Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Ima istine u tome da je normalno da sezonci budu ispostovani, da se ne ponavljaju Galatasaraji, ja uzimam sezonsku i uzecu i ove godine. Ako bude numerisano ja npr hocu klinca od 9 godina da odvedem na par tekmi, zbog treninga i skolskih obaveza svakako ne moze da ide na svaku, znaci ja sedim na numerisanom, a dete treba negde u xy sektoru? Isto tako ako par drugara hoce zajedno da idu na tekme morali bi svi da imaju jedan do drugog mesto ili da svi budu rastrkani po hali. Ima logike da bude numerisano, ne sporim to, ali ima i losih strana svakako.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Čočo said:

Najbolja je opcija jednostavno da ako nije sezonska numerisana da ni dnevne ne budu numerisane i to je to. Niko nikoga ne pomera i svako sa svakim može da gleda utakmicu. 

Pa opet nije to to, jer ce ona najbolja mesta biti zauzeta 2 sata pre tekme... koji su tad dosli i ko zna kada opet. 

 

Najbolje je da sezonske budu numerisane, kao i pojedinacne karte i da se ne preklapaju. Covece pa nije to neka IT vratolomija, da se napraviti a i kad vec mogu za deo Arene da se izradjuju numeracije ne vidim zasto ne mogu i za tribine i nivo 400. 

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa opet nije to to, jer ce ona najbolja mesta biti zauzeta 2 sata pre tekme... koji su tad dosli i ko zna kada opet. 

 

Najbolje je da sezonske budu numerisane, kao i pojedinacne karte i da se ne preklapaju. Covece pa nije to neka IT vratolomija, da se napraviti a i kad vec mogu za deo Arene da se izradjuju numeracije ne vidim zasto ne mogu i za tribine i nivo 400. 

Da li to znaci da neko ko nije iz BG ne moze da sedi na dobrim mestima? Zamisli nekoga ko dodje iz Vranja na utakmicu, a ne moze da kupi sezonsku i dolazi na svaku utakmicu, da ne moze da gleda utakmicu sa najboljeg mesta.

Karta za nivo 400 je 11000 dinara za verovatno barem 40 utakmica. To izadje 275 dinara za utakmicu ili 500 dinara za nivo 200, mislim da neko ko bude placao 1000 i vise dinara za kartu ima pravo, da ima mogucnost da pogleda utakmicu sa boljeg mesta. Necemo da pricamo o tome kako ce ljudi izboriti na tribini B za svoje mesto sa navijacima.

Da me ne razumes pogresno i ja mislim da je bolje da su numerisana, ali mislim da kod nas to bas i ne funkcionise.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da li to znaci da neko ko nije iz BG ne moze da sedi na dobrim mestima? Zamisli nekoga ko dodje iz Vranja na utakmicu, a ne moze da kupi sezonsku i dolazi na svaku utakmicu, da ne moze da gleda utakmicu sa najboljeg mesta.

 

Uvek može da kupi ložu i gleda utakmicu sa najboljeg mesta.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Da li to znaci da neko ko nije iz BG ne moze da sedi na dobrim mestima? Zamisli nekoga ko dodje iz Vranja na utakmicu, a ne moze da kupi sezonsku i dolazi na svaku utakmicu, da ne moze da gleda utakmicu sa najboljeg mesta.

Karta za nivo 400 je 11000 dinara za verovatno barem 40 utakmica. To izadje 275 dinara za utakmicu ili 500 dinara za nivo 200, mislim da neko ko bude placao 1000 i vise dinara za kartu ima pravo, da ima mogucnost da pogleda utakmicu sa boljeg mesta. Necemo da pricamo o tome kako ce ljudi izboriti na tribini B za svoje mesto sa navijacima.

Da me ne razumes pogresno i ja mislim da je bolje da su numerisana, ali mislim da kod nas to bas i ne funkcionise.

 

Ne mislim da treba da sede na losijim mestima i to je lako resivo tako sto ce deo svake tribine biti rezervisan za pojedinacne utakmice i nece biti u opticaju za sezonske. 


Daj Boze da prodamo 10.000 sezonskih, a u Areni je 20.000 mesta. Vise nego dovoljno da i oni koji dolaze sa strane, na pojedinacne tekme, potezu veliki put, mogu da kupe kartu za dobro mesto bez da se stvaraju problemi sa preklapanjem. 

 

Na tribini B, navijackoj, je druga prica - tamo ko uzima sezonsku, svakako je uzima da stoji/skace sve vreme, pola utakmice i ne vidi od kojekakvih "zasluznih" kriminalaca na barjacima (cast izuzetku - Jagoda) ili tome slicno. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih kao kupac sezonske koji je ulozio samo za tu sezonsku 10k+ i jos potrepstine sto cu potrositi na utakmici, ocekivao bih najmanje da imamo svoje mesto.Da mogu da dodjem i 10 minuta i 15min posle pocetka da sednem na miru a ne da se svadjam sa ljudima...

 

@CuaTheTime

Quote

I niko ne postuje na stadionu? 

 

Postovali bi kada bi kod nas bilo redara koji bi ti rekli druze ne mozes tu... Ali ko ce se toga setiti.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Ja bih kao kupac sezonske koji je ulozio samo za tu sezonsku 10k+ i jos potrepstine sto cu potrositi na utakmici, ocekivao bih najmanje da imamo svoje mesto.Da mogu da dodjem i 10 minuta i 15min posle pocetka da sednem na miru a ne da se svadjam sa ljudima...

 

Zar i ti Don Dusko?

 

Spoiler

Bic-upalja%C4%8D-maxi.jpg

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Dropkick Murphys said:

to je ok

 

a siguran sam, jer se sećam diskusije (ako vidi NMX, setiće se i on - bili smo na različitim stranama ubeđenja), da je bilo sezona kada je postojala numeracija na dnevnim kartama za Arenu, dok na sezonskim nije, jer sam imao sezonske tih godina, pa znam, a kao što rekoh, stalno sam viđao situacije sa redarima oko sebe

 

ako nema uopšte broja sedišta nigde, prihvatljivo rešenje

 

Nešto se kroz maglu sećam :lol_2:

 

LM, mislim da smo (po običaju) preterali sa hejtom oko ove priče. Ako nema broja sedišta kao što kažeš, who cares onda. Dođi brt ranije i sedi gde hoćeš. Loža numeracija, ostalo ne i svima lepo. E sad, ko nam vodi klub, možemo 04.09. očekivati neku spektakularnu akciju tipa sezonska karta na kojoj je numeracija iz Pionira i neka zagonetka kako da nađeš svoje mesto u Areni. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Redstar0356 said:

Ja imam jedno resenje, Covicu, cuje, skini stolice. 

 

Nema prepirki oko numerisanih mesta za navijace a i kad je interesovanje veliko, mozes da prodas 5000 vise karata

Još lakše je da se vrati u pionir, tu se barem zna da nemaš ništa čak i vazduha nedostaje

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Don Dusko said:

Postovali bi kada bi kod nas bilo redara koji bi ti rekli druze ne mozes tu... Ali ko ce se toga setiti.

Ma koji redari, protiv agresivne, pijane ili nadrogirane mase jedino policija moze da pomogne. Koliko puta sam gledao kako se redari povlace pred nasilnicima jer im pre toga nisu dozvolili da udju bez karte, preko reda ili nesto slicno. Sta da rade ljudi goloruki i bez ikakve zastite?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Ma koji redari, protiv agresivne, pijane ili nadrogirane mase jedino policija moze da pomogne. Koliko puta sam gledao kako se redari povlace pred nasilnicima jer im pre toga nisu dozvolili da udju bez karte, preko reda ili nesto slicno. Sta da rade ljudi goloruki i bez ikakve zastite?

 

 

Ma dobro ne moraju redari. poenta mi je bilo da mora neko tu da bude da regulise u pocetku. Kasnije ce se ljudi navici. Moramo da pocnemo od necega jbg.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Kooineeperk said:

Pa opet nije to to, jer ce ona najbolja mesta biti zauzeta 2 sata pre tekme... koji su tad dosli i ko zna kada opet. 

 

Najbolje je da sezonske budu numerisane, kao i pojedinacne karte i da se ne preklapaju. Covece pa nije to neka IT vratolomija, da se napraviti a i kad vec mogu za deo Arene da se izradjuju numeracije ne vidim zasto ne mogu i za tribine i nivo 400. 

Vidi, razumem ja šta ti hoćeš da kažeš ali ko kaže da će ti opet to biti garancija da ćeš sedeti na svoje numerisano mesto? Moj brat je prošle godine imao sezonsku KKP za tribine i nekoliko puta je imao situaciju da su mu sedeli na njegovom mestu i da je imao neprijatne situacije jer je gubio i po pola sata i propuštao početke utakmica u raspravljanju dok nije seo na svoje mesto. Išao čovek na utakmice sa društvom, svi bili jedan do drugog, platio 28000 dinara i dolazio na utakmice po pola sata, sat vremena ranije na numerisano mesto i opet se borio da dobije svoje. Gde je tu mir i spokoj numerisanog mesta i dolaska 5min pred meč? 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Numerisana sedista su za ove evropske gejpedere.

Ja bih ukinuo i stolice a kamoli numeraciju.

Treba uvesti tri tajm auta kada publika moze da udje na teren i da pravi selfije sa igracima.

Na poluvremenu publika umesto suta na kos da se takmici u gadjanju upaljacima. 

 

Takodje treba ukinuti i semafore na raskrsnicama oko Arene, ko ima veci auto prvi ce proci, ostali ce se dogovorimo.

 

 

  • Like 6
  • Love 1
  • Ha-ha 23
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...