Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Dropkick Murphys said:

S obzirom na to da je tamo stigao krajem januara, odgovor ti se sam nameće. 

Pa o tome i pricam, zato kazem nema logike. Jedino ako neko nije na osnovu mesecne plate pomnozio godisnju fiktivnu. 

Kao sto je kampaco uzeo 1.8 miliona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, John Terry said:

 

Slični igrači, obojica ne mogu da poentiraju van reketa, obojica odlični defanzivci. Svejedno je zapravo. Ako je Duško hteo Joela, ok.

Bolomboj je u CSKA fino pogadjao za 3 i van reketa.

U Oly koji se fokusira na guzenje u reketu nije imao dozvolu da sutira spolja.

Videcemo kako ce to kod nas izgledati.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Mene nesto nije potreslo ovo, mnogo su tu frustracija skupilo na jednom mestu Tegi, Limar, gtr, Sarmagedon...

 

Ne treba im davati na znacaju, samo pobediti na terenu.

 

Sastavili smo dosta bolju ekipu nego prosle godine, o treneru sa kojim smo poceli proslu sezonu da ne pricamo.

 

Do nas je da sto vise sezonskih kupimo, da hala bude uvek puna a u Duska i momke uopste ne sumnjam.

Jeste zeznuto izdvojiti pare za sezonske i za kk i fk, jeste zeznuto kad ti oba tima igraju najjace takmicenje pa stici i na fudbal i na kosarku ce biti nekad nemoguce ali Zvezda igra totalno drugacije od drugih

 

  • Like 15
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Manu said:

Što se Rokasa tiče, ono što prvo upada u oči je jedan od najbržih izbačaja Evrope. Siguran sam da će Duško imati veliki broj off-ball akcija za njega koje su mu zapravo i trenerski TM.

 

Sve ono sto smo u napadu igrali za Dobrica  sada cemo za Rokasa. Nadam se efektnijeg suta s obzirom da je prosle sezone imao losije procente od Dobrica. Svakako upgrade u odnosu na njega s obzirom da je znacajno bolji defanzivac od Dobrica.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Sve ono sto smo u napadu igrali za Dobrica  sada cemo za Rokasa. Nadam se efektnijeg suta s obzirom da je prosle sezone imao losije procente od Dobrica. Svakako upgrade u odnosu na njega s obzirom da je znacajno bolji defanzivac od Dobrica.

I ima drubling u odnosu na Dobrica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Wingwalker said:
33 minutes ago, Cavani said:
Kuzmica ce biti teze izbaciti iz rostera nego Alana iz Carlijeve kuce na plazi u Malibuu.

...teže nego izbaciti Džegera iz Stonsa.

Sta bi promenio na meni: 'tvoju odecu, tvoju frizuru i tvoju adresu'. 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Stvarno bi mogli jedni i drugi makar preko zvanicnih profila da prestanu da tatisu.

 

Koji drugi? Kad je Zvezda tatisala preko zvanicnog instagram profila? Mozda sam propustio, daj neki primer ako znas, posto se ja ne secam.

 

I ne razumem tu tvoju konstantnu potrebu za izjednacavanjem svega ikada u vezi Zvezde i Partizana cak i tamo gde je nesto ocigledno da nije isto.

  • Like 10
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Samo Shabaz da potpiše pa na miru da dočekam poslednja dva pojačanja. Mislim da tempiraju Shabaza kad komšije objave Mirotića. Znači sutra/prekosutra. A ne bi me čudilo da pored Shabaza i još nekog ozbiljnog potpišemo tog dana. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Šahbaz je u Armaniju odigrao sezonu vrednosti 1.8m ali od februara.
Sada mu je rejting jači jer se dokazao na EL nivou i trenutno je jedini transparentan FA PG sa top statsima kakve je je imao i u Wizardsima...ne čeka poziv preko bare, povreda zalečena...a trpač.

Teško da je samo CZ ponudila istu cifru. Njemu bar za EL parkete ne treba oživljavanje karijere.
Pretpostavljam da smo ovaj put išli forte i ponudili mu najmanje 2 miliona za jednu sezonu i ulogu lidera...proradio Boston u njemu i eto ga samo što nie.

Sada ni semenkare ne tangira ta cifra jer ga zasigurno neće plaćati od sezonskih karata, esemes donacijama ili prodajom Gidrinih i Tobijevih dresova.

Nismo mi taj level.














Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Koji drugi? Kad je Zvezda tatisala preko zvanicnog instagram profila? Mozda sam propustio, daj neki primer ako znas, posto se ja ne secam.

 

I ne razumem tu tvoju konstantnu potrebu za izjednacavanjem svega ikada u vezi Zvezde i Partizana cak i tamo gde je nesto ocigledno da nije isto.

 

U pravu si. Zvezda samo tatise preko svog prvog coveka vec deceniju +. Ali je instagram where its at, ocigledno.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...