Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Koliko znam od pre, na nivou 200 ima između 8000 - 8500 sedećih mesta. Verujem da smo polovinu pustili u prodaju za sezonce. Na nivou 400 ima nešto više od 9000 sedećih mesta. Moja ja predpostavka da smo za ovih nedelju dana prodali najviše 6.000 sezonskih.  Do kraja će to biti negde 7-8 hiljada i time možemo biti zadovoljni , ako se uzme u obzir da se naše navijačko jezgro više opredeljuje za fudbal ( nažalost) , i da je trenutno u FK jako visoka prodaja sezonskih PREMIJUM karata a biće i ovih kompleta u narednim danima.

Edited by StiviKivi
Link to comment
Share on other sites

Onda Radonjic budala koji nije htjeo Rakocevica koji je u tom trenutku bio igrac za sadasnjeg Bjelicu.

O Dusku necu nista govoriti do kraja sezone, birao je, znao je da ovo nije uredjeno trziste, birao je neke igrace uz kompromise, naravno, i to je znao, pa da vidimo sad uz mnogo veci budzet od predhodnika (mnozina), jel dorastao Zvezde...

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, kada sam video vest za Bjelicu, kroz glavu mi je proslo da je patka za neko novo ime, ali sam se onda vratio u stvarnost i shvatio da nam klub tako funkcionise vec duze vreme…

Nemam nista protiv njega (naravno, ako moze nesto da pruzi), ali tih 20%, koliko god mizerno zvucalo su i dalje ozbiljne pare (cca 500k).

Mislim da Ilic ne moze da bude “prospekt” kluba ako nema mesta za njega da igra, a do sada nije imao. Naravno, uticalo je i to sto nije pokazivao neke preterane rezultate, ali svakako bih pre gledao njega sa 23 godine, nekog Belog za 35, uz svo postovanje prema njemu. 
Ako bismo poslali Ilica na pozajmicu, a doveli Bjelicu tek da ga dovedemo, to bi bilo pretacanje iz supljeg u prazno i iskreno se nadam da ce biti kao sto je gore napisano, tj. Da ce Dusko odlucivati o tome da li ce dobiti ugovor ili ne.

Takodje sam prioadnik misljenja da je sa ozbiljnom kosarkom zavrsio, ali ostavljam mesta da me iznenadi.

P.S. Jos uvek se nadam da je patka, dok se zavrsava neko (u ovom trenutku) kvalitetnije resenje. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, PERICA!!! said:

 

O Dusku necu nista govoriti do kraja sezone, birao je, znao je da ovo nije uredjeno trziste, birao je neke igrace uz kompromise, naravno, i to je znao, pa da vidimo sad uz mnogo veci budzet od predhodnika (mnozina), jel dorastao Zvezde...

Ovo je suština i ,po meni, sasvim logičan stav.

Imamo trenera koji prošle sezone nije birao tim i došao je do odličnog učinka u EL i kiksnuo(zbog domaćinstva) u ABA. Na osnovu tih rezultata dobio (većinsko) poverenje zvezdaša(na forumu, a mislim i uopšte) da nastavi da vodi naš klub, dobio nikad veći budžet i sastavio/sastavlja tim po svojoj meri. Mi se ,u ovoj fazi, sa njim u mnogome slažemo,  nekim odlukama smo nezadovoljni. Da li s pravom ili ne rano je da se sudi.

Samo će rezultat na kraju govoriti i (pre)suditi Dušku, a mi kao navijači voljenog kluba ćemo biti oduševljeni, zadovoljni i srećni (verujem u ovaj scenario) ili teško razočarani i tužni, dok se Dušku sudbina zna.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Wingwalker Bjelica je dozivio ozb povredu i doslo je do obnove iste. Sada ako vec potpisuje, vjerujem da ce se obratiti paznja na medicinskim pregledima kakva je situacija sa tom povredom, da li je zdrsv, da li je spreman itd itd. 

Ja definitivno nisam ocekivao da se vrati prosle sezone s obzirom da je odmah u startu receno da nece igrati do NG a onda i do februara, to je 2/3 sezone a covjek u 35 da se vraca u tako jakom ritmu kada se zahuktalo i u EL i prvenstvima je mnogo tesko tako da iskreno, upitan je bio i motiv kod Bjelog da se vrati vec mislim da je u tom trenutku vise razmisljao o sledecoj sezoni nego o tekucoj. 

Fener ima novca, oni su pojacali svoj tim, ocigledno da hoce da raskrste sa njim a samim tim sto mu omogucavaju da ide u Zvezdu vrvt grade neku pricu za sporazumni raskid ugovora pa da sacuvaju koji €, otkud znam. Vrvt je problem i u svlacionici da Bjelica dobija toliko love a ne igra dok drugi primaju priblizno ili manje a rmbaju svaki mec ( pricam iz nekog mog ugla). To u Zvezdi nije slucaj, nama Bjelica uopste za tihpomemutih 300-400k uopste nije opterecenje vec kao sto rekoh low risk-high reward potpis pa ako ide ide a ako ne, jbg da se rastajemo. 

Da li se moze naci igrac za 400k a da moze da doprinese u igri kao Bjelica ako je zdrav i spreman?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, StiviKivi said:

Koliko znam od pre, na nivou 200 ima između 8000 - 8500 sedećih mesta. Verujem da smo polovinu pustili u prodaju za sezonce. Na nivou 400 ima nešto više od 9000 sedećih mesta. Moja ja predpostavka da smo za ovih nedelju dana prodali najviše 6.000 sezonskih.  Do kraja će to biti negde 7-8 hiljada i time možemo biti zadovoljni , ako se uzme u obzir da se naše navijačko jezgro više opredeljuje za fudbal ( nažalost) , i da je trenutno u FK jako visoka prodaja sezonskih PREMIJUM karata a biće i ovih kompleta u narednim danima.

Ja sam u petak uzeo sezonske u Ušću i tada mi je momak što radi na šalteru rekao da je zaključno sa četvrtkom prodato oko 4600 sezonskih od nekih 10 500 -11 000 koje je klub pustio u prodaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teo, Nedovic i Bjelica.... Koliko ce oni utakmica propustit, a tek koliko li ce uspeti da odigraju zajedno.

Cak i da  Beli prodje sve medicinske preglede, on je u godinama i sklon je povredama sada. Plus ta njegova igra ćoškarenja i pucanja trojki.

Krpicemo se mi i ove godine, bice doselekcije. Vec vidjeno sto puta, samo sto smo sada imali lovu da na vre sve kompletiramo.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Teo, Nedovic i Bjelica.... Koliko ce oni utakmica propustit, a tek koliko li ce uspeti da odigraju zajedno.

Cak i da  Beli prodje sve medicinske preglede, on je u godinama i sklon je povredama sada. Plus ta njegova igra ćoškarenja i pucanja trojki.

Krpicemo se mi i ove godine, bice doselekcije. Vec vidjeno sto puta, samo sto smo sada imali lovu da na vre sve kompletiramo.

Vldoza, Nedovic out prosle sezone i sta onda?

Ove sezone ta 3 out i opet imas Shabazza, Gidru, Hangu, Tobeya itd itd

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Naša posla 2.1 said:


Kakvog smo mi igrača doveli 🙌🏻🙌🏻🙌🏻
 

Niko od ovih dežurnih “crna mast u očima” forumaša slova na tu temu…

 

Vole da pljuju više nego leba da jedu…

 

#ZVEZDAIZNADSVIH

 

❤️

Ali zato poslije Sasarija,nezainteresovan,nespreman...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, cobi996 said:

Ja sam u petak uzeo sezonske u Ušću i tada mi je momak što radi na šalteru rekao da je zaključno sa četvrtkom prodato oko 4600 sezonskih od nekih 10 500 -11 000 koje je klub pustio u prodaju. 

Koliko sam cuo prodato je vise od 7000, a tek od 18og idu nove sezonske. Info je iz kluba, pa ako su lagali mene......

Edited by VISOKOLETAC
datum
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

 

Nije isključeno ni da Šabaz digne Kuzmića iz kliničke smrti a tad bi se tek zakomplikovala situacija na centarskoj poziciji. Šta reći, jasno je da ćemo uživati u igri ovog košarkaškog virtuoza.

Meni ne izgleda da je Kuzmić zaboravio da igra košarku.

Problem je što od one nesreće ne može fizički da se spremi za više od par minuta na parketu.   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...