Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Jeste Jago neupotrebljiv u odbrani i ozbiljno je silovan i od Jovketa, ali on vam je treca opcija na pleju, tu je da promeni ritam, da razbije sistem, napravi neki faul, izmisli poneku trojku, videli smo da ume i da baci pas. Ne moze svaki igrac u rotaciji da vam bude a klasa. 

Edited by fedor
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Može Yago mnogo više da pruži a ne samo šut za 3. Brz je sa loptom a zna i da doda. Odbrana je trenutno nešto na čemu mora dosta da radi. 
Trener treba da radi na njegovoj odbrani. Besmisleno je bilo da on pritiska Jovketa koji i ovakav odlično gradi loptu u kretnji i ima 15 kila više.
Jović se tri puta zapetljao sa loptom kada je morao 1 na 1 da reši snažnije bekove koje ne može kao Yaga samo skloniti rukom u stranu poput zavese.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Ovo su niske cene. Očekivao sam više. Kao što sam i mislio ide se na brojčanost a ne na finansije. Ako je 11000 sektor 400,  očekujem da će za sektor 200 za sezonce biti oko 20000 dinara. Što je mnogo manje od mog očekivanja ( između 23 i 26 hiljada). 

Misliš sektor 200 po rubovima ili centralno?Za Arenu pitam?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

 

Ne odustajes izgleda od domace osnove,

On je tako i na fudbalskom topiku, smetalo mu je što smo otpustili MM-a, jer ko to pobogu radi posle rekordne razlike i ne izgubljenih mečeva, evo ga sad i ovde kuka na sva zvona do početka sezone pa ga posle neće biti.

Edited by Nick_theking
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Taman pozitivan komentar na kkcz temi, medjutim za Dobrica i to kad je otisao iz kkcz.

 

Pametnom dosta, part 4.

 

Mislim da bi mogao da prestanes sa ovim. 

 

@DameTime navija za koga navija...To je njena privatna stvar.  I nema potrebe da se vija da li je Grbobarka/Zvezdasica,

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, DameTime said:

Kad je teško - Dobrić! Kako klačuje lik, neverovatno, samo nek kida na prvenstvu ovako. 

 

Dobrić srećom nema veze sa ovim topikom i dobro bi bilo da bar jednu sezonu odmorimo od njega.

 

Pa one tamo možemo nastaviti, svakako ga gazda neće propustiti nakon što mu se zahvali Scariolo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Nenadd said:

Igrace Hanga dobre minute na 2 sigurno, a na 3 cemo gledati Lazica u ozbiljnoj ulozi i ove sezone.

 

Mada sam ja uveren da cemo dovesti beka defanzivnih karakteristika najkasnije pocetkom oktobra, ali videcemo.

U velikoj meri se slažemo, ali te ne razumem najbolje u ova dva pasusa. Òcekuješ da ćemo dovesti defanzivnog beka najkasnije početkom oktobra (tj. do početka EL, otprilike), a istovremeno prognoziraš da će Laza imati ozbiljnu ulogu. 

Meni se to dvoje isključuje, tj. slažem se da ćemo dovesti tog beka, a mislim da će Laza uglavnom biti 13. igrač, koji, kad je u sastavu, igra max do 10min po utakmici, da pritegne odbranu kao specijalac.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Dobrić srećom nema veze sa ovim topikom i dobro bi bilo da bar jednu sezonu odmorimo od njega.

 

Pa one tamo možemo nastaviti, svakako ga gazda neće propustiti nakon što mu se zahvali Scariolo. 

 

Ja i dalje imam osećaj da je tu 😄 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Korektan je igrač Jago. Ima muda, ne plaši se kontakta. Očigledno je da je limitiran "dimenzijama" ali sasvim je OK za do 10ak min. Pritom je mlad i ima još lufta da napreduje u odbrani.

 

Posložiće to Duško lepo

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Smrtokapa said:

Nije ti ovo pedagoški Done. BoK je taman krenuo da piše ove jezgrovite postove a ti ga sputavaš.

 

Ne valja kad pisem duze postove dobijam upozorenja, ne valja sad ni krace i to kad se salim, ne valja kada je moj brat se ovde samo salio iskljucivo pa mu izbrisan nalog... 😢

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...