Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

47 minutes ago, Gilmour said:

Ovo mi je kao u tenisu ona stara - Federer je bolji od Djokovica jer igra lepsi tenis, iako ima manje rezultata.

Let's agree to disagree.

 

Uf...probaj da nikad više ne stavljaš u poređenja timski i individualni sport. To što je Đoković uradio, i Federer naravno, mnogo je više od bilo kog sportiste u timskom sportu. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, berti said:

Ta stara skola je imala neki vic, mangupluk... Toga ima kod Tea baš, baš. Bogdan jeste vrhunski igrač, ali bez tog šmeka u vecoj meri. Ok, mozda grešim.

 

2 minutes ago, John Terry said:

I Bogdan je takav kao i Teo. Prilično je nepredvidiv igrač i jezivo težak za čuvanje. Po meni, velika šteta za košarku što nije ostao u Evropi.

 

Kako ja to vidim, nekad se basket u većini zemalja igrao uz mnogo vica i mangupluka, ne smatram to nekom differentia specifica jugoslovenske košarke. Ono što obojicu izdvaja kao izdanke te škole jeste košarkaška pismenost koju poseduju, ako to mogu tako da nazovem. Ok, Teo je mangup poput Kiće, Praje, Moke, ali i Bogdan ima ponešto karakteristika Danilovića i Đorđevića u svom arsenalu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

kompletni klupski uspesi mirotica, ne mora u spoiler

 

КлупскиУреди

Реал Мадрид:

Првенство Шпаније (1): 2012/13.

Куп Шпаније (2): 2012, 2014.

Суперкуп Шпаније (2): 2012, 2013.

Барселона:

Првенство Шпаније (1): 2020/21.

Куп Шпаније (1): 2021.

Znaci ne trebaju nam Mirotic i Teo jery nash Lepi Laza i Ogi Kobra imaju zajedno 40 trofeja vise od njih dvoje i veci su pobednici. Ok

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

kompletni klupski uspesi mirotica, ne mora u spoiler

 

КлупскиУреди

Реал Мадрид:

Првенство Шпаније (1): 2012/13.

Куп Шпаније (2): 2012, 2014.

Суперкуп Шпаније (2): 2012, 2013.

Барселона:

Првенство Шпаније (1): 2020/21.

Куп Шпаније (1): 2021.

 

Mirotić je 5 godina svog prajma proveo u NBA, pritom je tamo bio veoma dobar + je 4 godine mlađi od Teodosića. A i koliko vidim nije ti apdejtovana ova lista trofeja...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

 

Uf...probaj da nikad više ne stavljaš u poređenja timski i individualni sport. To što je Đoković uradio, i Federer naravno, mnogo je više od bilo kog sportiste u timskom sportu. 

Povlacim paralele jer poredimo igrace, ne timove, cemu drama sa "nikad vise"?

Vratio si me nazad u devedesete kad dodjem kuci roditeljima sa kontrolnog koji nisam spremio.

 

Sve stoji, ali relax.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Guru said:

 

Mirotić je 5 godina svog prajma proveo u NBA, pritom je tamo bio veoma dobar + je 4 godine mlađi od Teodosića. A i koliko vidim nije ti apdejtovana ova lista trofeja...

 

da, to ga je sjebalo, posto obicno nije u najjacoj ili top4 najjace ekipe u evropi. jel u apdejtu osvojio el?

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Pero said:

Znaci ne trebaju nam Mirotic i Teo jery nash Lepi Laza i Ogi Kobra imaju zajedno 40 trofeja vise od njih dvoje i veci su pobednici. Ok

 

naprotiv, ja svakako nisam od onih koji navode mane xy igraca kod potpisa, pogotovo ako su klase kao pomenuta dvojica, svako u svom rangu i trenutku karijere.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Gilmour said:

Povlacim paralele jer poredimo igrace, ne timove, cemu drama sa "nikad vise"?

Vratio si me nazad u devedesete kad dodjem kuci roditeljima sa kontrolnog koji nisam spremio.

 

Sve stoji, ali relax.

 

Nije zlonamerno niti drama, možda ti je tako zvučalo. Sve ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Brat od Korneta said:

 

Pa ovde vecina misli sve najgore, manjina podrzava dolazak Tea.

Nisam stekao takav utisak.

Videcemo kad istrce na parket Teo, Luka i Neda, ima da grmi difens.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg. nisam zadovoljan dok ne vidim ceo roster i kako su podeljene uloge. Biću zadovoljan ako Teo deli drugu i treću opciju sa Topićem, ako ne produžimo ugovor sa Lazićem/Lazarevićem ili još bolje obojicom ili ako neko od njih ostane da ima minijaturnu ulogu u timu. Biću zadovoljan ako se dovede adekvatna i konkurentna prva petorka. Sve suprotno od ovoga neću biti zadovoljan. Nisam zadovoljan ni potpisivanjem Teodosića. Jedno su emocije drugo realnost. Lepo je meni što takvo ime i kvalitet dolazi kod nas, važio je za najveću neispunjenu želju godinama. Ali to su emocije. Ono drugo je da on ima 36,37 godina, ima on u sebi i dalje ono što nikad ne gubiš, osećaj za igru, šut. Ali ništa drugo osim toga ne može da nam donese. Ako prihvati da u skraćenoj minutaži to pruža i dovede se dobar prvi plej biću zadovoljan sa njim, Topićem i novim plejom. 

Treba pružiti priliku i sačekati, duga je sezona i biće mnogo prilika za kritiku. 

Podržali smo Adamsa i Vladu Jo. Mnogo više zaslužuju Teo i Duško. Na kraju krajeva, to su dva različita univerzuma. 

Mi sad nismo zadovoljni ali to i nije bitno, bitnije je da budemo zadovoljni na sredini sledeće godine.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Trenutno je Pangos best case scenario na pleju a opet zamislite odbranu sa tandemom Pangos-Teo + Neda na beku? I to pod uslovom da Pangos bude zdrav cijelu sezonu tj da ne mora Teo 35 minuta da guli neke utakmice.

 

Teško je imati neka očekivanja od naredne sezone, sve vuče na borbu za top 16 u EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Crni said:

Ne, ovde se sve vreme radi na tome da se opravda 1650000 za Mitrovica, 2000000 za Davidovca, eventualno potpisivanje Kuzmica i Lazarevica, Teo koji ce igrati za ko zna koliko, a svi navedeni su navodno bekap igraci.

Ne znam samo kako ti bekap igraci na kraju budu prve opcije sa ubedljivo najvecom minutazom.

 

Jel si to gledao u solju ili u pasulj pa znas da ce Davidovac, Mitrovic, Teo, Kuzmic i Lazarevic (koji jos uvek nisu ni produzili ugovore) biti prve opcije sa ubedljivo najvecom minutazom? Ili ti je Dusko rekao mozda?

 

Na osnovu cega to znas posto prosle sezone Davidovac i Teo nisu igrali za nas, Kuzmic je bio u par igraca sa najmanjom minutazom, a Mitrovic i Lazarevic su bili 6. i 7. igraci sa minutazom?

 

Dakle nije tacno da je iko od njih bio igrac sa ubedljivo najvecom minutazom. A ono sto je jos sigurnije, nece ni u sledecoj imati najvecu niko od njih.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...