Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Baš mi je drago što je izgurao Duško svoje do kraja. Nego ajde da bude i zvanično pa da proslavimo i tu vest. Što neko reče malo i lepih vesti konačno. Još Bjelica, Dobrić i Kuzmić da nas zaobidju pa Duško na miru da sastavi roster po svojoj meri. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Baš mi je drago što je izgurao Duško svoje do kraja. Nego ajde da bude i zvanično pa da proslavimo i tu vest. Što neko reče malo i lepih vesti konačno. Još Bjelica, Dobrić i Kuzmić da nas zaobidju pa Duško na miru da sastavi roster po svojoj meri. 

Ne bih padao u neku euforiju, obzirom da neke sulude milione nemamo, a da je fond kvalitetnih igraca u Evropi jako mali, i svakim danom koji gubimo sve manji, ne znam od cega ce da ga sastavi.

 

Nama bukvalno treba 7 igraca, od toga 5-6 nosilaca igre, gde su i koji su to igraci ziv nisam da vidim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kako vam se cini Maodo Lo za bekapa?

Mnogo bi bilo on i Nedovic, jako slicni igraci. Trebaju nam cvrsci igraci spolja, jedan kao Walkup bi bio zlata vredan trenutno. Zato sam skroz okej tipa sa Korijem Voldenom kao bekapom il tako nesto.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ako nakon Tea izbegnemo snaajperski full metal jacket mrtvog Bjelicu i Kuza...
da nas pogleda ciganjska sreća da namaknemo Laprovitolu, Woldena, Hangu, Polonaru i Poarjea. U doselekciji može i brat nesnadjeni Montejunas ili veteran Tobi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, quentin said:

Hoćeš da kažeš da je Čović neka alternativa Vučićevom ulasku u klub? Pa Nebojšu je Vučić postavio u Zvezdu. Zvezda i Partizan su ista priča, isti model, samo što Ostoja, za razliku od Čovića, zna koliko ne zna, pa je stavio Savića da se bavi sportskim sektorom. Mi imamo našeg Ostoju koji misli da niko ne zna košarke bolje od njega, pa nas kanali sve dublje svake sezone. Jedina razlika između Zvezda/Čovića i Partizan/Ostoje je što je ovaj prvi sujetniji, paranoičniji i po svoj klub štetniji.

 

Hocu da kazem da mi izgleda da je Vodja mnogo zainteresovaniji za projekat "Crvena zvezda kao srpska Barcelona" nego Covic. Sto se, opet, vidi po Partizanu u kojem se najvise pita Obradovic. Opet, mislim da Obradovic nikako ne bi ni dosao u Partizan da nije bilo Vuciceve namere da pravi ovo sto sad gledamo.

 

4 hours ago, quentin said:

A ona analogija sa Zadrugom - ja uopšte govorim da Zvezda treba da ima više para, samo da treba pametnije da troši ovo što dobija (a i to su ozbiljne pare).

 

Ne govorimo ko sta zeli, govorimo kako stoje stvari - Crvena zvezda ima vise para, trosi se najvise u istoriji i onda dodju navijaci kojima ne smeta skup roster od cak 16 seniorskih igraca (nego se traze jos opravdanja za bitisanje cetvorice seniora na tribinama), nego smeta sto i na pozicijama 3, 4 i 5 umesto Dobrica, Bentila i Martina nisu angazovani Nunnally, LeDay i Lessort (Campazzo i Nedovic su OK).

 

Ono o cemu pricamo je da ne postoji bukvalno nikakvo ogranicenje kada su u pitanju finansije ili se ta ogranicenja ne vide u javnosti - posledica svega toga je da vise niko ne razgovara o tome da novac treba usmeriti na pleja, a ne na treceg centra, nego da treba dovesti boljeg treceg centra.

Link to comment
Share on other sites

Pošto Mitrovic ne moze da bude u petorci da Dedom, cetvorka koju dovedemo pored toga sto mora biti prisutna na skoku, mora nesto i pogadjati spolja, inace ce to dosta ruzno da izgleda. Pojtres sa 2/10 spolja iz prosle sezone nije taj.

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kosjan Willavić said:

Ovo vec poprima obrise svadji bracnih supruznika 🙂

Samo sto nema sigurne kuce i zabrane prilaska.

Gadna vremena dosla - nidje pojacanja, nema ni Covica na tv pa se trazi nada u bespucima twitter, tiktok i instagram objava.

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, izgleda da ce ove godine sva nasa pojacanja stici u oktobru/novembru kad je u NBA onaj cuveni cut... Dug ce ovo biti prelazni rok...

 

Za Teodosica sam bio samo ako bi bo back up play, ali koja ce to kuknjava biti ako ga uzme KKP...:) Mada mislim da oni nisu na tripu "gde su i sta rade stari asovi"...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, izgleda da ce ove godine sva nasa pojacanja stici u oktobru/novembru kad je u NBA onaj cuveni cut... Dug ce ovo biti prelazni rok...
 
Za Teodosica sam bio samo ako bi bo back up play, ali koja ce to kuknjava biti ako ga uzme KKP...:) Mada mislim da oni nisu na tripu "gde su i sta rade stari asovi"...
E bilo bi mi drago da ode u Partizan čisto zbog ove kuknjave. Onda naprasno ne bi bio za staro gvožđe i problematičan.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

treba nam neko jutarnje prelistavanje tvitera i instagrama, kao sarapa-burnabitch sto rade: jel mirota zakuvao kafu, sta profiterola zamera komsijama, da li je pangos igrac ili mit, ko je isao u provod sinoc i ko se tetovira, da te izbacimo odma; kako se pravi minut pire za pola minuta i sl.

Edited by uini
  • Like 1
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

treba nam neko jutarnje prelistavanje tvitera i instagrama, kao sarapa-burnabitch sto rade: jel mirota zakuvao kafu, sta profiterola zamera komsijama, da li je pangos igrac ili mit, ko je isao u provod sinoc i ko se tetovira, da te izbacimo odma; kako se pravi minut pire za pola minuta i sl.

 

Ko će da bude Sarapa?

Link to comment
Share on other sites

Dal je lepa vest ovo za Tea ili nije? Jebem li ga, ali je ocekivana.

Kako su to zapeli pregovori? Valjda nije toliko lud da trazi da bude prva opcija. Ostaju samo pare. Ne bi igrao badava sigurno. Sad, ako mu je malo, ko ga jebe. Mada, ima i treca varijanta. Ona "ima vremena, kad se steknu uslovi..."

Edited by berti
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, uini said:

treba nam neko jutarnje prelistavanje tvitera i instagrama, kao sarapa-burnabitch sto rade: jel mirota zakuvao kafu, sta profiterola zamera komsijama, da li je pangos igrac ili mit, ko je isao u provod sinoc i ko se tetovira, da te izbacimo odma; kako se pravi minut pire za pola minuta i sl.

 

52 minutes ago, DameTime said:

 

Ko će da bude Sarapa?

 

50 minutes ago, uini said:

^ako imas tviter i insta naloge, bicu ja sarapa.

 

48 minutes ago, DameTime said:

Imam 

 

spacer.png

@uini

 

@uini, ako treba za avatar.... :s_d:

Spoiler

0701foto-youtube.com_.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, goldberg said:

Hocu da kazem da mi izgleda da je Vodja mnogo zainteresovaniji za projekat "Crvena zvezda kao srpska Barcelona" nego Covic. Sto se, opet, vidi po Partizanu u kojem se najvise pita Obradovic. Opet, mislim da Obradovic nikako ne bi ni dosao u Partizan da nije bilo Vuciceve namere da pravi ovo sto sad gledamo.

OK, znači tebi je Čović prihvatljivija varijanta jer on garantuje da Zvezda neće imati baš previše jak tim i praviti naročito dobre rezultate, pošto bi tako nešto bilo nemoralno u Srbiji kakva je i dalo Vučiću adute da se hvali.

The way I see it, mi smi, kao i Partizan, već dovoljno zaprljani jer smo svakako pod Vučićevim skutom i u svakom koraku zavisimo od njegove volje.

Govorimo samo o tome kako najbolje iskoristiti tu situaciju. Za x količinu para koju Vučić otme od škola i bolnica može se napraviti dobar tim i loš tim. Mislim da je bolje da neko napravi dobar tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Profesor said:

Pošto Mitrovic ne moze da bude u petorci da Dedom, cetvorka koju dovedemo pored toga sto mora biti prisutna na skoku, mora nesto i pogadjati spolja, inace ce to dosta ruzno da izgleda. Pojtres sa 2/10 spolja iz prosle sezone nije taj.

Spoiler

 

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno imam osecaj da nema igraca kom nismo ponudili ugovor.

 

Kao ono, kad u jednom ispitnom roku, izadjes na tonu ispita, I krenes random da zaokruzujes odgovore ili krenes da pises neke jednacine, u nadi da ces dobiti poene  na postupak.

 

I na kraju skapiras, da si promasio I salu za ispit.

 

Edited by BojanaCZV
  • Thanks 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...