Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Stanko1997 said:

Aj neko ko se bolje razume, jel stvarno i u Evropi postoje ovi otvoreni ugovori i ovo plaćanje plate drugog kluba? Može neki primer? Pitam stvarno jer ne znam.

Па он има уговор са Фенером за наредну сезону и неће да се одрекне пара. ЦСКА је нпр плаћао Џејмсу део плате у Монаку једно време, наравно да се дешава.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, TB Told said:

Na kojoj poziciji vrhunsko pojačanje? To bi valjda trebalo da bude preduslov kad se dovodi neki igrač, da se zna šta će igrati.

Novi Mercedes E Klase je vrhunski auto, kosta od 80k.

Ja sam kupio pre par godina C klasu staru 3 godine sa predjenih 27k. Sluzi I dalje, lepa, placena cca 5x manje od E klase.

Ako vec ne mogu da prisutim E klasu ili ti Sengeliu ili neki NBA cut, a realno veca je, komfornija, jbg posluzice za manji novac I ta C klasa.

Sve zavisi koliko zaradjujes.

Edit: I C Klasa je bila u garanciji ili open contractu.

 

 

Edited by leki bg
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NikadProtivKaline said:

zaradjujes toliko da pored te 3god stare C klase imas i bmw x6 10god star, arteona od 4god i novi fiat punto

Poredjenje nije na mestu. U timu moras da imas 12-14 igraca, normalan covek vozi najvise 2 auta.

 

Sto ne znaci da Ilic I Kuzmic imaju sta da traze u CZ...

Edited by leki bg
Link to comment
Share on other sites

Zaobilazim sad temu oko Bjelice, jer ce se pisati sve i svasta o njemu u toku dana, i narednih dana… nego me zanima da li stvarno mislite da su ove dve pripremne bile od ikakvog znacaja za Duska i strucni stab? Bile su samo da bi videli kako funkcionisu akcije, ali nista im ni to ne znaci kada su ekipi falili 5 igraca..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, leki bg said:

Novi Mercedes E Klase je vrhunski auto, kosta od 80k.

Ja sam kupio pre par godina C klasu staru 3 godine sa predjenih 27k. Sluzi I dalje, lepa, placena cca 5x manje od E klase.

Ako vec ne mogu da prisutim E klasu ili ti Sengeliu ili neki NBA cut, a realno veca je, komfornija, jbg posluzice za manji novac I ta C klasa.

Sve zavisi koliko zaradjujes.

Edit: I C Klasa je bila u garanciji ili open contractu.

 

 

Na kojoj poziciji bi igrao Bjelica? To je moje pitanje.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, nikola0707 said:

Zaobilazim sad temu oko Bjelice, jer ce se pisati sve i svasta o njemu u toku dana, i narednih dana… nego me zanima da li stvarno mislite da su ove dve pripremne bile od ikakvog znacaja za Duska i strucni stab? Bile su samo da bi videli kako funkcionisu akcije, ali nista im ni to ne znaci kada su ekipi falili 5 igraca..

I meni se čini da je bilo bolje trenirati u Bgd i ne smucati se po Sardinijama.

Ali je vrv već bilo potvrđeno učešće na turniru ranije, pa bi bilo neozbiljno otkazivati u poslednji čas.

Link to comment
Share on other sites

Бјелица јесте име. Да ли се њему игра кошарка? У каквом стању је његова повреда?Шта каже струка који ниво форме имајући све параметре у виду може да достигне Бјелица? да ли може рецимо квалитетно 15 минута да одигра по мечу?  

 

Link to comment
Share on other sites

Nije problem toliko ni Bjelica kao Bjelica (mnogo ga volim kao igraca) niti njegova plata (ako je samo 20% - ali od koliko?). 

 

Problem je sto nije vise u stanju da igra vrhunsku kosarku u EL u kontinuitetu i sto mi sa njim gubimo vreme i deo budzeta za dovodjenje kvalitetnog pojacanja. Jednostavno, kao i Raduljica, zauzima mesto. Nemamo neogranicen broj prijava igraca.

 

Sta, kao probacemo ga do kada, do pocetka sezone, do kraja roka za prijave, a za to vreme cemo pauzirati potragu? I dok mi probamo mozda propustimo neku priliku za pojacanjem. Do kada cemo da orocimo to probanje? Kada je poslednji rok za registraciju igraca u EL? Igraci koji su vec u EL kao on ne mogu tek tako da menjaju EL klub jer ako se ne dogovori sa nama i Fenerom, on je barem na papiru i dalje Fenerov igrac, pa mozda kasnije ubacivanje u roster, kao sto bi ubacio nekog posle last cut-a, nije moguce? Osim ako se gleda i po tome da li ga je Fener prijavio na spisak EL igraca... 

 

Anyway, gubljenje vremena. 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

   Bjelica sigurno nije najidealnije resenje zbog zdravlja, cak i ako potpise verovatno ce mu trebati dosta vremena da udje u ritam ali bih ga uvek doveo u nas klub...stil igre slican kao Teo u smislu da ne zavisi od fizikalija tako da sigurno moze sa pruzi dosta ako bude igrao...

 

 ne zaboravite i jednu bitnu stvar, da je iz Zvezde otisao kod Duska u Baskoniju tako da se i oni vrlo dobro poznaju...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da nikad nećemo naučiti jednu stvar... Svake god nam Mitrović nije potreban, nije za EL, nije za u 12 igrača... svako živ je > Mitrovića i tako dalje...  i svake god nas isti taj Mitrović razuveri. Čovek je dve godine unazad naš najbolji igrač ispod koša.  Ako stvarno mislite da bi nam Bjelica doneo više nego Mitrović,onda nemam šta više dodati. Imam drugove, okorele partizanovce... krivo im je što Mitrović nije njihov igrač. I da me unapred promašite sa pričom kako sad on ima masni ugovor sa nama... i neka ga ima. Ko ga je sve imao , nije se ni oznojio. Zaslužio je.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nele said:

Totalno je nebitno kako izgleda jer smo sa njim na broju od 6 centara, evo i slovima cu SEST centara. 
A Bjelica trenutno moze da igra cetvorku koliko i ja mogu da budem starter u NBA ligi.

Bjelica je pre godinu ipo dana cuvao Tejtuma u finalu NBA i mogao da igra cetvorku

Bitno da Nele sa Vox92 zna da ne moze

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Šta znam po meni sva pojačanja imaju mesta u Zvezdi, ali naravno ne u ovakvoj strukturi rostera. Ako dolazi elitni defanzivac na beku i može da prodje roster, bez toga će biti teško ulaziti u Top8 i osvojiti Abu ako Teo i Beli ne igraju kao da su mladji 5 godina. 

Edited by Milko Miller
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kooineeperk said:

Nije problem toliko ni Bjelica kao Bjelica (mnogo ga volim kao igraca) niti njegova plata (ako je samo 20% - ali od koliko?). 

 

Problem je sto nije vise u stanju da igra vrhunsku kosarku u EL u kontinuitetu i sto mi sa njim gubimo vreme i deo budzeta za dovodjenje kvalitetnog pojacanja. Jednostavno, kao i Raduljica, zauzima mesto. Nemamo neogranicen broj prijava igraca.

 

Sta, kao probacemo ga do kada, do pocetka sezone, do kraja roka za prijave, a za to vreme cemo pauzirati potragu? I dok mi probamo mozda propustimo neku priliku za pojacanjem. Do kada cemo da orocimo to probanje? Kada je poslednji rok za registraciju igraca u EL? Igraci koji su vec u EL kao on ne mogu tek tako da menjaju EL klub jer ako se ne dogovori sa nama i Fenerom, on je barem na papiru i dalje Fenerov igrac, pa mozda kasnije ubacivanje u roster, kao sto bi ubacio nekog posle last cut-a, nije moguce? Osim ako se gleda i po tome da li ga je Fener prijavio na spisak EL igraca... 

 

Anyway, gubljenje vremena. 

 

 

 

 

Koliko se jos ima mesta? 20 je valjda maksimum ...

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...