Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

28 minutes ago, Mendez said:

@Firga Kakvo je tvoje mišljenje o ekipi, prelaznom roku? Čini mi se da se baš lomiš oko toga da li mu dati prelaznu ocjenu ili..

Druže..biće kako biti mora, opusti se malo, ko ga jebe. Na kraju, samo da je zdravlja i ljubavi. Sve ostalo dođe i prođe. 

 

Nikad necu razumeti ovu vrstu postova. Trebalo bi da su duhoviti, valjda? Zamotani u dobronamerno kao, a nicemu ne sluze osim da se poveca broj postova na kontu. Bukvalno, ni a od argumenta, ni d od duhovitosti. Ajde ljudi, napisite zasto ste necim zadovoljni ili ne, dajte cinjenice, ako vec nemate podupirace svog stava. Ili budite kreativniji ako je cilj smeh ...

Edited by Firga
Link to comment
Share on other sites

U ovom prelaznom roku, već sam pisao ranije, najmanje smislen mi je bio potpis Kuzmića. Sada, po nekim najavama, sledi taj "otvoreni" potpis Bjelice. Ne čini mi se nikako pametnim. Ali...

Dok sam sinoć gledao tekmu sa Asvelom, uhvatio sam sebe da sam, možda, pogrešio oko Kuza. U par navrata ga je Šabaz spojio sa košem, pa me je to podsetilo na neke lepe prošle dane. Da li to može biti učinkovito za nekoliko minuta, sa protivnicima koji mu odgovaraju, naročito u ABA), trebalo bi sačekati i videti. Sumnjam, ali videćemo.

Ovaj sada, potencijalni, plan sa Nemanjom mi se takođe nimalo ne sviđa, pre svega jer Nemanja nije igrao ozbiljnu košarku već dosta dugo. Opet i pored tog znaka pitanja, sklon sam da sačekam i budem strpljiv, da bi u nekoj utakmici moglo da se vidi kako on izgleda i da li može doneti ekipi nešto, što mi obični navijači ne možemo videti (da li je to atmosfera u svlačionici?!).

Svakako, ne deluje dobro, ni ono što smo očekivali posle pompeznih najava o ,nikad jačem budžetu i napadu na F4.

Link to comment
Share on other sites

Moze, cim mi neko odgovori kosarkaski na dva pitanja. Kako cemo sakriti Teodosica, Nedovica, Shabaza, Yaga u odbrani i kako cemo braniti pik sa njima i ovako sporom unutrasnjom linijom. 

 

Mnogo napadanja za kloniranje, ismevanja, sablonskih odgovora tipa zna Dusko najbolje, odgovara Davidovac u finalu SP, a tebi ne itd...

Ali i dalje niko ne moze da odgovori normalno na ovo.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DennistheMenace said:

Moze, cim mi neko odgovori kosarkaski na dva pitanja. Kako cemo sakriti Teodosica, Nedovica, Shabaza, Yaga u odbrani i kako cemo braniti pik sa njima i ovako sporom unutrasnjom linijom. 

 

Mnogo napadanja za kloniranje, ismevanja, sablonskih odgovora tipa zna Dusko najbolje, odgovara Davidovac u finalu SP, a tebi ne itd...

Ali i dalje niko ne moze da odgovori normalno na ovo.

Nema odgovora na tvoje pitanje, kad si ti posle prve pripremne utakmice (bez pola tima), na stručan način objasnio da je sezona gotova i da ćemo biti 18.u EL. Nakon toga svaki komentar je suvišan.

Neću se više upuštati u raspravu sa tobom druže,pozdrav!

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Pametan čovek treba da uči iz “loših dana”…

 

Shabazz pokazao da će biti temelj ekipe…

 

Gidra donosi sve ono

što nam je falilo prošle godine na poziciji 3…

 

Hanga odličan na obe strane terena…

 

Bolomboj ne može na poziciji 4…

 

Neda treba da se fokusira na tranziciji i da igra jednostavnije tj sa što manje driblinga i sa što više “spot up” šuteva…


Minute koje su na turniru uzeli Lazić, Kuzma i Ilić, neće uzeti zajedno cele godine u Evroligi 💯

 

Na kraju, bez pola tima i sa iznudjenim rešenjima na pozicijama jedan i četiri pobediti Evroligasku ekipu je za optimizam 💯

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, leki bg said:

Za 20% plate vrhunsko pojacanje, jos ako je otvoren ugovor- nothing to lose there. Moze - moze, ne moze - vreme za penziju. Surovi kapitalizam.

Na kojoj poziciji vrhunsko pojačanje? To bi valjda trebalo da bude preduslov kad se dovodi neki igrač, da se zna šta će igrati.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Bjelica > Mitrovic

To svakako, ako se raskine ugovor sa njim dizem obe ruke. Ali svi znamo da od toga nema nista i da ulazimo u sezonu sa jedinim igracem za kojeg moze da se kaze da je cetvorka a to je Davidovac.

 

Link to comment
Share on other sites

Priča za malu decu. Neko će plaćati igrača 1.6m da igra u drugom klubu. A mi istog tog igrača ako je istina da će ga Fener plaćati 1.6m a mi 400k je opet mnogo. Ali ajde, ako se uzme opet sa rezervom navodi da je ugovor otvoren, da se može raskinuti kad god ako ne ispuni očekivanja mi tu ne gubimo ništa. Doselekcija nam je bila neminovna a Bjelica je samo prelazni period do tog PF koji bi došao za dva, tri meseca. 

E sad o Bjelici. Suvišno je pričati o igraču i kvalitetu koji on ima. On ima sve što nama treba na PF, ali Bjelica od pre 2,3 godine. Ovo sad, sa 35.godine i godinu dana bez košarke i sa povredom, teška priča da će se on izboriti za nešto. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...