Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

10 minutes ago, Firga said:

Ako je ovo bomba sa najvecim odjekom, razocarenje ...

 

Kako smo sa fajt Kalinica spali na leptirice Nedovica i Teodosica? A da ... Radonjic.

 

Zato što se dovode navodni Zvezdaši a to što su kese i što su bili igrači pre 5 godina nema veze.

 

Jbg klub ionako nema nikakve takmičarske ambicije nego da bude dobra atmosfera i zezanje, da se skupe drugari.

Edited by Holivud
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno nam od trojice Luka, Kuzma i Raduljica treba jedan...i to Luka. Šta mi radimo...

 

Teodosić kao tutor Topu je top zaista. Tu nemam zamerki. Prvi plej svakako ne.

 

Domaća osnova je sad već prenatrpana.  Ne vidim poentu imanja 10 domaćih ako su 7 neupotrebljivi. Karikiram. Znači, igrači se jure po ulogama i onome šta mogu da pruže, ne po nacionalnosti. Pa čak i daje neki nacionalni ključ, opet mi skauting nemamo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Čvarkov said:

Ne, Teo je Bog, a pomaže Davidovac.

 

Nee, Paja i ja smo drugovi, a oni su kumovi sa, sa ovim... svabom Miškovcem, jer su Avram i Gaja braća, a kumovi su sa Gavrom Kačanskim odnosno sa, dabome, sa Gavrom Kačanskim čiji je kum švaba Miškovac, a Paja i ja smo drugovi!

  • Like 2
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

Kao da bi nam domaća osnova negde pobegla. A ono jedino u Zvezdi mogu da igraju EL.

Ostaje li Duško?

Ovo deluje isto kao i svih prethodnih sezona. Skupiš domaću osnovu koja nigde drugo ne može da igra i koje niko ne traži i onda im dodaš jednog skupocenog igrača i posle se čudiš što neće da upali.

Nama trenutno fali 5 legit EL nosioca sa iskustvom igranja završnice EL da se ne bi od EL opraštali u decembru. Nemanja je šesti čovek koji ulazi u igru kada prvu postavu ne ide da proba da promeni ritam. Nešto kao Nunaly kod KKP.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

Bukvalno nam od trojice Luka, Kuzma i Raduljica treba jedan...i to Luka. Šta mi radimo...

 

Teodosić kao tutor Topu je top zaista. Tu nemam zamerki. Prvi plej svakako ne.

 

Domaća osnova je sad već prenatrpana.  Ne vidim poentu imanja 10 domaćih ako su 7 neupotrebljivi. Karikiram. Znači, igrači se jure po ulogama i onome šta mogu da pruže, ne po nacionalnosti. Pa čak i daje neki nacionalni ključ, opet mi skauting nemamo.

Daj Baraka Bahara na par dana u KK 😄

  • Like 1
  • Thanks 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Holivud said:

Iskreno ne verujem da jedan Teodosić dolazi u Zvezdu da bude backup plej. 

To je suludo i pomisliti.

 

Pa koji igrac u tim godinama ne postane neka vrsta backup pleja ? Ljulj, Ćaćo, Spanulis je isto to bio. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

 

Ако је то, онда је већа дијабола него што сам мислио, а мислио сам да је много велика.

Objavio prošle godine Bentlija za Bentila 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ja bih volela da mi neko objasni šta su oni zamislili sa ovim rosterom, sem da bude najsrpskiji ikad.

Da uspešno izbegnemo doigravanje u EL kad su već spustili lestvicu na top10. Nije to lako, svake sezone novi problemi 😁

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nisam fan ideje sklapanja rostera po principu jao tu je defanzivna rupa, ajd da propustimo odličnog napadača. Odbrana je timska igra. Ne čini je samo jedan igrač. A ni dva. Mi smo imali sezone gde smo po odbranama krili nepostojeće defanzivce kao ovog sa mog avatara ili još gore, sezone gde smo imali kratere u vidu Feldina i Ročestija ili iz najsvežije prošlosti dobar deo meseci sa Nedovic-Vildoza-Dzoni (ok i Pefi) na kecu. Partizan je istrpeo apsolutno kriminalnog defanzivca u vidu Pantera koga ne mogu ni da sakriju, koji čak i ne igra toliko lošu individualnu odbranu koliko u kolektivnoj ne zna gde je i šta radi (setiti se Baskonije  tamo, kako je pogledom odbranio igrača ili Vildoze u Areni i da ne nastavljam). Moja poenta, da imamo para za dva Fakunda ili da priustimo Satoranskog puta 3, bili bi legit F4 ekipa. Nemamo jbg.

 

Ako dolazak Tea ne znači da ne dolazi prvi plej i ako će novi biti malo više dvosmerniji meni je dolazak Tea i u ovim godinama sasvim ok potpis, da se ne zajebavamo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Covek se lagano lozi na "imamo vise srba od komsija u timu". Koliko je sujetan Nebojsa ovo prelazi sve granice. 

Bice ovde svaki mec dosta postignutih poena protivnika, nema sanse da sa Teom bilo sta odbranimo u modernoj kosarci. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...