Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, leki bg said:

Smajli ide na 5, daje se sansa Balsi, za small ball Ledej na 5 da mogu sve da preuzimaju.

Mirota navodno vrlo zadovoljan posle razgovora za ZOCom, nije done deal.

 

Smajli je i bio na 5. Ukoliko u frontkurtu samo zamene glavu za glavu Lessorta i Mirotu, to je ogroman downgrade u overall čvrstini.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, medobrundo said:

 

Smajli je i bio na 5. Ukoliko u frontkurtu samo zamene glavu za glavu Lessorta i Mirotu, to je ogroman downgrade u overall čvrstini.

Lose sam se izrazio, ne menja sustinu i njihovo razmisljanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Smajli ide na 5, daje se sansa Balsi, za small ball Ledej na 5 da mogu sve da preuzimaju.

Mirota navodno vrlo zadovoljan posle razgovora za ZOCom, nije done deal.

 

Pa je li ga iko iz CZ zvao na razgovor ili jednostavno ne može da se isparira toj ponudi KKP?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Pa je li ga iko iz CZ zvao na razgovor ili jednostavno ne može da se isparira toj ponudi KKP?

 

Halo Nikola, ovde gospodin Nebojša...vidi sine, ti te pare što se pominju ne vrediš i ti to znaš. Nego da dođeš ti kod mene lepo da se dogovorimo i da prihvatiš sasvim korektnu platu...nismo mi krava muzara...alo, Nikola... alo...

  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Halo Nikola, ovde gospodin Nebojša...vidi sine, ti te pare što se pominju ne vrediš i ti to znaš. Nego da dođeš ti kod mene lepo da se dogovorimo i da prihvatiš sasvim korektnu platu...nismo mi krava muzara...alo, Nikola... alo...

Jbg, Ostoja je znao da otvori razgovor sa Pomoz' Bog...

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, medobrundo said:

 

Faku u šest utakmica finala protiv Partizana, 25 posto za 2, 25 posto za 3, 50 posto za 1. I ja ga volim kao brata, ali da je nešto pokidao kad je bilo najbitnije, nije. Iskreno, retko viđena neefikasnost - pored koje je, zbog svojih drugih karakteristika, i dalje fantastičan igrač. Ali, i on je zamenjiv. Konkretno, to što je on donosio u pozicionom napadu, čak i Teodosic može u ovim godinama bolje. U odbrani i tranziciji ni blizu, naravno, osim outlet pasova 😄

Mene više zanima šta je donosio u EL, a to je bilo 15 poena, 6 asistencija, 2 ukradene i index skoro 19. Procenti 57 - 33 - 90.

 

Ono što ne ulazi u statistiku je bilo bar duplo bolje od ovoga.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Mene više zanima šta je donosio u EL, a to je bilo 15 poena, 6 asistencija, 2 ukradene i index skoro 19. Procenti 57 - 33 - 90.

 

Ok, s tim da niste baš ušli u plej of pa da vadiš ovu statistiku.

 

@medobrundo Leday na 5 će sigurno ići u nekim small ball postavama, ali nema šanse da je to neko Željkovo dugoročno razmišljanje. Meni deluje kao velika kocka čak i za njega da uđe u sezonu samo sa Smailagićem na 5.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni je Dobrić manje sporan od Dede, Luke i Simona, al voelo bih da se oproba na drugom mestu da vidimo koliko stvarno vredi kad nije deo privilegovane domaće osnove.

 

Mirotić u KKP nema apsolutno nikakvog smisla, na 2 i 4 im ne trebaju kapitalci jer ih već imaju, na ostalim pozicijama bih razumeo takve bombe. Mislim, nije Željko sigurno gadljiv na ekstra kvalitet al takav overkill na 4 nisu imali ni Real ni Barsa ni CSKA u najboljim danima. 

Ako Mirotić predje u Partizan mogu da zamislim njegovu reakciju ako nekom bude palo na pamet da mu da megafon i da peva

Link to comment
Share on other sites

Faku je, kao i većina našeg tima za to finale, prosto izgubio tonus, intenzitet potreban za utakmice i rutinu. Jbg, nema tog treninga ili KLS serije sparing utakmice koja može da zameni redovno igranje utakmica. Nas je ono čekanje osakatilo a Facu, uz sve vrline, nije sa druge planete pa je i na njega uticalo. Kada se igralo u redovnom ritmu, dve nekad i tri tekme nedeljno, Facu je isporučivao ono zbog čega je to što jeste. Tako da ne bih uzimao brojke iz finala (iako su kriminalne) kao ocenu njegovih muda u clutch utakmicama. Naravno da iskusan igrač mora da bude spreman i na takve situacije ali jbg, nije da tražim opravdanje ali je razumljivo što su manje više svi ispali kao iz voza i direkt u finale. 

 

Sa Šabazom dobijamo drugačije napade nego sa Fakuom, bolji šut, moguće i jednak tempo igre (mada je ovo upitno) i lošiju odbranu. Win some lose some. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Benito said:

Svi ovde volimo Campazza kao brata rodjenog ali ako cemo realno Shabazz je bolji igrac od njega.

 

Uh, ne, ne. Shabazz jeste igračina, ali ovo poređenje nikako ne ide. Ja potpisujem da nikada nećemo imati stranca, koji je igrao sa žarom kao Campazzo. NIko se nije nadao da će ostati, ali zamena mora biti igrač ranga pomenutog Napiera, jer sve drugo bi bilo totalni downgrade. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

a to je bilo najviše zbog Fakunda i njegovih 9 utakmica, aha...

 

Pa još gore je kad izvadiš 9 utakmica u kojima je igrao, tim nije ušao u plej of i onda kažeš evo njegovog uticaja u EL. Ja sam očekivala da on mnogo više utiče u finalnoj seriji ABA protiv KKP, a tu je žestoko podbacio.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

 

Pa još gore je kad izvadiš 9 utakmica u kojima je igrao, tim nije ušao u plej of i onda kažeš evo njegovog uticaja u EL. Ja sam očekivala da on mnogo više utiče u finalnoj seriji ABA protiv KKP, a tu je žestoko podbacio.

da li je Shabazz usao u plejof?

 

mislim, argument - nije usao u plejof, brate, sestro

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Dropkick Murphys said:

da li je Shabazz usao u plejof?

 

mislim, argument - nije usao u plejof, brate, sestro

 

Ja uopšte ne pričam o Shabazzu, nego o tvojoj logici šta Facu donosi u EL, a zapravo je podbacio u najvažnijim utakmicama sezone, koje nemaju veze s EL.

Edited by DameTime
dopuna posta
Link to comment
Share on other sites

Ja nemam nista protiv Nejpira, cak mislim da je jedno od boljih resenja koje mozemo da priustimo, ali glupo je porediti ga s Kampacom. Defanzivno dva univerzuma, a i ofanzivno je samo sut na strani Sabaza. Pritom je Faku terminator koji se nikad ne povredjuje, dok je ovaj staklen k'o Neda.

 

Jasno je da bismo tu bili na velikom gubitku, ali sta je tu je, svakako je ovo s Kampacom bila anomalija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobar je Šahbaz ali ne može se sa Šahbazom i Kangom na 25 miliona ljudi. Moraju bar dva kapitalca tu. Ako ne, ABA i F8 nije briga na koju se obaziremo i ne znam čemu priče o Areni i ostalo. Ako smo ušli u to kolo onda da igramo a ne da glumimo gerijatrijsko-rehabilitacionu ustanovu. Ovo dosad je klasičan ćokijev prelazni rok od prošle godine pre Vildoze i Kampaca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...