Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Dobronamerni Dulo osto u 2014. godini gde je iskljucivo Zvezda kriva za sve.

 

Mirotic rekao da Zvezda nema nikakav uticaj, kkp saopstenje ne spominju Zvezdu cak ni indirektno.

 

Ali Dulo zna pa ako nije Zvezda onda je OKK Beograd. Mora biti neko kriv...

 

General.

Profesor ljubavi

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, berti said:

Naravno da DV nije propustio priliku da opljune Zvezdu. Covek koji je u tandemu sa onom bitangom tukao sudiju, covek koji je bio glavni za kriminalno otimanje Luke Bogdanovica... E, taj bard postenja se javio. More marš!


Срце наше опозиционо, распала му се матрица:classic_laugh:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva sizofrenija, Mirotic rekao da mi nemamo nista sa ovim, KK Partizan u saopstenju rekao da mi nemamo veze sa ovim. Samo forumasi i dalje vrte matricu kako je Zvezda kriva.

 

Moc medija, poturanja laznih i spin informacija na delu!

Raduje me sto iz naseg kluba nije izaslo nikakvo kontra saopstenje, sto neko rece da ostanemo mirni i vodimo racuna o svom timu.Komsije nek pisu i rade sta zele.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

 

U pravu si bio, reagovala drzava i garantovala mu bezbednost. Sta ti sad ne valja...

 

A ti i dalje nezadovoljan zbog trinaest reakcija... Pih pa toliko dnevno imam ironicnih reakcija na upise, kad nemam toliko zapitam se sta nisam dobro napisao.

 

Ali komsije kazu da nije to zbog pretnji  da nije dosao vec zbog drugih razloga...

Pa to je pokazatelj empatije, ne dozivljavam licno, problem je sto je ljudima smesna necija nesreca, svakom da se dogodi neki vid pretnje, ne  bi se osetio spokojno. Na kraju svega, covek se sigurno zgrozio koliko su se bavili njegovovom verom, na jedan prizeman, prostacki i primitivan nacin. 

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Redstar0356 said:

U neku zdraviju  sredinu, najblizi da ode u Pao, tamo se utakmice i ne zavrsavaju a pretnje Slukasu  su čak i javne 

E jadan ide u Grcku, u prelepu Atinu, na prelepom moru, sa savrsenom klimom, zemlji gde tezi ogroman broj ljudi da odmori...

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Naša posla 2.1 said:

Ne znam za vas al ja očekujem ozbiljno pojačanje večeras, Čovke ima lagano polaganje u situaciji “dolivanja ulja na vatru” 😂👌🏻😎

Mogao bi Mirotic da se predomisli i da dodje kod nas. Bio bi na ovaj roster vrlo dobro pojacanje.

 

Mislim da bi u tom slucaju izbili opsti neredi...

38 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ja bih Raduljicu poslao na pozajmicu (jer ce nam pare ionako uzeti), i tamo neka znoji dupe a ne da pije pivo... 

Na pozajmcu gde? U KKP?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, K.Dot said:

Jbt kkp je krao igrače direkt iz kkcz, igrači kkp tukli igrače kkcz, nijednom dlaka sa glave nije falila, ja ne znam ko sa iq većim od trenutne temperature vani može da poveruje u ove priče o pretnjama koja se raširila medju navijačima partizana.

Baš ne pratim ali mi stvarno deluje infantilno da iko veruje da su mu pretili navijači Zvezde da ne predje . Meni bilo svejedno al sam znao sigurno da neće preći u Partizan pošto on ne spada tamo, da se tako izrazim. Tamo postoji još uvek neka (da me neko ne shvati loše) kao vašarska, zadrugarska atmosfera sa megafononom i igračima medju navijačima kako pevaju i slikaju se a to je mnogo daleko od Mirotića i njegovog shvatanja spotra.

Naravno ovde ne želim da išta negativno kažem o tom spoju navijača i igrača. Tp je svakako njihova stvar i nemam ništa protiv.

Jedino mi je mnogo zasmetalo kad su mladog Savu Drezgića ubacili medju navijače i dali mu megafon dok ga Lesor i Madar drmaju, podstiču da navija a vidi se da je malom Savi neprijatno, mada to može biti samo i moj neki subjektivni osećaj i doživljaj

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...