Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Drug Crni said:

Biće verovatno više love i za nas nego prethodnog leta,ali KKP je projekat Vučića za osvajanje EL.

Mi nismo i to tako treba prihvatiti..a i da jesmo, sa Čovićem teško da bi to išlo

 

na osnovu cega to sve tvrdis, wingwalkerov finansijeru?

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Biće verovatno više love i za nas nego prethodnog leta,ali KKP je projekat Vučića za osvajanje EL.

Mi nismo i to tako treba prihvatiti..a i da jesmo, sa Čovićem teško da bi to išlo

Drugim recima - dok je Covic tu, a ne neki crveno-beli Ostoja, bice tako. Odavno je trebalo poceti sa skandiranjem, nego su tu neke potkupljene sisice sa sipke koje samo svoj dzep gledaju. I bojkotuju ABA ligu. 

  • Like 4
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Biće verovatno više love i za nas nego prethodnog leta,ali KKP je projekat Vučića za osvajanje EL.

Mi nismo i to tako treba prihvatiti..a i da jesmo, sa Čovićem teško da bi to išlo

 

 

Verovatno ima i toga da ga Čović nije ubedio za ove godine da vredi ulagati u njegov projekat.

 

Isto kao što ga pre toga Dule i Danilović nisu ubedili i tu se vidi koliko su navijači KKP bili u krivu kad su kukali kako ih se uništava da Zvezda bude prvak.

 

Zoc će naravno da dobije blanko poverenje, zasluga minulog rada. 

 

 

Edited by Holivud
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, bodo said:

Pa evo Aleksa satro nas navijač pa otišao preko. Priča se i za Smajlagica da je naš pa isti epilog. A koliko se secam oboje su se dovodili u vezu sa nama kao mogućim pojačanjima. 

Za Smajlagica ne znam, ali znam da se ovde vecinski na pominjanje Avramovica avansno kukalo i kada je potpisao za komsije je vecinsko misljenje bilo da je dobro da smo izbegli metak...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dropkick Murphys said:

Navijač Zvezde možda ne bi, ali ne znam što si ubacio Mirotića u to poređenje kad on simpatiše Partizan više nego nas xD

 

To pre 10 godina i vise. Mlad i emotivno nezreo bio. Sad simpatise vise nas, barem prethodnih godina. Svakako nije ostrascen.

 

Njegov sin:

 

https://postimg.cc/CzkRf1R7

 

Njegova izjava:

 

https://nova.rs/sport/kosarka/mirotic-moja-ljubav-prema-navijacima-zvezde-stalno-raste/

 

Kada je dobio trofej Zvezdas godine rekao je da mu je to najveci trofej u karijeri:

 

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1242444/Nikola-Mirotic-nagrada-Zvezdas-godine-VIDEO.html

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

na osnovu cega to sve tvrdis, wingwalkerov finansijeru?

 

Апсолутно има смисла тврдити то. Ми кад нисмо задржали тим пред Ф4 у Бг, значи да Зајко није убеђен у концепт. Довољно је луд да исфинансира све ово да би се бусао како, ето, економски тигар има првака Европе. Звезди је дао фудбал, Партизану кошарку, док је Желимир на кормилу, овакве ствари ћемо гледати. Живи били па видели, не би прекуцавач најављивао Ф4 на празно. Али, његово је да носи пресађену косу, ћути и смрди, док раде Желимир и Савић, а нама се један човек за све пита, а поред њега хипстер Багзи и пикенрол Дозет.

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, uini said:

 

na osnovu cega to sve tvrdis, wingwalkerov finansijeru?

Tako mi deluje 

Imaju ogroman budžet potpuno neprimeren našim uslovima. 

Ja inače rekoh frendu,hard core grobošu još pre jedno tri meseca da očekujem da napadnu Mirotića ...on očekivao Milutinova. Mirota je inače grobar. Što je sve legit.

 

Plus,onaj Medin post sa kkp teme još od prve Žoc sezone. Često g se setim...mislim da je čovek pogodio sa njim

Link to comment
Share on other sites

Bilo je jasno prošle sezone kad smo ih ostavili na 0 trofeja plus su ispali iz EC. 

 

Nama odlaze najbolji igrači i trener, oni škartiraju koga žele i Jula, najkasnije Avgusta dovode igrače kakve mi nismo mogli da sanjamo. 

 

Što kaže @Drug Crni i da jesmo projekat sa Čovićem na čelu svakako ništa ne bi uradili jer ne poštuje ničije mišljenje sem sopstvenog. 

Edited by Holivud
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Benito said:

Videcemo koliko je tacna ova prica oko produzenja Kuzmica, ako jeste onda cemo i definitivno znati da Dusko nema nikakve veze sa dovodjenjem igraca jer se videlo u finalu ABA koliko mu je potreban u timu.

Pa ako Dusko ostane a Kuzmica produze, onda ni Dusko nije nista bolji od uprave...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

na osnovu cega to sve tvrdis, wingwalkerov finansijeru?

 

Ako im potpiše neko od dvojca Mirotić/Klajburn, to znači da im niko drugi ne može parirati, kao ni za Pantera, da su sredstva neograničena i da se pravi tim za osvajanje EL.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako im potpiše neko od dvojca Mirotić/Klajburn, to znači da im niko drugi ne može parirati, kao ni za Pantera, da su sredstva neograničena i da se pravi tim za osvajanje EL.

 

i nama je potpisao facu pa to nije smetalo partizanu da napravi skuplju ekipu

 

ali ako potpisu mirota ili clyburn za njih, zbogom kikindo.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Laki21 said:

 

Ako im potpiše neko od dvojca Mirotić/Klajburn, to znači da im niko drugi ne može parirati, kao ni za Pantera, da su sredstva neograničena i da se pravi tim za osvajanje EL.

Nemoj Tegi da te cuje :18:Jer to je "ljubav prema klubu... " 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tako je @Holivudplus ovo: Vučler iznad svega ceni lojalnost. Kompletnu poslušnost. Libo njega racku za Zvezdu..ko može/hoće da mu pruži slepu poslušnost,njegov je adut. Mislim da od Čovića to ne dobija,a od Ostoje da. Naravno da to ne znači da je Čo nekakva opozicija.

 

Isto važi i za Terzića. S tom razlikom što je fkcz njegova lična prćija,a kkp onako više SNS projekat..

 

Nađite taj Medin post. Čovek lepo pojasnio.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Jbte, Ostoja je jednom bio blizu da nadmudri Covica, "korona" mu ne dade, ovaj mislio desice se vec nesto 2023, i zajebo se.Mirota sretno u Partizanu, Covke upamti-hala Zeleznik ce biti velika.

 

ne znam odakle da krenem; ljut si na covica ako mirotic potpise za partizan?

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...