Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Teodosić već godinama igra sa defanzivnim ball handlerima u petorci, koji često prenose loptu umesto njega, postavljaju napad i omogućavaju mu da dosta poseda makar počne u off ball ulozi i na taj način ga i ofanzivno rasterećuju (o odbrani bolje da ne počinjem). Tako da ta priča o njemu kao nekakvom bekap pleju nema smisla čak ni napadački, osim ako ne dovedemo baš takvog igrača da mu bude parnjak i tako mu omogućimo da opika tih 15-20 mpg za simboličnu platicu od milion plus evrića. Al' osim toga stvarno super pojačanje, nema šta... 

  • Like 7
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Beonegro said:

Bokme Duško Ivanović i Miloš Teodosić baš djeluju kao match made in heaven 😄 

Dusko je ocito dosao da se pokloni Covicu, dobio je masnu lovu da glumi trenera jer u suprotnom bi sada 80% tima dobilo papire a Teo ne bi bio nas igrac ni u najludjim snovima.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Holivud said:

 

Pa da, išle su ovde priče "ima da pocrkaju, Žoc vrti samo 7-8 igrača". 

Jeste ali fizički spremni igrači, izneli sezonu bez problema a kad najviše treba (u top8) leteli po terenu. 

 

 

Kako da pocrkaju kad su za mjesec i po dana odigrali 9-10 utakmica u finisu sezone?

 

Exum, Punter, Nunnally, Leday, Lessort, Smailagic, Andjusic, Papapetrou, Madar, Trifunovic, Avramovic. Nesto vise od 7-8 majku mu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, 40Wins said:

Vidim da je maticna tema zatvorena pa cu oftopic ovde. Kupio borovnice u Idei, i po navici, posto sam i sam proizvodjac voca uzmem da gledam ko je dobavljac, i pise PG Branko Lazic. Ja u fazonu, haha, Branko zvao Tripkovica da ga pita gde da ulozi pare, kadonomedjutim, adresa poljoprivrednog gazdinstva Novi Beograd, bas gde Lazic stvarno zivi, tako da ocekujem za nekoliko godina umesto kosarkaskih kampova, Milicic, Tripkovic, Perovic, Lazic, organizuju radionice gde sportisti da uloze novac nakon zavrsetka karijere, prednosti i mane razlicitih poljoprivrednih kultura i slicno, bolje to, nego samo da ulazu u zgradurine.

Lazić se time bavi jedno zadnjih 4,5 god već sigurno. Ima i Instagram nalog plantaže. 

PG Berry Fields Deč - otvorena tačno pre 5 god.

Edited by StiviKivi
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

 

Sklopili su takav tim jer su ga sklapali kompetentni ljudi. Željko je na dolasku rekao da niko ne sme da mu se meša u posao, imao je viziju igre koju želi, skauti su odradili posao i to je to.

 

Mene Duško nervira, ali svejedno mislim da je dobar trener. I da treba da imate kontinuitet u tom smislu. Ali samo u slučaju da on ima "odrešene ruke" da prema svojoj zamisli traži igrače, zajedno sa kompetentnim saradnicima.

 

Meni ovo što se trenutno dešava ne izgleda tako, međutim, Teo je najmanji problem u ovakvoj selekciji. Naravno, ovo važi ako se dovodi za drugog pleja, ako treba da bude startni plejmejker onda to jeste zeznuto.

 

Da, Željko rekao da Panter mora da se dovede i sad da ostane, Ostoja otvorio "war chest" jer "Željko rekao". 

 

Ni Čović ne zazire od atraktivnih pojačanja tipa Kampaco, Vildosa, Kalinić. Kad ima love za to. 

Nije baš ni Čović toliko glup i lud da ne zna da će pojačanja iz F4 ekipa da mu pune halu i prodaju sezonske. 

 

U pravu si za struku naravno, da su Savić i Zoc mnogo umešniji od Čovića, što govore Čovićevi promašaji kada para ima eto Teodosić na primer + mutljavine sa Raduljicom, Kuzmićem, Kešeljem. 

 

Edited by Holivud
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Guru said:

Teodosić već godinama igra sa defanzivnim ball handlerima u petorci, koji često prenose loptu umesto njega, postavljaju napad i omogućavaju mu da dosta poseda makar počne u off ball ulozi i na taj način ga i ofanzivno rasterećuju (o odbrani bolje da ne počinjem). Tako da ta priča o njemu kao nekakvom bekap pleju nema smisla čak ni napadački, osim ako ne dovedemo baš takvog igrača da mu bude parnjak i tako mu omogućimo da opika tih 15-20 mpg za simboličnu platicu od milion plus evrića. Al' osim toga stvarno super pojačanje, nema šta... 

Jer sta radi u napadu? Odmah mu urucuju loptu i konstantno igra p&r i Jaitehu,Mickey, Shengeliji i druzini visokih igraca omogucava lagane poene ili ide kick pas da Belineli, Hackett, Cordnier sutiraju za 3 poena ili i sam pripaljuje za 3 jer mu moras izaci na taj sut. 

 

Bas mracenje na next levelu za Teodosica. Teodosic sa jasnom ulogom je fenomenalno pojacanje a ako ocekunete da Teo vuce ekipu, jbg zajebali ste se ali da odigra 10-15 minuta pa i 20 kada je u zoni itekako moze. 

 

Jako je bitno naci igrace koji mogu da igraju ozb p&r ili p&p.

 

Ae prvo da sacekamo te no1, no2 i no3 igrace oa cemo drvlje i kamenje. Teo i Davidovac to sigurno nisu

  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

 

Da, Željko rekao da Panter mora da se dovede i sad da ostane, Ostoja otvorio "war chest" jer "Željko rekao". 

 

Ni Čović ne zazire od atraktivnih pojačanja tipa Kampaco, Vildosa, Kalinić. Kad ima love za to. 

Nije baš ni Čović toliko glup i lud da ne zna da će pojačanja iz F4 ekipa da mu pune halu i prodaju sezonske. 

 

U pravu si za struku naravno, da su Savić i Zoc mnogo umešniji od Čovića, što govore Čovićevi promašaji kada para ima eto Teodosić na primer + mutljavine sa Raduljicom, Kuzmićem, Kešeljem. 

 

 

Ne ulazim u to koliko tačno ko ima para, po mom mišljenju i jedni i drugi imate više nego dovoljno. Upravo si u poslednjem paragrafu rekao suštinu svega - niko me neće ubediti da se nema para, jer ako se plaćaju i produžuju igrači koji ni na koji način ne mogu biti korisni na terenu, to govori upravo suprotno. Sigurno se moglo bolje za ove novce uložene u Raduljicu, Kuzmića, Davidovca itd. i to zapravo govori o stručnosti onog ko se bavi selekcijom. Pola fantazi rostera sa ove teme više obećava...

P.S. Verovatno sam pristrasna za Tea jer mi je jedan od omiljenih igrača.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

Kako da pocrkaju kad su za mjesec i po dana odigrali 9-10 utakmica u finisu sezone?

 

Exum, Punter, Nunnally, Leday, Lessort, Smailagic, Andjusic, Papapetrou, Madar, Trifunovic, Avramovic. Nesto vise od 7-8 majku mu

 

To je bila jedna od glavnih argumentacija na topicu, da, Zoc "jaše" nosioce do iznemoglosti i da će na kraju sezone da budu poput izduvanih balona. 

Kad ono sve suprotno iako su imali i povrede. Nije im igrao Avramović, pa Smailagić, hajde Balšu da ne računam premda bi koristio vs slabijih protivnika u ABA. 

Mi sa druge strane smo imali neku "rotaciju" i "svežinu" a svaku utakmicu finala plejofa u gostima smo počinjali sa -10, -15. 

Edited by Holivud
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Holivud said:

 

To je bila jedna od glavnih argumentacija na topicu, da, Zoc "jaše" nosioce do iznemoglosti i da će na kraju sezone da budu poput izduvanih balona. 

Kad ono sve suprotno iako su imali i povrede. Nije im igrao Avramović, pa Smajilagić, hajde Balšu da ne računam premda bi koristio vs slabijih protivnika u ABA. 

Mi sa druge strane smo imali neku "rotaciju" i "svežinu" a svaku utakmicu finala plejofa u gostima smo počinjali sa -10, -15. 

Pa da smo igrali sa skracenom rotacijom i kosarkasima onda ne bi ali kad imas od 5 igraca jako cesto 3 antikosarkasa u istom trenutku na terenu onda je jako tesko.

 

Mi smo igrali nekad sa petorkom Facu, Pefi, Lazic, Lazarevic i Luka/Martin ili.eventualno Filip umesto Lazica. Kakav kriminal u 2023 godini

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Povracalo mi se od predhodnog prelaznog roka, gde sam  se jos u sezoni kupanja oprostio od bilo kog trofeja.

 

Batalio sam fudbal takodje jos u sezoni kupanja, a sad je sva prilika da cu gledati samo fudbal.

 

Zar je potrebno da dodje covek sa strane i pokaze kako se radi?

 

Ubice nas zasluzni gradjani, partijska knjizica, kumstva i kompenzacije.

 

Uzasno bi mi bilo zao da potpisu Teodosic i Jelisaveta, posto je nije bilo na filmu i medijima dugo, evo prilike da izlazi iz frizidera.

Zeznuto je kad si protiv lika i dela Covica, a volis svim srcem tim koji vodi, al da ne palamudim, bolje unapred dici ruke, kao ove god,i nema sekiracije. Posle pete utakmice ABA lige zaspao sam ko jagnje.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

 

Ne ulazim u to koliko tačno ko ima para, po mom mišljenju i jedni i drugi imate više nego dovoljno. Upravo si u poslednjem paragrafu rekao suštinu svega - niko me neće ubediti da se nema para, jer ako se plaćaju i produžuju igrači koji ni na koji način ne mogu biti korisni na terenu, to govori upravo suprotno. Sigurno se moglo bolje za ove novce uložene u Raduljicu, Kuzmića, Davidovca itd. i to zapravo govori o stručnosti onog ko se bavi selekcijom. Pola fantazi rostera sa ove teme više obećava...

P.S. Verovatno sam pristrasna za Tea jer mi je jedan od omiljenih igrača.

 

Kažem opet nije ni Čović lud da dovede Bentila ako može Jabuselea. 

Niti je Ostoja pametan da produži Pantera a Čović glup pa neće Kalinića. 

 

Što ne dovede Gudurića npr., pošto već vidimo da se loži na domaću osnovinu? Pa nema love za Gudurića ali ima za Davidovca. 

Što nije ponudio Teu 2 miliona po sezoni pre 3 godine kad već ima, došao bi Teo kao bela lala, Kinder bi video samo kad mu se jede nešto slatko. Nije bilo love, bilo je za Markovića. 

 

 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Da sacekamo ali evo (teo+lazarevic+kuzmic), novac za jednog vrhunskog  igraca koji ce doneti kvalitet.

Ovako imas Tea, koji ce se vuci po rehabilitacionim centrima, Lazarevica koji ce dati trojku(gol) pod uslovom da je sam, zicer je ipak problem i kad je sam i Kuzmica koga vuku ko mecku po vasaru vec godinama.

A ne treba se praviti mutav da je pod ugovorom i Raduljica, cisto da neko slucajno ne smetne sa uma.

Ko kupi sezonsku, taj je teski mazohista.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Stefana Markovića smo poslali u penziju.

Teodosić pred penzijom.

Raduljica penzioner koji je plaćen kao igrač.

Duško Ivanović pred penzijom.

 

Na šta vi trošite novac koji niste zaradili i koji vam je poklonjen jer ste u Vučićevom šupku, majke vam ga lopovske i nesposobne...

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Miki28 said:

Jer sta radi u napadu?

 

Šutira džampere iz driblinga i catch and shoot, baca asistencije i gubi lopte u skoro trećini poseda. U reket ne zalazi, na liniju za slobodna bacanja ide retko, al' ih izvodi odlično. 

 

14 minutes ago, Miki28 said:

Odmah mu urucuju loptu i konstantno igra p&r i Jaitehu,Mickey, Shengeliji i druzini visokih igraca omogucava lagane poene ili ide kick pas da Belineli, Hackett, Cordnier sutiraju za 3 poena ili i sam pripaljuje za 3 jer mu moras izaci na taj sut. 

 

Ne igra konstantno p&r jer su mu preko 30% poseda off ball situacije, a da bi on igrao off ball, mora da ima saigrača koji će da igra on ball... A taj saigrač mora da bude i izuzetno dobar defanzivac, da bi na drugoj strani terena čuvao opasnijeg protivničkog beka/ball handler-a.

 

18 minutes ago, Miki28 said:

Bas mracenje na next levelu za Teodosica. Teodosic sa jasnom ulogom je fenomenalno pojacanje a ako ocekunete da Teo vuce ekipu, jbg zajebali ste se ali da odigra 10-15 minuta pa i 20 kada je u zoni itekako moze. 

 

Najbolje da je fenomenalno pojačanje igrač koji će imati minimum milion evra platu, a optimalna rola mu je 10-15 minuta (osim kada je u zoni, onda može i 20). I još moraš da dovodiš pojačanja koja će da budu kompatibilna sa njim, pošto ima 36 godina i najgori je defanzivni igrač u Evroligi.

 

21 minutes ago, Miki28 said:

Ae prvo da sacekamo te no1, no2 i no3 igrace oa cemo drvlje i kamenje. Teo i Davidovac to sigurno nisu

 

Čekamo s nestrpljenjem Džrua Holideja, Aleksa Karuza, O.G. Anunobija, JJJ-a i Bema Adebaja, da donesu balans fizički, atletski i defanzivno.

 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

То све што извлачите за Теа верујем да кад би извукли за Љуља и Рудија да би било још горе, Ћаћо би боље прошао ето то кажу те ваше теорије, а у реалности ова тројица узеше евролигу.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ima ona priča da aristokratija katkad voli da je oplodi radnička klasa i seljaštvo, pa možda i doktor robotike voli kad ga oplodi autolimar.

 

Možda mu se svidelo u finalu Aba lige, pa će da trči kod Ostoje po još jednu turu nabrzaka... Dok i on ne ode u penzju kao Pefi, Radulja, Teo, Ivanović... Jer kad ode, snošaj sa penzionerom ne biva...

Edited by Nek grmi jako
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Holivud said:

 

Kažem opet nije ni Čović lud da dovede Bentila ako može Jabuselea. 

Niti je Ostoja pametan da produži Pantera a Čović glup pa neće Kalinića. 

 

Što ne dovede Gudurića npr., pošto već vidimo da se loži na domaću osnovinu? Pa nema love za Gudurića ali ima za Davidovca. 

Što nije ponudio Teu 2 miliona po sezoni pre 3 godine kad već ima, došao bi Teo kao bela lala, Kinder bi video samo kad mu se jede nešto slatko. Nije bilo love, bilo je za Markovića. 

 

Sve je to super, ali imaš jednu nelogičnost u ovom sledu - ako dovodiš Teodosića, on košta i poprilično je skupa igračka za backup pleja, dakle imaš love. Ne moraju se dovoditi skupi srpski igrači, mogu i jeftiniji strani. Ali da je o njihovoj ulozi u timu pažljivo promišljeno i da to radi trener, koji opet ima neku viziju igre koju hoće da fura tokom sezone. Pare mogu biti problem ali rekla bih da vama nisu prvi problem, već to što se igrači pakuju bez ikakvog plana i poretka. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

То све што извлачите за Теа верујем да кад би извукли за Љуља и Рудија да би било још горе, Ћаћо би боље прошао ето то кажу те ваше теорије, а у реалности ова тројица узеше евролигу.

Taj Ljulj od 2007 igra tamo npr. 

A ostali su igrali u prajmu i dosta dugo igraju za Real. Nisu dosli na kraju karijere a 3 godine pre dolaska odbili da dodju i otisli  u korak ispod takmicenje 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Holivud said:

 

Još nisam upoznao navijača Partizana koji želi Zvezdi titulu u istom takmičenju gde igra Partizan.

Nijednog u svom životu.

Ne može navijač xy kluba biti karakterna osobina, niti sam ja to bilo gde napisao/tvrdio, ne budi bezobrazan.

 

Imaš i ti svoje lajkačko telo, neutralne osobe koje pod plaštom neutralnosti cele sezone seiri kad Zvezda gubi a oduševljava se kad Partizan pobeđuje. Doduše svi su provalili pa niko više ni ne obraća pažnju. Ako je moje lajkačko telo ovakvo ili onakvo barem je iskreno. Želi konkurentan tim, šta je loše u tome?

 

Dakle, svi ljudi ovde koji vide šta se dešava (nakrcavanje domaće drvne građe bez ikakvog rezona i kvaliteta) su za "navijačke" forume. 

Bravo.

 

Poenta je da ti iako si čuvao vatru imao si valjane argumente za to, ostanak najboljih igrača i dolazak kvalitetnijih umesto škarta.

 

 Zaista ne vidiš da se to kod nas ne dešava, da ostaje samo nekvalitet, da se potpisuje nekvalitet?

Ne, ti to ne primećuješ nego eto, tek tako si došao da objasniš da verujemo u Lazarevića, Mitrovića, Kuzmića itd. Da je Teodosić u 37 zapravo super potpis. Jeste, za Partizan, slažem se.

 

I onda sam ja za "navijačke forume"?

 

Nećeš ni upoznati nijednog navijača nekog kluba koji želi titulu rivalskom, niti si ikako zdravog razuma mogao da zaključiš iz mog upisa da ja Zvezdi želim jak i konkurentan tim i uspehe ili bilo šta slično. To jednostavno nije istina, niti je bila suština, već tvoja konstrukcija, zato si i dobio komentar da ne dobacuješ, a svakim novim upisom to i potvrđuješ.

 

Moj komentar nisam ni pisao sa namerom da nekoga tešim i budem dobronameran, a kamoli da nekoga fejk podjebavam.

Bukvalno sam rekao da razumem nezadovoljstvo onim što NČ radi u kontinuitetu, ali mnogi to artikulišu u krajnostima, što ovu temu čini teškom za čitanje i neko bi pomislio da je Oktobar mesec a roster zatvoren. Napisao sam komentar zbog sebe kojeg između ostalog i ovaj topik zanima, a očigledno ima ljudi koji se slažu. Al' dobro, oni su pod plaštom neutralnosti, a svi su ih provalili 😂

 

Bold 1: Obratio si mi se sa 'da vas ne znam'. Siguran sam da mi nisi persirao, a pritom me i ne znaš. Da to nije generalizacija a la 'vidi ga ovaj klasični grobar što sere', onda bih bio bezobrazan. Ovako je samo objektivna konstatacija tvog 'Blic komentar' stila pisanja i razmišljanja.

 

Bold 2: Ne, to je još jedna tvoja konstrukcija i apsolutno nerazumevanje napisanog, svaki navijač želi konkurentan tim, zapanjujući su zaključci koje izvlačiš.

 

Bold 3: Ti si sam izabrao i zaključio o čemu sam ja pričao i onda uzeo da posprdno preuveličavaš to na šta nisam mislio. Nema nikakve veze sa potpisima i ostancima, već sa pričama o Žocu koje so bile aktuelne dok su i ova i prošla sezona uveliko bile u toku, a igra u tim trenucima nije bila na nivou.

 

Bold 4: Još jedna u nizu tvojih konstrukcija koju ja nikad nisam pomenuo. Ti si iz mog krajnje prostog upisa umislio pozamašan broj stvari koje nisam ni pomislio, a kamoli rekao.

.

Završiću 'diskusiju' ovde, jer mi je i nakon prvog upisa bilo jasno da je pointless, praštajte 'neutralni' na gužvi.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Guru said:

 

Šutira džampere iz driblinga i catch and shoot, baca asistencije i gubi lopte u skoro trećini poseda. U reket ne zalazi, na liniju za slobodna bacanja ide retko, al' ih izvodi odlično. 

 

3/1 ratio as/t je lose? 

Evo jmao si Lucu i Facua, koji je ucinak Facua u reketu protiv Partizana u finalu? 

Teo itekamo zna da iznudi faul na sutu za 3.

23 minutes ago, Guru said:

Ne igra konstantno p&r jer su mu preko 30% poseda off ball situacije, a da bi on igrao off ball, mora da ima saigrača koji će da igra on ball... A taj saigrač mora da bude i izuzetno dobar defanzivac, da bi na drugoj strani terena čuvao opasnijeg protivničkog beka/ball handler-a.

Igra itekako p&r kada je u igri. To sto ne prenosi loptu ne znaci da ne igra p&r. Covjek je i ureprezentaciji i prije 7-8 godina to isto radio. Jbs ekipu ako nema nekog ko umije prevesti loptu a da nije Ivanovic da opali dribling iza ledja. 

23 minutes ago, Guru said:

 

Najbolje da je fenomenalno pojačanje igrač koji će imati minimum milion evra platu, a optimalna rola mu je 10-15 minuta (osim kada je u zoni, onda može i 20). I još moraš da dovodiš pojačanja koja će da budu kompatibilna sa njim, pošto ima 36 godina i najgori je defanzivni igrač u Evroligi.

Naravno da je fenomenalno pojacanje. Pa vi hi nasli zamjerku Stephu ( odbrana ) , Magicu ( sut ), Lllullu sa pocetka karijere ( nema sut ) Spanulisu ( ne igra odbranu ), De Colou ( ne igra odbranu ), Caco ( ne igra odbranu ) itd itd da ne nastavljam dalje. 

Teodosic nije 1-3 udarne igle ekipe, zabolje me koliko je placen ali uloga je jasna. Placen je i Tobias Harris 40 miliona u 76ersima ( vise od Hardena i do skoro Embiida pa je jesno da je 4 opcija ). Placen je i MPJ 30+ miliona pa je bio 5 ili 6 bitni igraac Denvera.

23 minutes ago, Guru said:

 

Čekamo s nestrpljenjem Džrua Holideja, Aleksa Karuza, O.G. Anunobija, JJJ-a i Bema Adebaja, da donesu balans fizički, atletski i defanzivno.

 

Caco, Goss, Llull, Causer, Rudy, Musa, Hezonja, Randolph.

A da Tavares. 

A da Zvezda dovede na nekim pozicijama neke jake igrace i da tih 3 igraca budu top 3 igraca pa da pljujemo Tea? 

Edited by Miki28
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Sve je to super, ali imaš jednu nelogičnost u ovom sledu - ako dovodiš Teodosića, on košta i poprilično je skupa igračka za backup pleja, dakle imaš love. Ne moraju se dovoditi skupi srpski igrači, mogu i jeftiniji strani. Ali da je o njihovoj ulozi u timu pažljivo promišljeno i da to radi trener, koji opet ima neku viziju igre koju hoće da fura tokom sezone. Pare mogu biti problem ali rekla bih da vama nisu prvi problem, već to što se igrači pakuju bez ikakvog plana i poretka. 

 

Nisi pročitala post do kraja čini se, baš sam Teodosića naveo kao brljotinu u kontekstu ulaganja novca. Moje mišljenje je da Čović (vrv sa pravom) smatra da će dolazak Tea pozitivno odjeknuti kod 80% zvezdaške populacije. Prvo jer je navijač Zvezde, zatim jer je (bio)veliko ime EU košarke i da će kao takav stvoriti hajp i prodavati ulaznice. Protiv njegovog dolaska je beznačajna manjina koju Čović ne vidi ni dvogledom. Jeste skupa igračka ali nije za Čovića, to nisu njegove pare. On će da bude u fazonu "domaći igrači" kao i do sada a Teodosić se uklapa u narativ. Skupa igračka je samo nama koji smo svesni da je u velikom padu, da sa godinama sve teži za saradnju i da nema mesta u EL košarci. Čović je populista i on zna da će većina da se oduševi ovim potezom. A to da se za taj novac može dovesti top stranac je apsolutna činjenica ali tada "domaći igrači" narativ pada u vodu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...