Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, goldberg said:

 

Ko je bio prvi plej u Virtusu?

У виртусу је, ротација на PG Хекет-Пајола. Теодосић би са клупе улазио као SG, a ту је минуте делио са Лундбергом и Белинелијем кад се појави. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Шеф стручног штаба said:

У виртусу је, ротација на PG Хекет-Пајола. Теодосић би са клупе улазио као SG, a ту је минуте делио са Лундбергом и Белинелијем кад се појави. 

 

Hvala.

 

Dakle, to sto se pise da je Teo drugi plej ne znaci da dolazi neka zver na pozicij prvog. Ako su u prebogatom Virtusu tu poziciju pokrivali Hackett sa 34-35 godina i Pajola bez nekog EL iskustva, zasto bilo ko misli da ce u Crvenoj zvezdi biti drugacije?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Crni said:

A posto su ovde mnogi kratkog pamcenja, neka slave Tea, onog sto nas je otpalio, pa kad nema gde, dosao cim pre.

Protiv volje trenera, protiv zdrave logike, al ako, ako nista drugo uzivacu u cmizdrenju Covica i ove godine. A cmizdrice...i bolje da izbaci iz glave Arenu.

Ko kaze da je dosao protiv volje trenera? Koliko sam cuo Dusko nije imao nista protiv Tea, naprotiv, vec je samo hteo da prvo poprica sa njim o tome kako vidi njegovu ulogu u timu da ne bi bilo nekih nesporazuma u buducnosti.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Ko kaze da je dosao protiv volje trenera? Koliko sam cuo Dusko nije imao nista protiv Tea, naprotiv, vec je samo hteo da prvo poprica sa njim o tome kako vidi njegovu ulogu u timu da ne bi bilo nekih nesporazuma u buducnosti.

Pa o tome se pricalo svih ovih dana, sad odjednom Dusko zeleo, a svi znaju da gazda balavi za Teom godinama.

Al eto Dusko insistirao na Davidovcu, Mitrovicu, Teu...

Ma nisam progutao pricu ni proslog leta, pa mecu ni sada.

Bar je tu fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, marko_pantelic said:

 

Mislim da godina (2010.) najbolje opisuje trenutnu sitiaciju.

A koja nam je trenutna situacija?

Just now, Crni said:

Pa o tome se pricalo svih ovih dana, sad odjednom Dusko zeleo, a svi znaju da gazda balavi za Teom godinama.

Al eto Dusko insistirao na Davidovcu, Mitrovicu, Teu...

Ma nisam progutao pricu ni proslog leta, pa mecu ni sada.

Bar je tu fudbal.

I ja mislim da najbolje da predjes na fudbal.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jel možemo nekako da se prijavimo za Kup šampiona iz 80-tih, pošto imamo idealne igrače za to takmičenje.

 

Sadašnjost nije briga na koju se obaziremo.

 

P.S. Ne znam jel Moka u stanju da skrpi 10min, to bi bilo extra. 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites


I ja sam mišljenja, koje je već ovde izneto, da će Čović kao parnjaka Teu dovesti "almost famous'' pleja koji će deliti egal minutažu sa Teom ili nešto skupljeg kombo beka kojeg će namiriti i minutima na dvojci, jer top plejmejker neće prihvatiti takvu ulogu kao što sumnjam da bi Teo došao u KKCZ da igra daleko iza Fakunda ili Laprovitole.
Uz takav kompromisni scenario crta nam se third coming Voltersa...Paris Lee ili Dee Boost.
Možda i preplatimo nekog veterana van pika koji nije lovac na statse već na zadnji masni ugovor karijere iz kategorije: Kalates, Ertel.










Link to comment
Share on other sites

Teodosic je igrao 20 minuta u euroligi i 22 minuta u italijanskoj ligi. Milos ne dolazi u zvezdu da bude drugi plej. Ja sam ubedjen da cete dovesti nekog odlicnog pleja da prenosi loptu i igra obranu, ali necete dovesti nikog ko ce biti vodja ekipe, jer je ekipa dobila danas vodju, a to je Milos Teodosic. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

ja mislim da najbolje da predjes na fudbal.

Sa teme cu otici kad ja budem zeleo, nisam te pitao za misljenje.

Klasican primer danasnjeg stanja, ne daj Boze da neko ne misli kao vecina.

Tu sam od 2010. Tako da imas opciju blok, a teranje sa teme zaboravi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Snjofko said:

Teodosic Jovic Topic

Nedovic Lazic

Dobric Dangubic Lazarevic

Bjelica Davidovac Ilic

Simonovic Marjanovic Mitrovic Raduljica Kuzmic

 

Ima da se peva U boj krenite junaci svi do ranog jutra!

Edited by Pero
  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Sa teme cu otici kad ja budem zeleo, nisam te pitao za misljenje.

Klasican primer danasnjeg stanja, ne daj Boze da neko ne misli kao vecina.

Tu sam od 2010. Tako da imas opciju blok, a teranje sa teme zaboravi.

Nista lose nisam mislio. Zar ti nisi rekao ,,Bar je tu fudbal"? Meni to znaci odoh ja na fudbal ovo me vise ne interesuje.

I da, propustio si jedano ,,i" kada si me citirao, posto sam napisao ,,i ja mislim da je najbolje da predjes na fudbal", kao odgovor na tvoju poslednju recenicu. I nisam mislio da te teram na drugi topik, cak nisam mislio uopste na forum, nego sam mislio da si konstatovao da vise neces da gledas kosarku i da prelazis na fudbal.

Meni se cini da je ovde vecinsko misljenje da je ovo los potez, pa tako ne znam kako si ti u manjini.

Na kraju da te posavetujem, sacekaj prvo da se formira tim, pa onda odluci da li prelazis na fudbal. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nista lose nisam mislio. Zar ti nisi rekao ,,Bar je tu fudbal"? Meni to znaci odoh ja na fudbal ovo me vise ne interesuje.

I da, propustio si jedano ,,i" kada si me citirao, posto sam napisao ,,i ja mislim da je najbolje da predjes na fudbal", kao odgovor na tvoju poslednju recenicu. I nisam mislio da te teram na drugi topik, cak nisam mislio uopste na forum, nego sam mislio da si konstatovao da vise neces da gledas kosarku i da prelazis na fudbal.

Meni se cini da je ovde vecinsko misljenje da je ovo los potez, pa tako ne znam kako si ti u manjini.

Na kraju da te posavetujem, sacekaj prvo da se formira tim, pa onda odluci da li prelazis na fudbal. 

 

Ne, ovde se sve vreme radi na tome da se opravda 1650000 za Mitrovica, 2000000 za Davidovca, eventualno potpisivanje Kuzmica i Lazarevica, Teo koji ce igrati za ko zna koliko, a svi navedeni su navodno bekap igraci.

Ne znam samo kako ti bekap igraci na kraju budu prve opcije sa ubedljivo najvecom minutazom.

Ne znam u cijem je interesu da se drugu godinu za redom opravdavaju ovakvi potezi Covica, ali moje je pravo da se pobunim.

Nema sta da cekam da se odormi tim, vec vidim, kao sto sam video i proslog leta u ovo vrereme.

Ako nekom rusim iluziju, jbga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Pitanje, ovo me muči već par dana... Kako izmeniš komentar a ne stoji ti edited?

 

😄

Ako je tvoj komentar poslednji na temi, uzmes da pises novi komentar pa forum spoji ta dva posta.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Ne, ovde se sve vreme radi na tome da se opravda 1650000 za Mitrovica, 2000000 za Davidovca, eventualno potpisivanje Kuzmica i Lazarevica, Teo koji ce igrati za ko zna koliko, a svi navedeni su navodno bekap igraci.

Ne znam samo kako ti bekap igraci na kraju budu prve opcije sa ubedljivo najvecom minutazom.

Ne znam u cijem je interesu da se drugu godinu za redom opravdavaju ovakvi potezi Covica, ali moje je pravo da se pobunim.

Nema sta da cekam da se odormi tim, vec vidim, kao sto sam video i proslog leta u ovo vrereme.

Ako nekom rusim iluziju, jbga.

Mitrovic valjda za 3 godine toliko, Davidovac nema te pare. Malo ste preuzeli narativ komsijskih novinara i botova i gle cuda mi placamo milione za bekapove, a njihovi igraci igraju za ljubav. Dok EL ne uvede transparentnost kao NBA, a najavljuje se da hoce, nece se znati ko koliko zaradjuje.

Nasi bekapovi igraju mnogo kada Bentil, Martin, Holand ne odigraju nista. Ja sam siguran da ce Teo pruziti mnogo vise nego sto je Vildoza prosle sezone. Jbg, Vildoza je igracina, a Teo istrosna mustikla. Ne daj boze da je neko gledao Tea ove godine. To naravno nije Teo od ranije, ali daleko od toga da je raspad.

Petrusev, Simonovic, Topic u 12,  meni nista lepse.

Sto se tice iluzija, ruse se u zavisnosti kakve si iluzije stvorio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najvise problema smo imali sa organizacijom napada kada deugi plej udje u igru, ugl je to bila neka rukometna petorka gde se sto pre turi lopta Nedovicu/Kalinicu/Vildozi pa se odatle nesto kreira. Ovako imacemo stabilnost tokom celog meca bez obzira koliko Teo u sezoni bude poenterski raspolozen. A to nam je i najbitnije na duze stazs u sezoni, a ne da dzoni ivsnovic i pefi odigraju jednu dobru pa 4 lose tekme i tako u krug. Kad imamo stabilnost imamo i vise napada i verujem da se zbog ovog razgovora zato i cekalo toliko da Dusko predoci ulogu Teodosicu, a dusko sam siguran zna 4 puta vise nego mi ovde.

Odlican potpis, i dosta je glupa zanosenje da samo Kampaco moze biti prvi plej ove ekipe, npr Pengos bi itekako radio posao. Facu bi vrv na papiru bio perfektan fit sa Teom, pogotovo sto bi mogli i zajedno da igraju. Ne zaboravite da Teo nosi i autoritet kod sudija sto je videsmo isto jako bitno.


Takodje, mozda bih pojurio Daultona Hommesa iz Baskonie, dobar suter. Jeftinija opcija ja bih rekao.

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...