davidovac, Lazic, Lazarevic

starter zver, Simonovic

Petrusev, Mitrovic + Ilic, Kuzmic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...