Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, necke said:

Vec 48 sati nema pojacanja? Jel sve ok u klubu?

Biće pojačanja zajedno sa informacijom o kupovini sezonskih. Pa da planu sve sezonske. Očekujem uskoro da se sve to završi. 😄

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki pozdrav svima.

Nakon dvogodišnjeg praćenja foruma, reših i ja da se upišem. Prelazni rok za sada dobio veoma visoku ocenu, jedini za sada nelogičan potez mi je produžetak Lazarevića, ali da kažemo da Duško zna šta radi.

Čak i da dođe Šengelija, mislim da su ključevi ove ekipe povereni Šabazu Nejpiru i ne mogu da sakrijem svoje oduševljenje njegovim potpisom, ubeđen sam da takav plej nikada nije igrao na ovim prostorima (kapa dole Kampacu, ali ovo je haubica).

Takođe, mnogo očekujem od Gedraitisa u oba pravca, paklen igrač.

Nekako su u drugom planu u medijima Tobi i Bolomboj, a ubeđen sam da su nam baš takvi profili petica i bili potrebni, pogotovu se to odnosi na Tobija koji bi mogao i te kako da bude kompatibilan u petorci sa Teom.

Biće sve ovo dobro. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Brajan Danston said:

Veliki pozdrav svima.

Nakon dvogodišnjeg praćenja foruma, reših i ja da se upišem. Prelazni rok za sada dobio veoma visoku ocenu, jedini za sada nelogičan potez mi je produžetak Lazarevića, ali da kažemo da Duško zna šta radi.

Čak i da dođe Šengelija, mislim da su ključevi ove ekipe povereni Šabazu Nejpiru i ne mogu da sakrijem svoje oduševljenje njegovim potpisom, ubeđen sam da takav plej nikada nije igrao na ovim prostorima (kapa dole Kampacu, ali ovo je haubica).

Takođe, mnogo očekujem od Gedraitisa u oba pravca, paklen igrač.

Nekako su u drugom planu u medijima Tobi i Bolomboj, a ubeđen sam da su nam baš takvi profili petica i bili potrebni, pogotovu se to odnosi na Tobija koji bi mogao i te kako da bude kompatibilan u petorci sa Teom.

Biće sve ovo dobro. 

Jel istina da potpisuješ za Virtus?

  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Brazilci su u ekstazi zbog našeg kluba. Dobro bi bilo da se iskoristi ovaj hajp u marketinške svrhe. Ovo je inače neki njihov poznati sportski list. 😄

Screenshot-20230719-124744-com-huawei-br

Edited by Čočo
U prevodu,, Kakav tim, moji ljudi" 🔴⚪
  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam ništa protiv ni da Higins pojača. Ne dijelim mišljenje sa ljudima koji pišu da je propao. Mislim da i dalje donosi pristojnu produkciju u oba pravca. I komplementaran je sa Nedovićem. 

 

Lojd je nerealan u ovom trenutku. Frenki je baš dobra opcija, najviše zbog te mogućnosti da čuva 3-4 pozicije, ali tu je sigurno dosta klubova u igri. Ima logike i da ga uzme neko od Francuza. Hilijarda generalno gotivim kao igrača ali ne leži mi nekako na naš roster. Zato može Higins da zaokruži ovaj prelazni rok. 

Edited by Wake in Fright
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wake in Fright said:

Ja nemam ništa protiv ni da Higins pojača. Ne dijelim mišljenje sa ljudima koji pišu da je propao. Mislim da i dalje donosi pristojnu produkciju u oba pravca. I komplementaran je sa Nedovićem. 

 

Lojd je nerealan u ovom trenutku. Frenki je baš dobra opcija, najviše zbog te mogućnosti da čuva 3-4 pozicije, ali tu je sigurno dosta klubova u igri. Ima logike i da ga uzme neko od Francuza. Hilijarda generalno gotivim kao igrača ali ne leži mi nekako na ovaj roster. Zato može Higins da zaokruži ovaj prelazni rok. 

Može neko od stručnjaka da da mišljenje ko je trenutno bolji fit za nas, Mirotic ili Sengelija i zašto? 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Čočo said:

Brazilci su u ekstazi zbog našeg kluba. Dobro bi bilo da se iskoristi ovaj hajp u marketinške svrhe. Ovo je inače neki njihov poznati sportski list. 😄

Screenshot-20230719-124744-com-huawei-br

 

Trebali smo i Bruna Caboclo-a da dovedemo pa da dobijemo sponzorstvo neke njihove kladionice ili banke 😀

 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, MiskoNis said:

Može neko od stručnjaka da da mišljenje ko je trenutno bolji fit za nas, Mirotic ili Sengelija i zašto? 

Nama jednostavno na ovu koncepciju ekipe više leži Toko nego Mirotić. 

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wake in Fright said:

Ja nemam ništa protiv ni da Higins pojača. Ne dijelim mišljenje sa ljudima koji pišu da je propao. Mislim da i dalje donosi pristojnu produkciju u oba pravca. I komplementaran je sa Nedovićem. 

 

Lojd je nerealan u ovom trenutku. Frenki je baš dobra opcija, najviše zbog te mogućnosti da čuva 3-4 pozicije, ali tu je sigurno dosta klubova u igri. Ima logike i da ga uzme neko od Francuza. Hilijarda generalno gotivim kao igrača ali ne leži mi nekako na naš roster. Zato može Higins da zaokruži ovaj prelazni rok. 

 

rotowire piše da je u januaru operisao leđa i da nema projektovan datum za povratak, osim što je naravno propustio sezonu.

https://www.rotowire.com/euro/player/cory-higgins-324

takođe piše i da je pod ugovorom za narednu.

 

ne znam, leđa su baš neugodna povreda za košarkaše, da ne pričam kao doktor koji nisam ali ko zna šta su sve tu faktori u oporavku, ako zanemarimo činjenicu da će u najboljem slučaju pauzirati skoro godinu dana. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

 

rotowire piše da je u januaru operisao leđa i da nema projektovan datum za povratak, osim što je naravno propustio sezonu.

https://www.rotowire.com/euro/player/cory-higgins-324

takođe piše i da je pod ugovorom za narednu.

 

ne znam, leđa su baš neugodna povreda za košarkaše, da ne pričam kao doktor koji nisam ali ko zna šta su sve tu faktori u oporavku, ako zanemarimo činjenicu da će u najboljem slučaju pauzirati skoro godinu dana. 

 

u maju, odigrao je celu regularnu sezonu, a propustio f4 i završnicu endese

 

u pravu si da je i više nego rizično

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, medobrundo said:

 

u maju, odigrao je celu regularnu sezonu, a propustio f4 i završnicu endese

 

u pravu si da je i više nego rizično

 

dada, mislio sam da je datum povrede 9i januar a ono estimated return prvog septembra, jer ameri pišu najpre mesec pa dan

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Čočo said:

Brazilci su u ekstazi zbog našeg kluba. Dobro bi bilo da se iskoristi ovaj hajp u marketinške svrhe. Ovo je inače neki njihov poznati sportski list. 😄

Screenshot-20230719-124744-com-huawei-br

Argentina, Argentina changing to Brazol, Brazil!!

 

:D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Atletski bek my ass... Ja nisam bio spreman za ovakav prelazni rok i pokazao sam vrhunsko nepoznavanje situacije. A situacija je da cemo imati jedan uzbudljiv roster, potentan, brz. Na Ivanovicu je opasan zadatak jer ce biti izazov ovo ukalupiti. Dosta godina, dosta ega, a cini mi se malo odbrane i discipline.

 

Btw, gledah malog Mateusa u finalu nemacke lige i bio sam u fazonu 'kakva divna EC zujalica, al mislim da nije EL igrac'. Drugim recima, nisam u njemu video nesto Hauardovsko da ga moze izdici... Nek mi Dusko pokaze da nemam pojma. Sto se tice ostalih pojacanja - odusevljen sam Sabazom, svidja mi se Tobi-Bolomboj kombinacija, kao i Hanga kao svajcarski nozic. Nejasno mi je sta sa Simonovicem (koji kad "poraste" moze postati Tobi-like petica. Mozda ce ga na 4 koristiti radi kontrole skoka i inicijacije tranzicije? Kako ce braniti close out? Da li u switchu moze ostati ispred igraca? Jel mi ti hocemo Petruseva u njemu?) i zasto nas Luka u ovoj prici (cenim da je on osigurac za Tobijeve povrede sto mi ima smisla i za Bolombojeve bubice sto mi nema smisla jer fiziku ne moze da zakrpi). Nedovic i Teo u paketu u 2023/24. su mi nocna mora, ali necu u tome - srecan sam sto cu gledati Tea jos malo, trudim se da samo na to mislim. Nisam odusevljen Litvancem - plafon mu je znan, pracka je top, ali defanzivno mislim da ne moze da krpi dovoljno. Dobar igrac, ali mislim da on nije ono sto nam treba. Deda na 3 nema value u EL, cenim da je on 3-4 twinner, odgovor na pokretljive petorke (i Ledeja 🙂 ) i jos jedna sifra za napad. Fali mi two-way bek-krilo. Pozicija 4 mi totalno nije jasna.

 

Sve u svemu - para je ocito ko balege, trose se odmah, vidi se Duskov (i Nebojsin) touch, ali ja kao Dejovac i Dulovac imam skepsu. Doduse, i Partizan umalo ode na f4, a itekako sam imao skepsu prema njima. Ipak, kod njih Eksum je spojio stosta i dao smisao mnogim igracima oko sebe. Ostaje da vidimo da li mi imamo tako nekog.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...