Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Thompson - Lo - Topić

Nedović - Hilliard

Kalinić - Lazić - (Lazarević)

Petrušev - Davidovac - (Ilić)

Nebo - Mickey - Mitrović

 

Evo nečeg čime bih ja bio zadovoljan, skupo ali balansirano i ne previše bahato. Eventualno još jedan jeftiniji bek za rotaciju.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

 

E to je dobro pitanje. To učešće se zaslužuje po nekim kriterijumima koje do sada nisam uspeo da provalim.

 

Stavila nas evroliga na suprotne strane, da ne doleti neki novčić ili upaljač slučajno.

 

Znaci ne znas koji su kriterijumi, ali ti to ne smeta da kazes da po tim kriterijumima nismo zasluzili. Logicno.

 

 

Uvek je lako biti logican. Ali gotovo nemoguce logican do kraja.

- Alber Kami

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Dobro, ja kao ateista cu sad da ti kažem da samo bog zna koliko puta sam ti dao šansu da normalno razgovaramo. Ne ide. Želim ti sve najbolje na ovom forumu, svečano se pridružuješ Kendriku kao nekome sa kime ja više neću nikad da komuniciram.

 

Pozdrav.

 

Ne znam kakav si odgovor ocekivao, a citat Kamija ti ide u prilog 🙂 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aureus said:

Плеј-ин за нас много битан, будући да смо зацементирани на деветом или десетом месту сваке године. :s_d:

I zato je ove sezone postavljen novi cilj - 11-o mesto 😎

  • Like 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, John Terry said:

A Petrušev inače, nešto ne ide baš sjajno taj dil sa Filadelfijom ili ja to loše kapiram? Pre neki dan bilo kao da je to već sigurno gotova stvar.

Free agency pocinje sutra. Filadelfija svakako mora neke stvari pre potpisa Petruseva da završi. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Thompson - Lo - Topić

Nedović - Hilliard

Kalinić - Lazić - (Lazarević)

Petrušev - Davidovac - (Ilić)

Nebo - Mickey - Mitrović

 

Evo nečeg čime bih ja bio zadovoljan, skupo ali balansirano i ne previše bahato. Eventualno još jedan jeftiniji bek za rotaciju.

Thompsona ne treba dovoditi jer mu je cena u nebesima trenutno, prosle godine je bila prilika i forumska komisija ga je predlagala, ali u klubu su bili prezauzeti nedovodjenjem Shabazza, pa smo ga propustili da igra za pristojan novac.

 

Sada treba i otkup i 1.2m za njega sto je glupo, nije jos dokazan toliko

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bosMan_jr said:

Thompsona ne treba dovoditi jer mu je cena u nebesima trenutno, prosle godine je bila prilika i forumska komisija ga je predlagala, ali u klubu su bili prezauzeti nedovodjenjem Shabazza, pa smo ga propustili da igra za pristojan novac.

 

Sada treba i otkup i 1.2m za njega sto je glupo, nije jos dokazan toliko

Zar nije 600k otkup za njega?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stanko1997 said:

Zar nije 600k otkup za njega?

Verujem da jeste, ja sam rekao da juri platu od 1.2m, sto znaci da ti za dvogodisnji ugovor njegov treba 3m.

 

Prosle godine si mogao da ga uzmes za 1.3m na dve godine ukupno, ali ko ce se u klubu baviti tim glupostima, imaju druga posla

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Aferim...

dajte sada kao prvi smislen potez da isplatimo kamiondžiju da nam ne baksuzira klupu i

pomerimo, ako već mora, Inmortal Kuzza na tu poziciju...on bar mož da odmrsi mrežicu na treningu.

Nadam se da Duška neće napucati Sunce na plaži pa da po povratku u ofis produži prezimenjaka na naduvavanje...to mie strah ponajveći i pokazatelj da se skauting ipak najzaebanije piše ćirilicom.

Nije mi jasan ni taj odlazak trenera na odmor u trenutku kada čekamo odluku koje takmičenje igramo i kada se završava drpanje nosioca na EL pijaci.

Da mogu da biram ko da nas ne počasti dolaskom...ikad...

to su Drčni Teo i podgrejani Bjelica.

 

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Verujem da jeste, ja sam rekao da juri platu od 1.2m, sto znaci da ti za dvogodisnji ugovor njegov treba 3m.

 

Prosle godine si mogao da ga uzmes za 1.3m na dve godine ukupno, ali ko ce se u klubu baviti tim glupostima, imaju druga posla

Bolje da smo ga uzeli iz Brindizija za 400k, al mi ciljamo samo "provereno" kao da smo Barsa, Real ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ajmo ovako; juče se na APRu pojavio finansijski izveštaj Partizana za 2022. godinu, gde je ukupni dug 10 milki, dakle, slično kao i naš.

Partizan danas produžuje Pantera, uz Mirotića i Kampaca trenutno najskupljeg igrača u Evropi.

 

Dakle, niti je nedostupan Kampaco, niti ima bilo kakvog smisla razgovarati o nekom igraču koji je "preskup" za nas ili komšiluk.

 

Razmišljajte na taj način, a ne o tome da li je neko finansijski dostupan ili ne.

 

Svi su dostupni.

  • Like 11
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1. Exumu/Kris Dan( dati "Kampacove" pare ako on ne ostaje), Lo, Topić

2. Nedović, Hanga (Šaranović FMP)

3. Kalina , Hilijard, Lazić (Lazarević)

4. Cornelie, Polonara

5. Rejnolds Uniks, Simonović Bulsi (Ilić )

 

Ima i patkometrije i krvavih kolena i mladih i prangijaša i muda

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Laki21 said:

Ajmo ovako; juče se na APRu pojavio finansijski izveštaj Partizana za 2022. godinu, gde je ukupni dug 10 milki, dakle, slično kao i naš.

Partizan danas produžuje Pantera, uz Mirotića i Kampaca trenutno najskupljeg igrača u Evropi.

 

Dakle, niti je nedostupan Kampaco, niti ima bilo kakvog smisla razgovarati o nekom igraču koji je "preskup" za nas ili komšiluk.

 

Razmišljajte na taj način, a ne o tome da li je neko finansijski dostupan ili ne.

 

Svi su dostupni.

Kako je ono Evroliga nazvala nasu situaciju kada nas je kaznila za Kampaca? "Sticanje prednosti u odnosu na konkurente" jer nismo izmirili dugovanja a doveli novog igraca, tako nesto?

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...