Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Teško je dovesti kvalitetne igrače iz NBA a evropsko tržište je odavno opustošeno.

 

Sve ekipe u EL stare, ako se ne varam Real je najstarija ekipa a oni su šampioni Evrope. Najveći talenti vrlo brzo odu preko bare, većina i ne zaigra EL a onda se vraćamo na ovo prvo napisano. 

 

Mene čudi da je Shabazz pristao da dođe u Evropu, mada je sigurno i dobro plaćen tj. teško je priuštiti više takvih ugovora.

 

Da sumiram, sumnjam da će nešto biti od Nunna. Eventualno onaj Harrison kad dobije otkaz.

Link to comment
Share on other sites

Nema mnogo mesta u NBA trenutno za plejmejkere od 183cm, naravno ako nisi Kris Pol. 
 

Inace mnogo bezveznih igraca, losijih od Shabaza se suklja po NBA godinama. 
 

Meni je Nunn bezveznjak, ok voleo bih vise njega nego nikoga, ali mi nikako ne bi bio favorit, imam utisak da je sa 27 godina vec bio pred penzijom.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Шеф стручног штаба said:

Добро јасно је да Бјелица није доведен да буде стартна четворка. Ту се очигледно верује у Марка Симоновића да изнесе највећи део минута и напредује током сезоне, што је океј. Боломбој/Митровић у пару са Тобијем је нешто што ћемо такође гледати вероватно у ограниченим минутима и то је то. Ако се доводи бек, а изгледа да се доводи, то шаље Давидовца ван 12, а имаће и он доста својих минута иза Бјелице ког треба штедети. Надам се да ће Илић добити шансу да негде друго игра.

 

@Markoss Јел и даље у плану да се Илићу нађе неки клуб или идемо на моћних 17 играча у ростеру?


Ilic i Kuzmic ce u FMP, to je ideja s njima, ali je falilo igraca za trening zbog reprezentacija pa su bili tu.

 

Lazarevic koliko znam ostaje, kao i Lazic.

  • Like 9
  • Love 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:


Ilic i Kuzmic ce u FMP, to je ideja s njima, ali je falilo igraca za trening zbog reprezentacija pa su bili tu.

 

Lazarevic koliko znam ostaje, kao i Lazic.

Znači, sa tim pojačanjem na beku, dođosmo do 15 igrača u rosteru-optimalno.

Padoše u vodu sve tvrdnje pojedinaca ovde, da ćemo imati 16 centara,25 igrača i sl...

Hvala  na informacijama @Markoss

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Don Dusko said:

 

I to napisao za vreme pripremne utakmice. Van bilo kakavog konteksta i objasnjenja, Jbg, sad je lako reci bio je upravu sto i jeste. Jbg.

 

😄

 

Sto bi se reklo nasao se u pogresno vreme i na pogresnom mestu. 😄

Dugo vremena sam clan ovog foruma jos od b92, tamo sam i pisao i imao lepu komunikaciju sa nekim clanovima, ovde bas retko.Znam kosarku i trenirao sam je ali nisam neko ko ulazi u raspravu i svadju. Nisam znao gde da napisem za Belog pa sam postavio ovde. Objasnjenje nema jer sta da ti objasnim? Izvor ne mogu da otkrijem.Izvinjavam se ako je pogresno mesto ali znam da godinama unazad retko prodje dan da ne udjem na forum😀

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Sad kad se da videti da se rasterećuje roster, u trenutku ide priča o FMP, sledeće je šta?

Neverovatna moć trenutne transformacije!

Daleko od toga da pravdam očigledne greške i brljotine KK (čitaj Čovića), ali mi je jako zanimljiva sposobnost pojedinaca, da se opljune svaki potez iako je proizvod dijametralno suprostavljenih razmišljanja, tih istih pojedinaca.

Kako god okreneš ne valja?!

Sezona nije ni počela, imaće vremena za kritike, pokušajmo da uživamo u onome što nas čeka. KK nam igra najkvalitetnije takmičenje već deceniju, igraće (daće Bog) i narednu. Malo je navijača u Evropi koji to sebi mogu priuštiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DrMV said:

Sad kad se da videti da se rasterećuje roster, u trenutku ide priča o FMP, sledeće je šta?

 

Izvoli, slobodan si da izneseš svoje mišljenje o tome koja je logika u produženju ugovora sa Kuzmićem da bi bio poslat u FMP?

Jel to mlad talenat, prospekt? Da se čeliči, da ima minute?

 

Nevezano za ovu priču, mislim da nema šanse da Lazarević i Lazić budu van 12. Jedan od njih da, verovatno će da se smenjuju, ali prosta logika kaže da mi sem Hange nemamo igrača na 1 do 3 koji mogu da igraju ozbiljnu odbranu, osim Lazića i Lazarevića.

Edited by John Terry
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, John Terry said:

 

Izvoli, slobodan si da izneseš svoje mišljenje o tome koja je logika u produženju ugovora sa Kuzmićem da bi bio poslat u FMP?

Jel to mlad talenat, prospekt? Da se čeliči, da ima minute?

Ako vratiš moje postove, videćeš da nisam bio za njegovo potpisivanje, da je moja glavna kritika i nelogičan potez bio ostavljanje Kuza, slažemo se apsolutno u tome.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zli Coban said:

Dugo vremena sam clan ovog foruma jos od b92, tamo sam i pisao i imao lepu komunikaciju sa nekim clanovima, ovde bas retko.Znam kosarku i trenirao sam je ali nisam neko ko ulazi u raspravu i svadju. Nisam znao gde da napisem za Belog pa sam postavio ovde. Objasnjenje nema jer sta da ti objasnim? Izvor ne mogu da otkrijem.Izvinjavam se ako je pogresno mesto ali znam da godinama unazad retko prodje dan da ne udjem na forum😀

Ma nije nista problem. Nego svi pisali tada o utakmici i ti uskocio sa: Nemanja Bjelica.

 

Jbg. Da si napisao ovako: "cujem da nam je Bjelica blizu ne drzite me za rec" ne bi sklanjao. Jer onako van konteksta(U toku utakmice je li igra ili sta)...

 

 Zato je pogresno vreme bilo. Zamisli igramo mi neku utakmicu u sred sezone i ja dodjem i napisem : "Lebron James"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DrMV said:

Ako vratiš moje postove, videćeš da nisam bio za njegovo potpisivanje, da je moja glavna kritika i nelogičan potez bio ostavljanje Kuza, slažemo se apsolutno u tome.

 

Ne razumeš me, ne napadam ja tvoj stav, to je tvoj stav kakav god bio ja mogu da se složim ili ne, ali moram da poštujem. Ja te pitam da mi objasniš logiku ovog poteza. Jer ja ne razumem osim ovo što sam naveo kao mogućnost. Da mi toliko ne znamo šta da radimo pa bijemo u prazno i dovodimo na kilo igrače koji nam još pre početka sezone postanu škart, evo ja ne znam. To je neki novi nivo debilizma, pazi ja to nisam uradio ni u football manageru sa sve čekiranom sugar daddy opcijom u bazi podataka.

2 minutes ago, Don Dusko said:

"Lebron James"

 

Nemoj molim te.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Ne razumeš me, ne napadam ja tvoj stav, to je tvoj stav kakav god bio ja mogu da se složim ili ne, ali moram da poštujem. Ja te pitam da mi objasniš logiku ovog poteza. Jer ja ne razumem osim ovo što sam naveo kao mogućnost. Da mi toliko ne znamo šta da radimo pa bijemo u prazno i dovodimo na kilo igrače koji nam još pre početka sezone postanu škart, evo ja ne znam. To je neki novi nivo debilizma, pazi ja to nisam uradio ni u football manageru sa sve čekiranom sugar daddy opcijom u bazi podataka.

Ne znam da ti objasnim i ne slažem se sa tim potezom, ali nisam u njemu ni učestvovao.

Moja kritika uopšteno (ne lično tebi) je da se energija usmeri ka pozitivnim stvarima, a odstranjivanje Kuza u FMP to jeste. 

Ove brljotine, potpiši pa na pozajmicu, jesu za kritiku, ali besomučnim ponavljanjem (da ne kažem pljuckanjem) jednih istih stvari, za koje smo svi svesni da vređaju zdrav razum, odlazimo u drugu krajnost i negativu, a smatram da nam to pomera fokus sa podrške i pozitivne energije koju treba da pružimo našem timu pred početak sezone.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...