Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Jel Avramoviću Teo opalio šamar u reprezentaciji?

 

Taman dodatni motiv za Avramovića da ga urniše gde ga vidi. Mlađi, jači, brži, gladniji titula. Biće mnogo ružno.

 

Naravno da komšije podržavaju dolazak Teodosića, tu nema ljutnje, jok Laprovitolu i Kampaca će, normalna stvar.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Ne znam,svake godine se sve vise razocaram,mi smo vec sastavili roster,pun domacih igraca od kojih 80% nemaju veze sa kosarkom vise,tako da nema nista od Arene

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, fillam said:

Mislim da zbog nekih opravdanih nezadovoljstava funkcionisanjem kluba ipak neki umete da preterujete sa pljuvačinom po treneru i igračima, pa sad i avansno po Teu.

Ove sezone je u EL igrao nepunih 20 minuta u proseku i imao nešto jače od 10 poena (uz pristojne procente) i 6 asistencija po meču. Povećao mu se broj izgubljenih lopti u odnosu na karijerni prosek, ali neki padovi u kvalitetu su s godinama očekivani. Svakako sjajno barata loptom, te i dalje ima šta da ponudi kao sasvim dobar plejmejker (naravno, ne kao udarna igla).

 

Što se njegove defanzive tiče, tu je bio problematičan i u svom prajmu i takvog igrača mora da sakriva ekipa, a to je već na Dušku, stručnom štabu i ostatku selekcije koja tek treba da se napravi.

 

Ovde se maltene prežalila dobra odbrana Radonjinim odlaskom, a upravo ste na taj način odneli neke velike pobede prošle sezone, pored svih odbeglih 'krvavo-kolenaša' i pridošlih 'bezmudaša'. Zvezda je sezonu završila kao četvrta ekipa po defanzivnom ratingu u EL, što nije zanemarljiv podatak, a napad je bio ispodprosečan.

 

U svakom slučaju, dosta negative je usmereno ka Dušku i nekim igračima, a oni su odradili sasvim respektabilan posao, a nije vas uopšte puno delilo od uspešne i zadovoljavajuće sezone.

 

Podseti me na Nadraliste:

"Ej oni imaju voz a mi se po cetvorica u mercedes- taxiju guramo"

 

https://youtu.be/AnVo4YRbE0c

Edited by Borky
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

Vise od pola tima su amateri i basketasi,siguran sam da ih je Ivanovic aminovao,da da...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

Imaš poantu ali ostanak Kuzmica i Ilica ako je to istina bi bio po meni veliki fail. 

1 minute ago, Holivud said:

 

Ma i Duško će da odradi ovo na ler i ide u penziju. Će da se nadrndava on sa Teodosićem, jebe mu se.

Će biti da je ušao u nirvana mode. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, bodo said:

Imaš poantu ali ostanak Kuzmica i Ilica ako je to istina bi bio po meni veliki fail. 

Na trojci Lazarevic i Lazic... Plase se odbrane protivnickih ekipa...al od cigla koje bacaju i tako iz godine u godinu

Link to comment
Share on other sites

Što se mene tiče, ozbiljnost kluba tretiram statusom Kuzmića i Raduljice... ako oni budu opet navijači iza klupe za po 300-400k onda hebeš poso... 

 

Ja verujem da smo mi kontaktirali sve ove igrače koji se spominju, ali jbg, idu ljudi u zdravije sredine... za slične pare... ne bih ni ja došao da igram sa Lazarevićem i Lazićem, da sam Dejvis ili Mirotić...

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

Pa sve to smo imali i prosle godine i na to dosli Adams, Holand Bentli i Martin, sto bi ove bilo nesto sad mnogo drugacije

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

Slažem se za ovo ali ono što u meni stvara nemir je mogućnost da to bude Campazzo a možda bude i Lee. Isto tako može da bude Kalinić a može i neki ala Holand igrač itd. Osim Kuzmića, ja sa ovakvim rosterom nemam problem ako pet znakova pitanja budu rešena kako treba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Guru said:

 

GM Bagzi, u intervjuu za SK:

 

Crveno-beli su trenutno fokusirani na stvaranje baze, od sedam-osam domaćih igrača.

 

„Pregovaramo sa Lukom Mitrovićem i trebalo bi da sve bude u redu. Slično je i sa kapitenom Brankom Lazićem, kao i sa Stefanom Lazarevićem ili Ognjenom Kuzmićem. Vratio se Dejan Davidovac, posle godine iskustva u inostranstvu (CSKA). On nam je veoma bitan igrač, kao što je bio i u sezoni pre odlaska u Moskvu, naše dete… Dalibor Ilić i Nemanja Nedović imaju važeće ugovore“

 

 

Bezobrazluk level pro 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Na trojci Lazarevic i Lazic... Plase se odbrane protivnickih ekipa...al od cigla koje bacaju i tako iz godine u godinu

Ja bih se iskreno zahvalio i ovoj dvojici ali sa kapetanom će to ići malo teže. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Issey said:

Što se mene tiče, ozbiljnost kluba tretiram statusom Kuzmića i Raduljice... ako oni budu opet navijači iza klupe za po 300-400k onda hebeš poso... 

 

Ja verujem da smo mi kontaktirali sve ove igrače koji se spominju, ali jbg, idu ljudi u zdravije sredine... za slične pare... ne bih ni ja došao da igram sa Lazarevićem i Lazićem, da sam Dejvis ili Mirotić...

 

Па за Кузмића је Багзи рекао да нема проблема (паре у петак), тако да он остаје готово сигурно. А мислити да би било ко хтео Отоа из Симпсонових је тешка научна фантастика. Ми смо се закопали пре него што је сезона и почела (као и прошле). 

 

Јој, Клингтоне...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, uini said:

 

s'kojim rosterom? jeste da nisam bio na forumu cca 2h, dotle ovde knjiga može da se napiše (prva ruka) ali poslednji info koji imam (minus teokratija, to sam sad ubeležio), je 

pg (prazno) teokratija topić

sg nedović prazno prazno

sf prazno lazić

pf prazno davidovac

c prazno prazno prazno

 

daklem, imamo 5 od 15 igrača

 

Odgovorio ti je Guru. Meni je u najmanju ruku diskutabilno produžavanje ovih igrača koji su pomenuti. 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Clash said:

A sto vi svi objasnjavate @uini sta se desilo u protekla dva sata?

Mi ostali treba ovde da krvava kolena mode ceo dan a uini dodje boc viljuskom sta je bilo. 

 

mislim da je osećaj krivice, pošto nameštaju wingwalkera da otvori temu, crni zvanično gore na žalbama i predlozima pita (!!) iako sam se prijavio da sam entitled i bogom (teom) dan.

..pa me sad pamperuju malo, ne znaju još kako da mi kažu

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1. Kampaco

2. Teodosic

3. Nedovic

4. Laprovitola

5. Lazic

6. Davidovac

7. Kalinic

8. Mirotic

9. Petrusev

10. Simonovic

11. Mitrovic

12. Dubljevic

To bi bilo to, pod uslovom da se Dubljevicu jos uvek igra ozbiljna kosarka. Prosle sezone koliko sam video je lelemudao.

Link to comment
Share on other sites

Kod vas cigana ili ekstaza ili defetizam nema sredine. Mene samo interesuje sta je to napadacki Kampaco radio ovo finale, a da i ovaj Teodosic ne moze bolje? Aposlutno nista, ocajan sut, ocajna bacanja, hemija sa ekipom nula. OK odbrana je druga prica, tu  Kampaco jeste pet liga iznad. 
Teodosic je i dalje vrhunski igrac kog bi pola evrope videlo u sastavu za mnogo para. Ako vec Fakudo odlazi, on vam je odlicna zamena. 
Inace Teodosic i Laprovitola imaju identicnu statistiku ove godine u EL, sa tim je Nicolas igrao skoro pet minuta vise i ima dve asistencije manje po utakmici. 

Ono sto je cinjenica je da Teodosic nece doci u Zvezdu da bude drugi plej, to je valjda jasno, mislim mozda ce deliti minute, ali ce biti gazda tima.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, СтелаРоса said:

I da se potpisu/produze svi ovi domaci koji se spominju ja ne znam kako smo mi to sastavili roster?

 

???? Teo Topic

Nedovic ????

???? Lazic Lazarevic

???? Davidovac Ilic

???? Mitrovic Kuzmic

 

Znaci i u najgorem slucaju mi cekamo cetiri igraca koji ce biti prve opcije na svojim pozicijama, i jednog backup sg. Ili mislite da ce nam Teo biti startni plej, Lazic startna trojka, Deda startna cetvorka i Mitrovic startna petica?

To svake  godine pricamo i svake godine budu

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

mislim da je osećaj krivice, pošto nameštaju wingwalkera da otvori temu, crni zvanično gore na žalbama i predlozima pita (!!) iako sam se prijavio da sam entitled i bogom (teom) dan.

..pa me sad pamperuju malo, ne znaju još kako da mi kažu

 

Znaci, sto bi se reklo specificna situacija

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...