Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

5 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Kampaco je pod ugovorom još jednu godinu. Mogu samo da mu daju pojačanu ponudu, da ne bi otišao, jer je obeštećenje sitno. Još samo čekamo da zaplače i sve je završeno. 

Ali sigurno postoji i datum do kada on može da izađe iz ugovora, kao Kalinić prošle sezone.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, John Terry said:

 

Kao što i sam vidiš, on samo formalno ima ugovor još sezonu.

Formalno ali mi onda nije jasno zašto se stavljala ta formalnost u ugovoru ako nisu imali neki preliminarni dogovor za novu sezonu. Da je planirao da ode na kraju ove sezone tražio bi ugovor samo do kraja sezone. Naši bi i to prihvatili. S obzirom da je ugovor na duže verujem da je sa njim razgovarano o daljoj budućnosti i njegovim planovima. Ja i dalje mislim da je situacija takva, da je dogovor sa Kampacom da kada se završi sezona Kampaco vidi u kom smeru ide sastavljanje rostera za novu sezonu i ako to bude tim kadar za Top 8 i više da će prvo sesti sa nama i razgovarati o uslovima. On je otišao kući da odmori i na miru sagleda celokupnu situaciju. Mislim da sa Kampacom neće biti još ništa ozvaničeno ni za nas ni za druge. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nekako verujem da ćemo mnogo toga znati u narednih 48 sati. Ili Kampaco nekog čeka , ili će večeras, sutra potpisati za Real. Ono 1.8+ 2.5 se često pominjalo. Ne znam koliko je tačno. Ali postoji termin kada se aktivira ova druga god ugovora. Ne može da ode 28. Avgusta na primer...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Formalno ali mi onda nije jasno zašto se stavljala ta formalnost u ugovoru ako nisu imali neki preliminarni dogovor za novu sezonu. Da je planirao da ode na kraju ove sezone tražio bi ugovor samo do kraja sezone. Naši bi i to prihvatili. S obzirom da je ugovor na duže verujem da je sa njim razgovarano o daljoj budućnosti i njegovim planovima. Ja i dalje mislim da je situacija takva, da je dogovor sa Kampacom da kada se završi sezona Kampaco vidi u kom smeru ide sastavljanje rostera za novu sezonu i ako to bude tim kadar za Top 8 i više da će prvo sesti sa nama i razgovarati o uslovima. On je otišao kući da odmori i na miru sagleda celokupnu situaciju. Mislim da sa Kampacom neće biti još ništa ozvaničeno ni za nas ni za druge. 

 

Imaš ispravno razmišljanje. Ta klauzula je verovatno player option, dakle Kampacu smo mi dali dvogodišnji ugovor de fact, sa izlazom ukoliko mu se ne dopadne gde je došao. Ali svakako ima logike u tome što kažeš. U košarci su generalno ti višegodišnji ugovori klimavi s obzirom da su 90% obeštećenja na nivou 100k do 300k.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, K.Dot said:

Faku plače kod nebojše u kancelariji dok čita novi ugovor, kaže previše je ovo novca, spreman je da igra za duplo manje nego što bi dobio u realu.

 

To je ta taktika. Onda Nebojša sutra izađe i kaže da je pristao za "NEŠTO MANJE NOVCA". Real ponudio 3 000 000, a mi 2 999 999.

 

Tu onda kreće fešta...Faku legendo, nije sve u novcu, plakati, kurci palci...sreća radost veselje... i tako...radoš bajiiiić

Edited by John Terry
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Faku plače kod nebojše u kancelariji dok čita novi ugovor, kaže previše je ovo novca, spreman je da igra za duplo manje nego što bi dobio u realu.

Objavi to na tviteru kao info😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Odavno Kuma niko više ne shvata za ozbiljno. Dve godine baca neke fore koje nemaju veze sa onim koga mi dovodimo. 

 

Nije istina.

 

Ni prvo sto si napisao jer kao sto vidis dobar deo ljudi ga brani i shvata ga za ozbiljno te nije korektno napisati spocitavanje da ga niko ne shvata za ozbiljno a ni drugo da njegove fore nemaju veze sa onim koga dovodimo.

 

Prosle sezone je sigurno pogodio Nedovica i Martina sa Kalimerom kad su me ljudi napadali zasto sam otvorio temu (i to nakon Kls-a a ne nakon Abe iako smo nakon nje vec znali da igramo zvanicno el a nije bila situacija kao sad, mada i sad smo znali) a potom odma se javio Kum i pisali isto kao i sad da Kum lozi sa mora sto ne sprecava ljude da opet da pisu da lozi iako ni tad nisi bilu u pravu. Pogodio je i Holanda sa nekom turskom recju i Raduljicu kad se javio na kineskom. Najavio je Petruseva sa jeste li spremni deco u danu kada je bio objavljen a pre toga Petruseva i Ilica sa dva dobro jutro kada su potpisali nezvanicno.

 

Omasio je za Sabaza i Polonaru (koji je takodje bio blizu) i nije najavio Bentila, Kampaca i Vildozu ako se dobro secam.

 

Dakle vise od 50% je pogodio prosle sezone, te nije tacno da baca fore i da nemaju veze koga dovodimo.

 

Pretproslo leto je pogodio gotovo sva pojacanja. Ne znam na osnovu cega si napisao to sto si napisao. Uostalom udji na njegov profil vidi datume kad je najavljivao pojacanja i kad su potpisivali.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, K.Dot said:

Faku plače kod nebojše u kancelariji dok čita novi ugovor, kaže previše je ovo novca, spreman je da igra za duplo manje nego što bi dobio u realu.

 

Meni su ovakve postove juče brisali bez obrazloženja. Super je forica, moderatori izgleda još u podrumu, pod šlemovima, pa ne čitaju. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Faku plače kod nebojše u kancelariji dok čita novi ugovor, kaže previše je ovo novca, spreman je da igra za duplo manje nego što bi dobio u realu.

Nebojsa otkljucava staru skrinju, duboko uzdise i vadi 'artije od vikendice i vocnjaka u Maloj Mostanici da pojaca ponudu prinoseci dedovinu. Fakundu neprijatno, ipak smo porodicni koncept, nije hteo ni trosobni stan u BG na vodi jer se gnusa pranja para. Na kraju se izgrle i posalju Raduljicu po Laprovitolu do Barse da nam ga ne otme Ataman zulumcar.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kankkunen said:

Evo me u podrumu, a vi kako oćete.

 

2 hours ago, Sector said:

Atomski zdesna - kobrina cigla ili mukino bacanje? 

 

2 hours ago, NMX said:

 

Ovako treba da se zove ceo topic

 

2 hours ago, Poseidon said:

Možda se Duško ošišao

 

Zagrcnuh se od smeha, hvala vam, ljudi! :lol_2:

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Nebojsa otkljucava staru skrinju, duboko uzdise i vadi 'artije od vikendice i vocnjaka u Maloj Mostanici da pojaca ponudu prinoseci dedovinu. Fakundu neprijatno, gleda u pod, ipak smo porodicni koncept, nije hteo ni trosobni stan u BG na vodi jer se gnusa pranja para. Na kraju se izgrle i posalju Raduljicu po Laprovitolu do Barse da nam ga ne otme Ataman zulumcar.

 

Mora da gleda u pod...nikad to ne zaboravi!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...