Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

nisam pricao o broju mesta teoretski rezervisanim za grupu, vec na clanstvo grupe
ne vidim sta sprecava coxa da celoj grupi podeli karte
Možemo ovako u nedogled.Ono što sam video u ponedeljak na Kalemegdanu , uverava me da će broj prodatih sezonskih biti najveći do sada.Ja sam kupio dve sezonske za drugare koji nisu bili sezonci prethodne sezone...moji drugari su kupili 13 a samo su četvorica bili sezonci iz prethodne sezone...

Loša organizacija je posebna priča ali činjenica je , da je interesovanje nikada veće

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

i meni se cini da je interesovanje nikad vece, ko god je kupovao ranije kupice opet, a znam bar desetak ljudi koji ce kupiti prvi put ili posle duze pauze. bas me zanima zasto i kkcz i kkp imaju toliko problema sa prodajom, zasto je to toliko tesko da se organizuje. nije da im je prvi put da se time bave.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, NikadProtivKaline said:

jsano je da je interesovanje vece nego prethodnih godina, vidim to i u svom okruzenju

ali nema sanse da je prodatko 5k sezonskih do sada, uz ovakvu organizaciju prodaje

fizicki je nemoguce

Ja znam ljude koji su uzimali i po 50 karata.

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja se apsolutno slazem, i meni odgovara, da moze i dete da se povede nekad 🙂 

Po meni termin od 19H je najgori moguc. Ako neko radi do 17H, a vecini je to radno vreme, covek mora pravo sa posla da dodje na utakmicu.

Ako je od 20H30, mozes otici do kuce, presvuci se, nesto jesti i onda na miru otici na tekmu. Ovako ce biti dosta ljudi u odelima u Areni 🙂

Black Suit army 😂

Ne bih o tome kako taj termin komplikuje zivot ljudima u unutrasnjosti.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da je interesovanje nikad veće, a prilicno sam siguran da na prodajnim mestima (plus online) do sada nije imalo šanse da se proda 5k.

Međutim, ako je 1.5-2k karata podeljeno van prodajnih mesta, sponzorima, prijateljima i ostalima (pričam napamet, ne znam da li se to radi) onda je i moglo da se dobaci do 5k.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

jsano je da je interesovanje vece nego prethodnih godina, vidim to i u svom okruzenju

ali nema sanse da je prodatko 5k sezonskih do sada, uz ovakvu organizaciju prodaje

fizicki je nemoguce

Nas trojica smo u ponedeljak uzeli 7 sezonskih pred kraj radnog vremena oko 19:30. Taj dan je bilo ljudi koji su uzimali i po 40 do 80 sezonskih (drugar sa treninga mi je u utorak rekao da je jedna osoba isla da kupi karte za njih 40). 

Pored Kalisa prodavalo se na jos 3 prodajna mesta Ticket vision-a plus online. Ne tvrdim da je prodato 5000 sezonskih ali nije nemoguce za 3 i po dana, uzimajuci u obzir da je samo na Kalisu prvi dan verovatno prodato blizu 1000 sezonskih. 

Edited by BarryWhite
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ja znam ljude koji su uzimali i po 50 karata.

Po meni termin od 19H je najgori moguc. Ako neko radi do 17H, a vecini je to radno vreme, covek mora pravo sa posla da dodje na utakmicu.

Ako je od 20H30, mozes otici do kuce, presvuci se, nesto jesti i onda na miru otici na tekmu. Ovako ce biti dosta ljudi u odelima u Areni 🙂

Black Suit army 😂

Ne bih o tome kako taj termin komplikuje zivot ljudima u unutrasnjosti.

 

ponesi ranac s'opremom za tekmu.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 
Kad to vode nestrucni ljudi koji su ugurani preko partijske ili rodbinske veze jbg. 
Bez namere da umanjujem odgovornost kkcz , prodaju radi Ticekt vision.

Blago rečeno , ne snalaze se baš najbolje.Brzo sam izabrao mesta koja sam hteo ali onda počinje horor dok te karte nađe u nekakvoj kutiji.

Umesto da ih sortira po redovima, ona ih traži po celom sektoru [emoji20]

Da sve bude još gore , u želji da to uradi brže , karte joj padnu na pod[emoji3]



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sector said:

Ne znam koliko je twitter mjerodavan ali svakih 15 min ljudi kače slike sa xx brojem karata. Neko je čak napisao i da su 2 lože rasprodate. 

 

Očigledno je odlazak Raduljice izazvao veliku euforiju kod navijača. 

Danas je potpisao za Maroussi, to bi trebalo da znači još 2-2.5 hiljade sezonskih.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Sector said:

Ne znam koliko je twitter mjerodavan ali svakih 15 min ljudi kače slike sa xx brojem karata. Neko je čak napisao i da su 2 lože rasprodate. 

 

Očigledno je odlazak Raduljice izazvao veliku euforiju kod navijača. 

Kažu rasprodata bela loža i bela loža bok, ja verujem da su i tribine A,B, C i D blizu rasprodaje. Čekam informaciju od dobro upućene osobe. Nadam se da dobijam do večeras koliko je prodato do sada. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Sector said:

Ne znam koliko je twitter mjerodavan ali svakih 15 min ljudi kače slike sa xx brojem karata. Neko je čak napisao i da su 2 lože rasprodate. 

 

Očigledno je odlazak Raduljice izazvao veliku euforiju kod navijača. 

 

Zamisli tek kakva bi euforija bila da nam se Stime vrati!?!

 

Eh, pusti snovi... 😉 

Link to comment
Share on other sites

Ja razmisljam ovako: da je prodat veci broj sezonskih karata klub bi se vec pohvalio time saopstenjem ili preko drustvenih mreza. Ja licno ne ocekujem neku ogromnu brojku, mislim da ce biti za nijansu veca nego prethodnih godina, ali nista posebno. Verujem da vecina nazalost nema novca da priusti sezonsku za oba sporta i da ce u tom slucaju pre birati fudbal. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio oko 12 danas na Kalisu...bela loza bok bila rasprodata, bela loza levo je bilo mozda 15 slobodnih mesta a centar negde oko 30-40...verovatno nije ceo sektor pusten al tako da je verovatno tacno da se to sto je ostalo prodalo nesto kasnije...

Edited by hakeem
Link to comment
Share on other sites

Hanga... igrao za najjače evropske klubove, bio jedan od najboljih defanzivnih igrača godinama u el, osvojio istu, a i dalje se vidi želja i glad za uspesima. Dobar intervju. Vidi se da je surovi profesionalac. Biće privilegija gledati ga u voljenom dresu.

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Stefi88 said:

Kako i ocekivati veliku brojku do sada kada su ljudi ogorceni organizacijom... Dosta njih je i odustalo...

Posle prvog dana su mogli uvediti gresku i ispraviti, ali ne, sve po starom i dalje...

Jedan salter i pola sata po coveku, smejurija smo.

Nije upuceno tebi direktno, ali meni je potpuno nedokuciva ova histerija oko sezonskih. Ima jos tri nedelje do pocetka sezone, zasto je pitanje zivota i smrti kupiti kartu u prva tri dana?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...