Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Just now, Don Dusko said:

Znaci mi smo sa Dedom suknuli Partizanu za Pantera.

 

Molicu lepo. 😄

 

Prošli put smo odgovorili sa Lazarevićem, tako da napredak blagi postoji. 

 

Kad se Ivanović vraća sa odmora? Zanima me da li mu se sviđa prvo dozetovo pojačanje... 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

 

Prošli put smo odgovorili sa Lazarevićem, tako da napredak blagi postoji. 

 

Kad se Ivanović vraća sa odmora? Zanima me da li mu se sviđa prvo dozetovo pojačanje... 

Ja baš mislim da je Duško za njega dao Amin. Svidelo se to nekom ili ne. Duško važi za trenera koji najviše voli da u ekipi ima igrača u reketu koji ima BBIQ. A DeDa to i te kako ima. 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sector said:

Kad se Ivanović vraća sa odmora? Zanima me da li mu se sviđa prvo dozetovo pojačanje... 

 

nije otišao u pećinu bez igde ičega, siguran sam da ima telefon, wi-fi, možda čak i paket sa gomilom gigabajta, pa ne mora ni wifi da juri.

  • Like 1
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Besmisleno je puštati sezonske u prodaju dok se ne napravi hajp.

 

A hajp se može napraviti samo uz par zvučnih potpisa koji će navesti ljude da kupe sezonske.


Прави хајп би кренуо кад би Небојша отишао са бабом у пензију. Први ја, или 5 или ниједна.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Ja baš mislim da je Duško za njega dao Amin. Svidelo se to nekom ili ne. Duško važi za trenera koji najviše voli da u ekipi ima igrača u reketu koji ima BBIQ. A DeDa to i te kako ima. 

 

Onda nek ga upari sa Mukom. Ima sve da pršti u reketu od BBIQ-a. 

 

Ako misliš na barbeque... 

 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, uini said:

 

nije otišao u pećinu bez igde ičega, siguran sam da ima telefon, wi-fi, možda čak i paket sa gomilom gigabajta, pa ne mora ni wifi da juri.

 

Kod nas je domaćinsko poslovanje, ne može da se desi da se prave the računi za mob kao što je Duli pravio pa ga Saša D. vijao posle da plati :D

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Milko Miller said:

 

 

Fmm_Gh1aMAI_dWH.jpg

 

 

P.S. Kako je smršao tako više nije mogao da brani ni niski post, pa je u VTB dozvoljavao protivnicima nenormalnih 1.156 poena po posedu i 65.4% iz igre... Znači moraće opet da pusti stomačić, masa je mama. 

  • Like 2
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, John Terry said:

A Petrušev inače, nešto ne ide baš sjajno taj dil sa Filadelfijom ili ja to loše kapiram? Pre neki dan bilo kao da je to već sigurno gotova stvar.

Možda mu ponestalo inspiracije za zagonetke 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Sector said:

 

Prošli put smo odgovorili sa Lazarevićem, tako da napredak blagi postoji. 

 

Kad se Ivanović vraća sa odmora? Zanima me da li mu se sviđa prvo dozetovo pojačanje... 

Pa neće biti da ga Dusko nije amenovao. Odbijam da poverujem  u to. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Deda je, uprkos svim manama kojih je dosta, bio uvek igrač koji mi je ulivao neku smirenost kad je on na parketu, ne znam kako to da objasnim. Njegovi potezi su mi uglavnom bili dosta logični (za razliku od Dobrića npr), pitanje je samo da li mu telo dozvoljava da ih izvede. Činjenica je da je najbolje partije pružao baš protiv Partizana, uglavnom je uvek uspevao nekako da ih pokopa kad najviše treba. 

 

E sad, igrica je podignuta prethodne 2 sezone, a naročito minule, na mnogo viši nivo, Deda je ranije mogao da prođe kao neki švajcarski nožić pa i da mu se istrpi stelt deo sezone, sada je ok samo ako bude nekakva zakrpa kad zaškrpi i sve preko 10 do max 15 mpg u EL za njega je previše. Ovo je ujedno i znak da Ilić nema šta da traži na PF, ako uopšte bude i u kombinacijama za 12 bilo kako.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...