Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, Čočo said:

Ne bih rekao da ga izložio. Igra centra, ima 30 godina. To mi liči na Čovića. 😅

Kako ga iskopa alal ti 🤣 onaj moj brat bi poverovao da mu je ovaj rekao da je  2 pac licno.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Kako ga iskopa alal ti 🤣 onaj moj brat bi poverovao da mu je ovaj rekao da je  2 pac licno.

A radi na carini... Daj mi broj brata treba da mi stigne "nesto" iz Kolumbije... Pa da mu kazem da je brasno.

  • Love 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Ovaj deo teksta me jedino interesuje, i hvala Bogu da je tako, ako je istina. O igračkim kvalitetima ovog čoveka ne treba trošiti reči.

 

 

"Kako se može čuti, nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije je danas imao sastanak i razgovore sa Duškom Ivanovićem, gde su utanačeni i poslednji detalji pre nego što je 36-godišnji as rekao konačno "DA" Crvenoj zvezdi. Razgovori su protekli u pozitivnom tonu, što je i te kako podstaklo vrsnog plejmejkera da prihvati Zvezdinu ponudu i obaveže se na vernost."

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Дуго је и потрајао онај мој тим 🙂

Сад нек им је Бог у помоћи при налажењу плеја који игра у оба правца, јер је Пенгос-Тео-Недовић неодрживо. Дакле или Факу ако већ није отишао у Реал, или да неко пиша у чашицу уместо Хенрија. Евентуално Калатес, мада то вероватно многи одавде не би поднели.

Edited by Шеф стручног штаба
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...