Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, Markoss said:

 

Ne nudi KKP, nudi jedna kladionica koja bi sponzorski to platila. Druga kladionica nudi da Zvezdi plati Mirotica, kao sto je platila Kampaca. 

Znaci svi da uplatimo tiket koji pada na Meridianbetu i tiket koji prolazi u Mozzartu. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ono sto ocekujem od Tea, a sto se ne moze videti kroz klipove i kroz statistiku,jeste da se postavi kao lider ove ekipe, jer se vraca u ekipu za koju navija, u svoju zemlju, pred svoju publiku.Mora da izvuce 101% iz sebe, i da tako stavi tacku na svoju karijeru, i zavrsi je kako mu i dolikuje.Takve motive u nekom Virtusu sigurno nije imao.

Mislim da u njemu jos uvek ima tok sportskog inata i bezobrazluka i da nam pruzi jos jednu ili dve takve sezone.

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

Samo Kornet tu pobedjuje jer ce uzeti svaki skok, ispod kosa mu nece moci nista te suter u reket nece ni ulaziti a i spolja povremeno il ce da mu zalepi neku rampu ili ce da uradi Kornet jump da ovaj ne vidi obruc dok sutira. Suteru iz bloka ostaje samo sut u napadu ukoliko ima dobar step back a u odbrani ce biti ugruvan na niskom postu svaki napad te ce morati da pravi faulove i salje Korneta na liniju penala ili ce dobijati iznova napad.

 

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

"Tamo gde je srce tamo sija sunce, tamo gde je strah tamo zivi mrak" rece jedan veliki Partizanovac, kad smo vec kod crno belog jin-janga.

 

Da citiram jednog velikog Zvezdasa:

 

"Nasa doktrina ce pobediti
nasa samozastita sigurno pobedjuje
jedino ako se, ne kazem, ne nadje neka budala
pritisne dugme i svi odemo u...
odemo negde i nema nas"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss je l', pretpostavljam, Pengos spremna zamena ako ne ostane Kampaco (što je gotovo izvesno) za poziciju prvog pleja?
 

I pošto Topić neće biti u Zvezdi sledeće sezone, je l' se planiraju dovesti još 2 pleja (ako Kampaco ne ostaje), pretpostavljam da ne ali reko ajde bolje da proverim?

 

Dalje, je l' se planira dovesti još jedna čista 2, i to starter, tipa Dorsi/Hilijard, ili pak možda neki Beronoliki igrač?

 

Je l' dolazi 1 ili 2 igrača na poziciji 3, jer su nam je po mom mišljenju itekako potrebna 2 igrača na toj poziciji (starter i bekap)?

 

4 i centar starter dolaze pretpostavljam, mislim ovo se bukvalno podrazumeva ali reko ajde bolje da proverim?

 

I na kraju, šta je sa ovim domaćim mediokritetima i šljakerima - Lazić, Lazarević, Kuzmić i Ilić? Nadam se da ne ostaju, apsolutno nijedan od ovih, ali nažalost znam da od toga nema apsolutno ništa i da će gotovo izvesno (skoro) svi ostati, produžiti ugovore i samo dobiti još već plate i bonuse.

 

Zamolio bih te ako možeš da odgovoriš na sva ova pitanja jer su itekako logična i normalna/skroz na mestu, a i izuzetno su bitni odgovori na ista i jasni su pokazatelji kuda vodi ovaj brod (mada je nažalost to već i sad i više nego jasno, tačnije jasno ko dan).

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1. Кампацо/Пенгос, Теодосић

2. Хилиард, Недовић

3. Понитка, Лазић 

3/4. Давидовац, Лазаревић

4. Миротић/Шенгелија/Калинић

4/5. Симоновић

5. Појтрес, Митровић

 

Наравно за центра још нема неких назнака ко долази али мени се свиђа нешто овако. 

 

Link to comment
Share on other sites

A sta je konkretno bio problem sa Perom Anticem? Ja koliko se secam on je kod nas dosao iz Fenera gde je bio treca opcija na svojoj poziciji i igrao 10-15 minuta. Takvu ulogu je trebao da ima i kod nas, ali s obzirom kakve smo visoke igrace tada imali krenuo je redovno da igra oko 20 minuta i EL i ABA, sto je za visokog igraca od 36 godina bilo previse. Secam se cak i informacije da je on licno popizdeo sto je imao toliku ulogu i minutazu, a na kraju se i povredio i propustio plej of protiv Buducnosti. Inace, to sto je odigrao te sezone mozda nije bilo spektakularno, ali je i takav istrosen i pred penzijom bio najbolji centar.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Sector said:

Mi za sad više na priču nego na djela. Jasno je da ima para ali ako nudimo Miroti 4-5 milki, onda mi je logično da se na SF pojuri ipak bolji igrač od Ponitke. Nešto mi tu ne štima.

Ima se za Mirotu(za njega je voljna drzava(kladionica) da plati) a za ostale jbg.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Ne mogu da se ne obradujem Teodosicu, jebiga.

 

Sto se malog Topa tice, potpisace ugovor s nama, ali nece igrati za nas sledece sezone. Ideja kluba je FMP, ali ideja Milenka je Mega, tako da mislim da ce u Megu. 

 

Mega je najbolja opcija za njega,

vrv i jedina u Aba ligi,nazalost

Tu ce igrati na beku sa Miljenovic,bilo bi lepo i da ostane Djurisic

3 mlada srpska beka,buduci reprezentativci

Kad smo kod Mege,Nemanja Popovic je presao kod njih.

 

 

FMP ima trenutno 3 amerikanca na beku plus Dzenkins,crnogorca Zivanovica,

tu je i Matovic,Saranovic i Asceric

to je vec sada 6 ili 7 opcija na bekovskim pozicijama

Tako da ne znam kako bi to uklopili,imao bi skromnu minutazu,

iako je mnogo bolji od svih igraca

Stefanovic za dve godine nijednom mladom igracu nije dao neku vecu sansu

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ima se za Mirotu(za njega je voljna drzava(kladionica) da plati) a za ostale jbg.

 

ovde nije dan mrrmota, nego sat mrmota. ako se na svakih 15ak minuta ne napise kako to da ima love za vrhunske igrace ali da oni ne mogu da se zamene za 2-3 jako dobra, mora sve iznova da se pise.

 

kad pogledam svoj post-count, prvo cega se setim je kako cca 3 x prepricavam post koji sam malopre napisao.

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, StiviKivi said:

Kakav nama debil vodi klub jbt. Nedović,Teodosić... Daj i Bjelicu deb*lu a Topića ( najvećeg talentau zadnjih 5-7 god u srpskoj košarci ) pošalji na pozajmicu. Muka mi je

Topić će potpisati profi ugovor sa nama samo zato jer je Milenko teška ciganštura. Inače bi ovakav talenat davno bio u Megi. Neka ga u Megi, bolje nego FMP, pa dogodine ili na zimu kod nas jednu sezonu i onda Bože zdravlja NBA 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

A sta je konkretno bio problem sa Perom Anticem? Ja koliko se secam on je kod nas dosao iz Fenera gde je bio treca opcija na svojoj poziciji i igrao 10-15 minuta. Takvu ulogu je trebao da ima i kod nas, ali s obzirom kakve smo visoke igrace tada imali krenuo je redovno da igra oko 20 minuta i EL i ABA, sto je za visokog igraca od 36 godina bilo previse. Secam se cak i informacije da je on licno popizdeo sto je imao toliku ulogu i minutazu, a na kraju se i povredio i propustio plej of protiv Buducnosti. Inace, to sto je odigrao te sezone mozda nije bilo spektakularno, ali je i takav istrosen i pred penzijom bio najbolji centar.

Pero Antić je došao da uzme lagan keš i da se sprda po BG-u.Košarka ga najmanje interesovala.

Zato ljudi imaju bojazan prema Teu.Da ne dobijemo opet takav scenario.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, СтелаРоса said:

A sta je konkretno bio problem sa Perom Anticem? Ja koliko se secam on je kod nas dosao iz Fenera gde je bio treca opcija na svojoj poziciji i igrao 10-15 minuta. Takvu ulogu je trebao da ima i kod nas, ali s obzirom kakve smo visoke igrace tada imali krenuo je redovno da igra oko 20 minuta i EL i ABA, sto je za visokog igraca od 36 godina bilo previse. Secam se cak i informacije da je on licno popizdeo sto je imao toliku ulogu i minutazu, a na kraju se i povredio i propustio plej of protiv Buducnosti. Inace, to sto je odigrao te sezone mozda nije bilo spektakularno, ali je i takav istrosen i pred penzijom bio najbolji centar.

 

Za Peru Antica je dovoljno reci da je dobar deo sezone, kao i Dangubic, folirao povredu. Prvi nije hteo da se cima, Danga nije hteo da se povredi jer je dogovorio Bajern maltene u januaru te godine. 

 

Uz to je i solidno drkao Alimpijevica, jednom cak i hteo da ga bije, kad mu je ovaj rekao u facu ono sto su svi mislili, a to je da moze da igra, al da ga boli patka da se cima. 

  • Like 9
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Jbg, za ovo se kupuje karta.

 

dugo ne pisem na posting & toasting a i core ekipa je odavno napravila svoj nyk site thestrick.land, koji nema narocit comment thread ali su me svojevremeno uvek pitali jel ima neki video ili makar gif teodosica, otkad se vratio iz nba, jer, "teodosic nikada nije offtopic".

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...