Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

36 minutes ago, Drug Crni said:

Inače,mensčini kako će EL pokušati da unutra ubaci bilo koga pre nas. Pa ako baš niko ne bude zainteresovan da igra,eto nas.
Ne znam..verovatno i grešim,ali imam takav osećaj

 

Moji su pa ne bih volio, druge nemam (osim povremeno KKP).

 

Al da smo zaslužili da nas išutiraju iz takmičenja, jesmo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Sector said:

 

Moji su pa ne bih volio, druge nemam (osim povremeno KKP).

 

Al da smo zaslužili da nas išutiraju iz takmičenja, jesmo.

 

Uradiće to ako nismo debelo platili Wild Card...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

Ova trka za igračima nabila je cene do neba, ja bi to otkačio i tražio nešto ispod radara.

Može da se napravi funkcionalan tim za neke normalne pare i da igra dobru košarku.

 

Slažem se. A posle sezone na račun eksplozije cena zaraditi na ovima koje smo pronašli ispod radara.

 

Samo šteta što nema ko u klubu da jih pronadje...

 

Btw, zna li se koja je priča oko Fraizera? Ko je njega skautirao i doveo u FMP? Mislim, nije baš da su se oni osramotili ni sa drugim inostranim pojačanjim (ako izuzmemo onoga iz francuske, što je ionako bio potpisao na mesec dana). Sve su to bila solidna pojačanja za njihov neki nivo

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Slažem se. A posle sezone na račun eksplozije cena zaraditi na ovima koje smo pronašli ispod radara.

 

Samo šteta što nema ko u klubu da jih pronadje...

 

Btw, zna li se koja je priča oko Fraizera? Ko je njega skautirao i doveo u FMP? Mislim, nije baš da su se oni osramotili ni sa drugim inostranim pojačanjim (ako izuzmemo onoga iz francuske, što je ionako bio potpisao na mesec dana). Sve su to bila solidna pojačanja za njihov neki nivo

Ponuđen igrač, upala kašika u med ... slučajno.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...