Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ok sad kad smo i zvanicno u EL, da nam pozelim svima srece u novoj sezoni i da se pokusa jos jednom sa rosterom koji je kombinacija realnosti, ogranicenja, ali i zelja forumasa ovih dana:

 

Laprovitola Henry Topic

Nedovic Hilliard

Kalinic Lazic Lazarevic

Polonara Davidovac

Davies Dunston Mitrovic

 

Jel ima stranaca za navijace koji se jeze domacih igraca? Ima. Jel ima domace osnove za gazdu da se kurci? Ima. Jel ima bivsih igraca Baskonije za Duska? Ima. Jel ima napadackog talenta? Ima. Jel ima potencijala za rukometasku odbranu? Ima. 

 

Svi srecni i zadovoljni. Stavljajte slemove cigani!!!

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Пре бих очекивао да Партизан доведе још двојицу него да ми сада некога потпишемо (евентуално ДеДу). Они то раде у серијама откад им је стигао садашњи тренер, а ми немамо потребе да журимо, сад ће и онако васколика цигањска паства да ужива што нисмо заборавили да уплатимо за ВЦ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Laki21 said:

Besmisleno je puštati sezonske u prodaju dok se ne napravi hajp.

 

A hajp se može napraviti samo uz par zvučnih potpisa koji će navesti ljude da kupe sezonske.

Svaka ekipa prvo cuva kapitena. Eto Partizan sacuvao Pantera a mi Lazica. Tako da sezonske mogu da planu 😄

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ma samo sam hteo da postavim da se podsetimo kad smo prošle god putili pretprodaju, izvinjavam se ako sam uneo pometnju

 

mada se slažem sa medom ili ko je napisao da bi valjalo sačekati, po prvi put u životu, roster pa onda kupiti ako ću da gledam Raduljicu u martinkama pored klupe preskočio bih jednu sezonu praćenja kluba

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala puno EL na ukazanom poverenju, nije mala stvar da dobijemo pozivnicu, iz bilo kog ugla kada se sagleda.

 

Nadam se da navijaci prepoznati momenat.

 

Inace, samo 4 kluba u Evropi imaju fk i kk sekcije u najjacem takmicenju.

 

Velika si Zvezdo! ❤️🔴

  • Like 18
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bez zezanja, ja mislim da bi Jokara sa ostatkom ABA rostera pre osvojio EL nego ova neka "prejaka za rokenrol, preslaba za kikboks" imena.

 

Slican upis sam imao na temi repke, pitao ko bi bio bolji - Jokara i domaci igraci iz ABA lige, ili tim nasih globtrotersa bez Jokare. Prednost sam dao Jokari i ABA ligasima. Niko drugi na temi nije smeo 😏 da da procenu.

Link to comment
Share on other sites

Samo da ne bude opet priča kako nam pare nisu stigle na vreme, pa nismo mogli zadržati ni Vildozu, ni Kampaca, ni Petruševa, ni Nedovića. A ni dovesti nekog ekstra kvaliteta. Zato, molim vas, ako ima nekog sa pouzdanim informacijama neka javi da li su pare legle i da ovog puta neće biti udruživanja tajnih sila. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Samo da ne bude opet priča kako nam pare nisu stigle na vreme, pa nismo mogli zadržati ni Vildozu, ni Kampaca, ni Petruševa, ni Nedovića. A ni dovesti nekog ekstra kvaliteta. Zato, molim vas, ako ima nekog sa pouzdanim informacijama neka javi da li su pare legle i da ovog puta neće biti udruživanja tajnih sila. 

To ne postoji, ni kod nas ni kod komšija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Volter said:

Samo da ne bude opet priča kako nam pare nisu stigle na vreme, pa nismo mogli zadržati ni Vildozu, ni Kampaca, ni Petruševa, ni Nedovića. A ni dovesti nekog ekstra kvaliteta. Zato, molim vas, ako ima nekog sa pouzdanim informacijama neka javi da li su pare legle i da ovog puta neće biti udruživanja tajnih sila. 

Pa prva 2-3 pojacanja/produzenja ce pokazati u kom smeru ide ova nasa ladja.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Cestitam na evrolizi. Zasluzili ste je sigurno vise od mnogih koji se po istoj sukljaju godinama, a bez realnog pokrica. Kapiram da niko ko je istinski bball head ne zeli stanje u kome KKCZ, Buducnost i drugi statiraju u kukuruzu. Zivi und zdravi bili i da se peglamo i naredne sezone, ali uz sto manje folklora, a sto vise kosarke. Samo jako.

  • Like 20
  • Love 5
  • Thanks 7
Link to comment
Share on other sites

Sad bez zajebancije. 

 

S obzirom da smo u jednom dobu kad Barsa ne može da mečuje ponudu kluba iz Srbije, koji god da je sport u pitanju, nadam se da ćemo i mi očešati dio tog kolača. 

 

Pa koliko traje da traje. Ko će se svake sezone ebati sa domaćim mediokritetima i strancima koji nemaju mjesta u jačim EL timovima. Dosadilo. 

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...