Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 hours ago, bosMan_jr said:

Joj braco, bacio sam prvi put pogled na jedan drugi forum, nisam znao generalno da postoje neki forumi koji su aktivni na ovu temu nakon gasenja rsb (tamo sam informativno umeo da odem povremeno, nikad nisam pisao).

 

Ne bih vas zamarao detaljima, ukratko: ima i ludjih od nas ovde

 

Od zanimljivosti iz par poslednjih stranica, rekao bih da jedan nas poznanik sada (nisam siguran) pise tamo i kaze da smo i Dobricu ponudili ugovor i da je zapelo sa Virtusom, tako da domaca osnova mozda bude jaca nego ikad.

Ostalih informacija nema ili nisam uspeo da pronadjem, samo totalna histerija i defetizam.

Daj leba ti pitaj ih da trejdujemo sutera iz bloka tamo, neka nam daju prava na Tadiju Dragicevica 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, LeBron said:

Daj leba ti pitaj ih da trejdujemo sutera iz bloka tamo, neka nam daju prava na Tadiju Dragicevica 🙂

Тадија је већ трејдован за једног играча који је шутирао одаклегод је хтео, а не само из блока.

IMG_20230704_022549.jpg

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Kapiram da će Mirota da gleda i na šta liči tim u koji dolazi, a u tom pogledu za sada nemamo mnogo da ponudimo. Sumnjam da bi ga recimo Teo impresionirao.

S druge strane, ako bi on došao i Kampaco bi bio korak bliže ostanku, siguran sam.

To jest, ako imamo da platimo za obojicu, i ostatak pristojnih igrača koje za sada nemamo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ако се некоме даје 3 милиона Миротићу или Кампацу, бирам Миротића. 

Neće KKCZV njih da odvoji ako dođe Mirotić, veruj mi. Ali ja i dalje ne verujem da je to moguće. Ne da ne verujem nekom sa foruma, nego mi to toliko neverovatno zvuči. Totalno neverovatno. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...