Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Frenki 6 poena uz sut 2/5 za 3, to je to sto se poena tice, za 2 nije sutirao.

 

Tunizani nisu neki parametar suvise su slabi, od Frenkija smo mogli da vidimo svasta za nekih 20 mpg, sekundarni organizator, vrlo nesebican igrac, ukradena lopta kao iz onih nba highlights-a, ima ga svugde, da li bi dobro dosao nasoj ekipi glupo je pricati.

Edited by nunilo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Guru said:

Sećam se da sam u Areni gledao EL debi još uvek maloletnog Frenkija protiv Zvezde, još tada sam rekao @BarryWhite-u: "Obrati pažnju na ovog malog, biće od njega NBA bust koji će posle 5-6 godina sukljanja po Americi završiti u Zvezdi". 

Ja Ž 23.06.1998. on M 18.02.1994. 
 

da li me vara?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Dzep said:

 

Ma nema veze bre, sve ok, ali ja stvarno mislim da je Top jedan skoro pa generacijski talenat i da je apsolutno morao da se pusti među vukove... no dobro, vreme će pokazati

Voleo bih da mogu da se slozim sa tobom, ali ogroooomna je razlika izmedju juniorske i EL kosarke. Bjelica je bio nba talenat koji je za velike pare presao u baskoniju pa je u prboj sezoni sa 21 godinom kod duska igrao 8 minuta, sledece sezone 16, a tek sa 23 igrao 24,5 minuta i postao igrac. Top je na u18 pogodio citave dve trojke na celom turniru, a njegov slashing u EL ne bi pravio nikakvu raliku. Na zalost ali moram da priznam da je mega u ovom trenutku za njega pravi potez.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čvarkov said:

 

Frenki 18p 60% za 2 35% za 3 bacanja 100% 7sk 4uk 2bl 2as

 

youre-a-liar-kevin-hart.gif

 

😄 A dirty little liar!

 

 

Umalo si me prevario... da @Dropkick Murphys nije izasao sa tabelom vec bi trubio medju drustvom o statistici potencijalnog pojacanja 😄 nisam mogao da gledam tekmu, zivcirao me onaj orkestar a ne mogu na mute 😄 

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nate said:

Voleo bih da mogu da se slozim sa tobom, ali ogroooomna je razlika izmedju juniorske i EL kosarke. Bjelica je bio nba talenat koji je za velike pare presao u baskoniju pa je u prboj sezoni sa 21 godinom kod duska igrao 8 minuta, sledece sezone 16, a tek sa 23 igrao 24,5 minuta i postao igrac. Top je na u18 pogodio citave dve trojke na celom turniru, a njegov slashing u EL ne bi pravio nikakvu raliku. Na zalost ali moram da priznam da je mega u ovom trenutku za njega pravi potez.

Apsolutno se slazem.

Ono sto je vazno naglasiti kod Topa jeste pregled igre i osecaj za pas i kretanje, sto ga izdize u odnosu na ostale top junior prospekte koji su rezultat pravili samo na osnovu snage.

Ima toga i kod Topa, narocito se to vidi kod ulaza i odbrane ali mislim da ce upravo taj osecaj za igru i karakter koji je nadam se nasledio od caleta biti presudni da izraste u velikog igraca.

 

Sve to ne menja cinjenicu da njemu za profi kosarku fali jos mnogo toga, najvise treninga i slobode, s toga je Mega zaista pravi izbor.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Hteo sam da pogledam neke statse našeg narednog pojačanja na poziciji vulkanizera prve i druge dve petorke ali ne znam kako se piše Frenkovo prezime pa sam ukucao u pretraživaču samo prva tri slova...el to ovaj ?

4602850fcec2d9f80c7fab32c94aac94.jpg




 

Ovaj je u "The Untouchables" leteo isto kao naš Frenki, samo ne po terenu, nego sa zgrade na pločnik. Tačnije na kola. 😂

Edited by Stanko1997
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nenadd said:

Apsolutno se slazem.

Ono sto je vazno naglasiti kod Topa jeste pregled igre i osecaj za pas i kretanje, sto ga izdize u odnosu na ostale top junior prospekte koji su rezultat pravili samo na osnovu snage.

Ima toga i kod Topa, narocito se to vidi kod ulaza i odbrane ali mislim da ce upravo taj osecaj za igru i karakter koji je nadam se nasledio od caleta biti presudni da izraste u velikog igraca.

 

Sve to ne menja cinjenicu da njemu za profi kosarku fali jos mnogo toga, najvise treninga i slobode, s toga je Mega zaista pravi izbor.

 

Pravi je izbor jer Zvezda nije ostavila mesta za njega. Kada imaš takvog talenta, jednostavno moraš naći mesta - dugoročno bi bio plus.  Ali eto, Zvezda gleda samo kratkoročno, nema strpljenja za mlade. Da je Real tako mislio i za Luku, ne bio Luka bio ono što jeste. Istrpili su ga i to im se isplatilo. Em je Top ogroman talenat (možda nije Dončić, ali je naš najveći talenat u ko zna koliko godina), em voli Zvezdu. 

 

Serem se na ovakav državni projekat.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

"mozda nije luka doncic"?

 

imate urnebesna ocekivanja od decka koji je nesumnjivo veliki talenat ali nije svetsko cudo.

Koliko ja vidim komentare, oni su vise okrenuti ka KKCZ i ocekivanjima da se da sansa mladom igracu. Da li on to zasluzuje, ili ne, videcemo. Ipak je bio najbolji medju vrsnjacima. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

Koliko ja vidim komentare, oni su vise okrenuti ka KKCZ i ocekivanjima da se da sansa mladom igracu. Da li on to zasluzuje, ili ne, videcemo. Ipak je bio najbolji medju vrsnjacima. 

 

okej ali se poredi sa neuporedivim igracima i to ne prvi put.

 

pustimo ricky rubia i luku doncica i ostale outliers

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako njegov otac i sam mali Top smatraju da je za njegov razvoj bitnije da ima ozb minute nego da dobije po 5-10 minuta sporadicno onda sta ima da se toliko prica o tome? 

Jeste talenat ali ne Doncic nivo talenta da bi dobio sa 18 godina ozb ukogu u timu. Sledece sezone ce biti druga prica ukoliko nastavi da se razvija kako se svi nadamo.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...