Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, suptil said:

Ljudi oce ozbiljne kosarkase kad ima para a ne kombinaije i Zeleznik pravila!!!

То није разлог да се један од најкоректнијих момака назива задругаром. Шта имате против њега кошаркашки удрите, а ово је срамно.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, suptil said:

Ako pogresi potpise Covic rizikuje francuski scenario na Malom Kalemegdanu. Dicice se kuka i motika 😄 

 

 

18 minutes ago, Holivud said:

 

 

Da, Nedović nije da bude ono što je zamišljeno kod nas, na žalost, ima doduše svojih kvaliteta.

Makar je u nekim normalnim godinama ako ništa premda je staklen i lako se povređuje tako da je i to otežavajuća okolnost.

 

Što se tiče navijača KKP ja sam napisao da imaju puno pravo i da seire i zafrkavaju ovde na temi, kamoli da pišu. Samo mi njegov upis nije jasan u smislu da proziva da mnogo mračimo a u klubu luda kuća, sve nerezonski potezi, zapravo jedan ozbiljan kontinuitet nerezonskih poteza. Veruj mi da potpisujemo top F4 igrače tipa Jabusele, Kalinić, "solidne" EL igrače tipa Zo Braun, da je Gudurić mesto Davidovca druga bi se pesma ovde pevala.

 

Kao kad bih ja prošle godine otišao na temu FK Partizan i bio u fazonu "mnogo bre mračite" a prelazni rok tek počeo, ne kažem da je Lazar Marković/Fejsa neko ko će da povuče ekipu ali to su igrači sa solidnim evropskim iskustvom, kad ih okružite dobrim saigračima mogu da budu korisni, polako. Taj neki paritet.

 

Džaba Nedoviću normalne godine, ceo život je alibi igrač kog nema kad je najbitnije. Teo je kroz karijeru makar imao pobedničkih momenata.

 

Kad su u pitanju navijači, jbg, iz mog ugla napisao je pristojan komentar, gde se prilično ograničio na Teodosića i podeljena mišljenja o njemu. Nije neki trol koji je došao da šutira magare dok je u blatu....

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bogoljub Gagic said:

То није разлог да се један од најкоректнијих момака назива задругаром. Шта имате против њега кошаркашки удрите, а ово је срамно.

Poenta je da (ne zelim da koristim adekvatan opis za odredjene strukture u klubu koje nisu vicne poslu vec su odraz nepotizma) sportski sektor ne radi dobar posao u najkracem. Ako postoji opcija d aPetrusev ostane pa gde zuris sa Davidovcem koj moj... 

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Evo ja sam.mu pogledao 90% utakmica ove sezone. Nije bezgresan ali u dosta utakmica je pokrenuo ekipu i ogromnu odgovornost je imao jer su neki drugi prodali, prvenstveno Shengelia koji je propao. Taj civjekna sta lici pa to je sramotno. 

Ako mu Skariolo vjeruje najvise onda ko smo nas dvojica da kazemo nesto?

Izvuci iz Tea najbolje, kad je los sijeci ga i ne dozvoli da te ukanali. Jbt on izadje i igru organizuju Pajola, Hackett, Mannion i Onda Shengelia? Smrt... 

 

 

Gledao sam finalnu seriju prosle i ove godine.

Prosle godine napr. da je G3/4 kad su gostovali Armaniju Virtus je vodio desetak razlike i u 3/4 je bukvalno unakazio Virtus koji nije uspeo da se oporavi i izgubio skoro 20 razlike.

To je takav igrac, divlji, nepredvidiv a sto je stariji negativno vise dolazi do izrazaja.

 

2 minutes ago, BojanaCZV said:

Nama cela sezona staje u potencijalni potpis Kampaca.

 

Jeste on ove sezone bio slabiji, jer prvo dugo nije ni igrao, pa je onda cekao 3 meseca, pa opet rupetina od ko zna koliko nedelja bez takmicarske utakmice.

 

Ja mislim da mi imamo novaca za njega, samo je pitanje da li on zeli da ostane.

 

Covek kad vidi koga dovodimo bukvalno gasimo i poslednju nadu da ce ostati.

 

Zasto se bunimo? 10-tak godina igramo Evro Ligu i nista nismo naucili iz tog perioda.

Jedan Top8 za to vreme, premalo, ako nemamo ambicije zasto je igramo?

  • Like 3
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Navijač Zvezde možda ne bi, ali ne znam što si ubacio Mirotića u to poređenje kad on simpatiše Partizan više nego nas xD

Pa evo Aleksa satro nas navijač pa otišao preko. Priča se i za Smajlagica da je naš pa isti epilog. A koliko se secam oboje su se dovodili u vezu sa nama kao mogućim pojačanjima. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BojanaCZV said:

Nama cela sezona staje u potencijalni potpis Kampaca.

 

Jeste on ove sezone bio slabiji, jer prvo dugo nije ni igrao, pa je onda cekao 3 meseca, pa opet rupetina od ko zna koliko nedelja bez takmicarske utakmice.

 

Ja mislim da mi imamo novaca za njega, samo je pitanje da li on zeli da ostane.

Pisu na tw da navodno ceka da vidi kakav cemo tim sastaviti

Meni to pisi propalo ko i za Kalinu prosle godine

Ostanak Raduljice, Kuzmica, Lazarevica, Mitrovica, Ivanovica, Lazica uz Davidovca, Tea, Nedd bas ce ga impresionirati

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Duško Ivanović nije tip koji će da žmuri na jedno oko i da ćuti Čoviću oko nekih stvari.Dosta je nezgodan.Taj karakter ga prati oduvek,niti će se promeniti u poznim godinama.

Ne bi me začudilo da tražimo novog trenera negde u novembru gde ćemo licitirati slobodna imena,a Nebojša nam uvali Vladu Vukoičića ili nekog sličnog iz naftalina da izvuče.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Duško Ivanović nije tip koji će da žmuri na jedno oko i da ćuti Čoviću oko nekih stvari.Dosta je nezgodan.Taj karakter ga prati oduvek,niti će se promeniti u poznim godinama.

Ne bi me začudilo da tražimo novog trenera negde u novembru gde ćemo licitirati slobodna imena,a Nebojša nam uvali Vladu Vukoičića ili nekog sličnog iz naftalina da izvuče.

 

 

Mozemo samo da trazimo novog predsednika.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Teo ima ego mvp-a evrolige, čisto sumnjam da on u svojoj glavi zamišlja sebe kao back upa i mentora Topiću. Pri tome, ne ide on u Real nego u ovu sredinu gde se zaslužnim građanima naročito titraju jaja. Katastrofalan potpis po meni, ne toliko izolovano koliko jer na SG već imamo mekanog Nedovića kao udarnu opciju.

 

a dushko bas izgleda kao trener koji bi omogucio takve naopake ideje; videli smo da ne jebe nedovicevu vaznost 2%, i to s'pravom (kada ne isporucuje).

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Jer sta radi u napadu? Odmah mu urucuju loptu i konstantno igra p&r i Jaitehu,Mickey, Shengeliji i druzini visokih igraca omogucava lagane poene ili ide kick pas da Belineli, Hackett, Cordnier sutiraju za 3 poena ili i sam pripaljuje za 3 jer mu moras izaci na taj sut. 

 

Bas mracenje na next levelu za Teodosica. Teodosic sa jasnom ulogom je fenomenalno pojacanje a ako ocekunete da Teo vuce ekipu, jbg zajebali ste se ali da odigra 10-15 minuta pa i 20 kada je u zoni itekako moze. 

 

Jako je bitno naci igrace koji mogu da igraju ozb p&r ili p&p.

 

Ae prvo da sacekamo te no1, no2 i no3 igrace oa cemo drvlje i kamenje. Teo i Davidovac to sigurno nisu

 

stvarno besmislena prica; sto kaze vucicevic iz informera, hejteri. idem da napravim svoj topik i necu sve da pustam, gurua i kaosa nikako.

Edited by uini
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Carl Johnson said:

Teodosica je potpisao Nebojsa Covic, ali klub nije ozvanicio jos jer ga Dusko Ivanovic ne zeli.

 

Raduljica, Pefi, Teo, Bjelica… Mozda moze dr iz Zeleznika da vidi dal bi se Milan Macvan vratio kosarci.

Nek kontaktira i Kostu Perovića, šta ga briga, uklapa se u njegov palanački i šuplji koncept "kupujmo domaće" i "domaća osnova", pogotovu za neki (a kamoli ozbiljan) rezultat EL, ali i u ABA na dalje itekako (jer će logično biti samo još jača i samo još teže osvojiti/vratiti trofeja i vratiti prethodnu dugogodišnju dominaciju u istoj), a i šta ima veze što je penzos, itekako nam može pomoći i doprineti, i to na oba kraja terena, i u EL, pogotovu, ali i u ovakvoj ABA isto tako. 
 

A svakako je već još otkad, pouzdano, kontaktirao i hoće da dovede još jednog penzosa Marjanovića, tako da je i to po mom mišljenju vrlo moguć potpis uskoro, vrlo verovatno na poziciji "Kešelj i družina" i u vidu još jedne u predugačkom 8 prevelikom (finansijski) nizu kombinacija i talova njegovih. Gazdina lista želja i oni koji (vrlo) verovatno, nažalost, ali ajde ne daj Bože jer možda i postoje neke šanse da ne dođu, dolaze su sledeći - Teodosić, Bjelica, Marjanović, i mislim da je i Dubljević njegova želja, a možda i Duškova, ali je svakako totalno suluda i nenormalna, i za bekap opciju za EL nivo košarke, a pogotovu ekipu koja ima navodno ozbiljne ambicije u istoj, i već, nažalost, potpisani Davidovac koji je prošo nekako gazdi i uspeo je u tome da ostvari tu želju, i klasičan populistički potez u njegovom stilu, zamena "glava za glavu" Dobrić (bar se nadam)-Davidovac, a odluke je naravno na osnovu apsolutno svih nekošarkaških stvari i onih van parketa, a ne samo i isključivo na osnovi košarkaških, a posle toga i ljudskih logično.

Link to comment
Share on other sites

Kad čitam šuterove "epopeje", tačno ga zamišljam kako se zadiše dok kucka 😁 ( no hard feelings). Ne stresirajte se ljudi toliko, ipak je to samo sport 😁 Kod njih je novac, oni odlučuju i sve dok su klubovi svačiji i ničiji, niko neće ni odgovarati. Peru lovu, trpaju u džepove a nama hleba i igara...

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...