Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Šta će sad kkprofesor. Ponitka ga demantovao na keca. 😅

Just now, Гаучо said:

Меридиан најгори спонзор икада икоме

Nije. To su dve struje NČ i kkprofesor sa jedne strane i Meridian i ljudi koji su ih doveli u Zvezdu sa druge strane. 😄

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Čočo said:

Šta će sad kkprofesor. Ponitka ga demantovao na keca. 😅

Nije. To su dve struje NČ i kkprofesor sa jedne strane i Meridian i ljudi koji su ih doveli u Zvezdu sa druge strane. 😄

Па ко доводи играче? Ко се пита? Ау...ништа ми није јасно сад 

10 minutes ago, Kankkunen said:

Oni bi da igraju igricu a pravila nisu savladali ... naučiće na teži način.

Само Човић и смрт увек долазе по своје 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Гаучо said:

Па ко доводи играче? Ко се пита? Ау...ништа ми није јасно сад 

Dovodi i pita se onaj ko da pare za ove krupne ribe. Za ove sitne to NČ dovede oni su mu specijalnost. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

Šta će sad kkprofesor. Ponitka ga demantovao na keca. 😅

Nije. To su dve struje NČ i kkprofesor sa jedne strane i Meridian i ljudi koji su ih doveli u Zvezdu sa druge strane. 😄

 

Sad ima smisla Perkosova priča o strujama u KKCZ. Ja mislila nešto oko elektrike.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Sad ima smisla Perkosova priča o strujama u KKCZ. Ja mislila nešto oko elektrike.

Hvala Bogu nije oko elektrike. Nadam se samo da će ova gore pomenuta druga struja da jače udara. 😄

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Црвена звезда је јутрос најавила долазак Милоша Теодосића, а према сазнањима редакције из интерних извора, српски клуб би на свом пољу имао и Торнике Шенгелија. Грузијац је у последњој години уговора са Виртусом и Црвена звезда би понудила двогодишњи уговор.

 

https://m.pianetabasket.com/legabasket-serie-a/mercato-lba-tornike-shengelia-nel-mirino-della-stella-rossa-278008

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nini3112 said:

 

2 minutes ago, uvrnuto said:

 

Sačekajte da se tvitovi embeduju

 

Kao i za prevode, za neembedovane tvitove ćemo deliti warn-ove, pa vas molimo da lupite enter/novi red, imate strpljenja sekund, 2, 3 dok se ne prikaže preview tvita u postu, pa onda lupite submit replay. 

 

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

For always putting the team ahead of yourself 🥺 

 

Zapušiće Teo usta svim "stručnjacima", u to nemam sumnje.

Ali strucnjaci na internetu kazu drugacije??? Ja ipak verujem nasim strucnjacima, a ne Skarioli ...

Link to comment
Share on other sites

Kako Topic moze na pozajmicu u FMP Ili Megu ako mi jos uvek igramo ABA? Od kad su pozajmice medju ABA klubovima opet dozvoljene? 

A ljudi se ovde podsmevaju 'kkczinsajderu'.

 

Miki jeste igrac vrhunskih predispozicija I svako ko ga je u zivotu gledao vise od dva puta zna koliko kosarkaskog talenta ima u njemu. However, oduvek je bilo tog nekog borisasimanovicevskog stava I (ne)zainteresovanosti uprkos fizickim predispozicijama I talentu, te bih ga ja ipak propustio ove sezone sve I da zaista postoji neka zainteresovanost za njega.

 

Sto se Sengelije tice, njegovo dovodjenje kad mu je karijera na ozbiljnoj nizbrdici ima manje logike I od Teodosicevog potpisa.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, djura.net said:

Kako Topic moze na pozajmicu u FMP Ili Megu ako mi jos uvek igramo ABA? Od kad su pozajmice medju ABA klubovima opet dozvoljene? 

A ljudi se ovde podsmevaju 'kkczinsajderu'.

Koliko ja znam nikada nisu ni zabranjene.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...