Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Čočo said:

@uiniŠto si tužan? Pa svakako ćemo barem kroz marketing nešto da dobijemo. Ovako Raduljica, Kuzmić i ostali su fikusi iza koša koji vegetiraju i dobijaju pare za to. 😂

Ne bi dovodio prime Kembu nego Kembu bez koljena. Covjeku su oba koljena otisla, on nema hrskavice ni u jednom koljenu. Covjek mnogo zavisi od brzine, promjene pravaca i imao je elitan crossover ali sada je to sve blijeda sijenka.

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Ne bi dovodio prime Kembu nego Kembu bez koljena. Covjeku su oba koljena otisla, on nema hrskavice ni u jednom koljenu. Covjek mnogo zavisi od brzine, promjene pravaca i imao je elitan crossover ali sada je to sve blijeda sijenka.

Pustite čoveka da pokaže šta i koliko može pa onda da sudimo. Rođeni smo da dajemo sud kad mu vreme nije. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Pustite čoveka da pokaže šta i koliko može pa onda da sudimo. Rođeni smo da dajemo sud kad mu vreme nije. 

Zalopojke pisete na Bjelicu i druzine a Kemba 33 godine, koljena od 60 godisnjaka. Nikada u istoriji se nije pojavio FO u medijima sa pricom da su koljena otisla a to su i Knicksi i Mavsi uradili jer je to cinjenica.

 

Kembace bljesnuti na 1-2 meca ali ga posle nece biti neko vrijeme. Jednostavno njegova igra mnogo zavisi od tih koljena jer je eksplozivan, njegove promjene pravaca, crossover, stepback je elitan ali tijelo ga je izdalo. 

 

Sve je to super Kemba u EL i sve ali ne hvala.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Baš sam voleo da gledam Kembu u Šarlotu, ali da nam je on ove sezone došao, pretpostavio bih da tu nema ni leba ni kolača. Sve posle Šarlota bilo je lošije i lošije iz sezone u sezonu. Izdale ga noge ko Higinsa leđa.

 

Ajmo po drugi potpis iz NBA, Frenki nas čeka dok čita poruke na IG kojima su ga zasula braća cigani... 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je pouzdan onaj Astronaut hoops ali piše da smo u podmakloj fazi u pregovorima i da razgovor sa obe strane ide u dobrom smeru sa Ntilikinom. Hvatam se sad za sve što je u pozitivnom kontekstu a vezano za njega pa od koga god da je. 😄😊

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jednog igrača da imam prava da izaberem samo za naš roster , to bi bio Nikola Kalinić. 

Dobili bi i čvrstinu i mu*a i odbranu... Ma sve. Lagano može brani skoro sve na poziciji 4. Kad bi video njegovo predstavljanje... Ne bi mogao da dočekam prodaju sezonskih i prvo kolo. 

I ako mi se za nekih 3 nedelja porodica uvećava za još jednog člana... Pokušaću maksimalno da budem prisutan u Areni naredne sezone. 

Samo da ne žurimo i da dovedemo smisleno(a) pojačanje. 

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Ne znam koliko je pouzdan onaj Astronaut hoops ali piše da smo u podmakloj fazi u pregovorima i da razgovor sa obe strane ide u dobrom smeru sa Ntilikinom. Hvatam se sad za sve što je u pozitivnom kontekstu a vezano za njega pa od koga god da je. 😄😊

On piše da je blizu, onaj sa tvitera koji je prvi pisao o Ntilikini piše da nas je odbio i čeka NBA, hoće veću ulogu. A ustvari nemaju pojma ni jedan ni drugi.

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Nek grmi jako said:

Ajmo po drugi potpis iz NBA, Frenki nas čeka dok čita poruke na IG kojima su ga zasula braća cigani... 

 

Gledam malo njegove workout snimke, kolike ruke čovek ima, fascinantno. Mislim da upravo od njega zavisi koliki će nam domet ove sezone biti u EL.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ne znam koliko je pouzdan onaj Astronaut hoops ali piše da smo u podmakloj fazi u pregovorima i da razgovor sa obe strane ide u dobrom smeru sa Ntilikinom. Hvatam se sad za sve što je u pozitivnom kontekstu a vezano za njega pa od koga god da je. 😄😊

Од скоро га Меридијан спонзорише тако да могуће да има истине.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, MrzimMORE said:

Ne treba nam Kalinić na ovakav tim. Nadam se i da Nitilkina neće doći.

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока
 

A koga bi ti da dovedemo? Ime i prezime? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Citiraću Đošu u razgovoru sa Bodom Tajsonom: "Izvin'te, al nesam ve najbolje razumeo."
Kalinić je prosečan igrač. Ništa više od toga. Bolji je Gedraitis. Sa Hangom, dovoljno za poziciju 3. Da li sam sad bar malo bio jasniji ?

Послато са M2006C3LVG помоћу Тапатока

  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 21
  • Tuzno 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam da li je bilo na prethodnih cca 40 strana, ali videh juče da je Devon Rid potpisao za Peristeri, mislim da može biti dobar igrač za evropske uslove + očigledno nije skup. Šteta što nismo probali, realno ne treba nam bolja dvojka.

U svakom slučaju treba ga ispratiti 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...