Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

 

markos reče da nam se nije svidela cena, za koju smo mogli da priuštimo mitrovića, davidovca i kuzmića, možda lazića.

čovke baš našao kad da bude stipsa.

 

Moguće da nam je preskup ili bi radije igrao kući nego u Srbiji ili će čekati nešto u nba ako treba do oktobra.

 

Ne znam da li smo ikad potpisali stranca koji se toliko dugo dovodio u vezu sa nama.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, uini said:

 

markos reče da nam se nije svidela cena, za koju smo mogli da priuštimo mitrovića, davidovca i kuzmića, možda lazića.

čovke baš našao kad da bude stipsa.

Čović standardno u fazonu bolje četiri Juga nego jedan Citroen.

 

Verovatno je uračunao i dostupnost servisne mreže i rezervnih delova za ovu četvoricu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

 

Moguće da nam je preskup ili bi radije igrao kući nego u Srbiji ili će čekati nešto u nba ako treba do oktobra.

 

Ne znam da li smo ikad potpisali stranca koji se toliko dugo dovodio u vezu sa nama.

Sabac posle godinu dana 😆

  • Like 5
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nek grmi jako said:

Daj bože da nam se nije svidela cena, jer je mnogo gora solucija da nismo bili zainteresovani za igrača koji je kao nacrtan za našu leptirastu spoljnu liniju, koji bi nas izbalansirao dok si rekao keks.

 

rezultat je isti. al' ako ga željko dovede, jer smo ga preskočili, nisam siguran da ću moći to sve da posmatram.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, srlepajce said:

Sabac posle godinu dana 😆

 

Znam da se šališ ali Shabaz je odličan primjer. 🙂

 

Prošle godine se vukao mjesec dana po medijima dok nije došao Adams. Ove godine je potpisao 3-4 dana nakon što se pojavio info.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Frenki se dovodi u vezu sa nama već preko mjesec dana.

 

Sigurno postoji dobar razlog zašto ga još nismo potpisali a jedan od mogućih razloga je da uopšte nismo ni zainteresovani.

Da li se zaista dovodi u vezu sa nama(klub zainteresovan)

Ili ga mi forumasi(forumasi zainteresovani) dovodimo u vezu sa nama

Link to comment
Share on other sites

Sad bez zezanja, Frenki bi bolje legao nama nego komšijama, budući da mi imamo očigledan kvalitet u sferi organizacije igre, ali nam fali atletski frik sa ručerdama od sedam metara koji hapsi po perimetru.

 

S druge strane, ako bi otišao u KKP za dva miliona i kad bi oni ostali na kecu samo sa njim, Jaramazom i Avramovićem, šteta uopšte ne bi bila baš toliko velika...

 

Ipak, nek dođe kod nas, pa da kidamo. Bolje je tako. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nek grmi jako said:

Sad bez zezanja, Frenki bi bolje legao nama nego komšijama, budući da mi imamo očigledan kvalitet u sferi organizacije igre, ali nam fali atletski frik sa ručerdama od sedam metara koji hapsi po perimetru.

 

S druge strane, ako bi otišao u KKP za dva miliona i kad bi oni ostali na kecu samo sa njim, Jaramazom i Avramovićem, šteta uopšte ne bi bila baš toliko velika...

 

Ipka, nek dođe kod nas, pa da kidamo 

Partizan kao Pantic u tesnoj kozi kad mu Milesa kaze: "a vi svuda gurate svoj nos" od ovog coveka cu da poludim. Stalno nam Partizan ulazi u igrace. Dokle majku mu, dokle 😄

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Meni on ne ide uz njihov roster

Sad videcemo

Cudno mi je da od tri pojacanja ako je verovati Savicu ispucaju jedno na njega

 

S druge strane uz nas se bas uklapa

 

Uklapa se ali koliko love trazi za taj posao koji treba da odradi na terenu,on je savrsen fit za nas ali da li vredi tih 2 miliona?

Link to comment
Share on other sites

Exum je sa tri silazio na keca, svojom atletikom radio odlican posao. Ako dodje Frenk imace to odbrambeno na 1. Pored Pantera pitanje je koliko im je potreban poenter na 1. Ako znamo da je njima u opticaju bio i kamenjar Kalates nije da se Frenk bas ne uklapa. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tvit što su objavili Francuzi za Ntlikinu baš pije vodu, jer je veoma bitan način na koji se vest razastre svuda okolo, kao i ko ima korist od puštene vesti.

 

Najsvežiji primer je Mirotić, kome je prema navodima iz KKP prilikom dogovora rečeno da ne objavljuje da su blizu dogovora, ali je njegov tim jedva dočekao da to pusti u javnost kako bi započeo rat bidovanja - pa ko da više. I onda je ekspresno uz KKCZ i KKP uleteo prvo Monako, pa PAO, a zatim i Armani.

 

Slično, ili možda čak i isto je i za Frenkija, kome se sad diže cena jer se pored navodno Zvezde uključuju i Francuzi i KKP. I njegovom menadžeru zaista je u cilju da se to objavi, jer gde su dva-tri kluba u igri, često uleti četvrti, pa peti...

 

Naročito ako se nekome na SP ili u pripremama povredi bitan igrač na pozicijama koje pokriva Ntlikina, a Frenkijevi menadžeri su već spremni kao zapeta puška i samo čekaju da ih neko pozove, pa da kažu - okej, ali KKP nam nudi više.

 

Zato mogu da se kladim da će se do kraja, uz pomenute klubove koji su kontaktirali Frenkijeve agente, pojaviti još neko.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa kako drugačije da saznamo nego na forumu, od ljudi koji su nam saopštili da smo kontaktirali Ntlikinu i nisu posle otišli da kupe burek, i od nekh insajdera na mrežama?

 

Ne vidim drugi način nego taj, kada sa nama na ovom mestu svoja saznanja podele ljudi koji su godinama ovde...

 

Jedino da Frenki i Čović dođu u emisiju Oko na RTS-u, pa da nam javno kažu da pregovaraju. Ali moraju da budu zajedno, jer ako bi Čović bio sam u studiju, moglo bi da se protumači kao sa Pablom Lasom,  i zato ta opcija ne važi.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...