Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

3 minutes ago, uini said:

meni bi walden bio sasvim okej iza nedovica, @Brat od Korneta.

 

Izgleda da smo jedini.

 

Kao da je izbor na Voldena sa jedne strane a druge Lojda, Pantera i Haurda pa da ja forsiram Voldena, a zapravo sam video ko je dostupan i shvatio da je Volden tu jedna od boljih opcija. Kao i da mi nije prvi pik ali kad bi dosao Teo onda bi mi postao prvi pik iz objasnjenih razloga.

Just now, Veteran said:

Šta misliš o Rob Gray - ex Monaco i sada u Turskoj?

 

Sve najbolje. Za ne puno novca moze doneti dosta dobrog. Gledao sam ga ove sezone vise puta, a znam ga vec par sezona unazad vrlo dobro. Pisao o njemu ranije.

 

Veceras pisem opcije ispod radara za pleja a sutra za sg, naravno Rob Sivi je jedan tu od prvih pikova za ispod radara, odnosno igraca koji nisu igrali el i ek ove sezone.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

@Brat od Korneta Nemam nameru da čitam ovoliki post, iako bih verovatno morao jer sam moderator. Verovaću ti na reč da nisi prekršio nijedno pravilo, a u diskusiju oko 1 Korija Voldena ne bih da se upuštam. 

 

Ovaj komentar ce ti obezbediti 15-20 lajkova od ljudi koji i inace lajkuju kad se nesto u vezi mene napise, obicno ironicno ili negativno. Verovatno smesno izgleda kad se napise protiv mene a da sam ja moderator i kad bi napisao nekom necu ti citati ovoliki upis tacnije ovakav komentar, sumnjam da bi im se isto svidjalo, no dobro.

 

Znaci ipak sam pogodio da ovog puta nemas stvarne argumente. Moze bar odgovore na 4-5 pitanja sa kraja upisa koje sam ti postavio, ako ne, nema veze.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Guru said:

@Brat od Korneta Nemam nameru da čitam ovoliki post, iako bih verovatno morao jer sam moderator. Verovaću ti na reč da nisi prekršio nijedno pravilo, a u diskusiju oko 1 Korija Voldena ne bih da se upuštam. 

 

Offtopic:

 

U srednjoj smo imali neke kontrolne zadatke kod profesorke koja nije bila u stanju da napravi neki smisleni test nego svakom da po naziv lekcije da pise o tome. Jednom je jedan lik iz odeljenja slucajno pomesao dve lekcije 🙂 a ona to nije primetila i dala mu 5 😄 jer se prilicno raspisao.

 

Sledeci put neki drugi lik, nije se bas spremio, pa je odlucio da rupe u znanju popuni random tekstom, ako prodje - prodje. Imao je pocetak, znao je i neku sliku iz lekcije da nacta i jos nesto na kraju. Sve ostalo je popunjavao sta god mu palo na pamet. 

 

Ipak nije proslo, provalila ga, ali je ipak dobio 3 😄 

 

Naravoucenije: mozda jedan moderator ne procita jednom, ali ce neki drugi procitati. Za sve ostalo tu su smo "tasteri".

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Guru, blic pitanje

 

Volden ili Teo. Mora jedan. 

 

Kakav izbor, strašno... Ako baš mora jedan od njih dvojice, onda ipak Volden. Odoh da se malo umijem.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

@Brat od Korneta davis se u nekim brojkama koje najcesce ne pokazuju nista, pa tako si sad za Vinsenta nasao da nije u 150 igraca po PPG, a sto je gulio NBA finale 30+ mpg to nema veze?

 

Volden zavisi od toga sta imas jos u ekipi, ako imas Henrija uz Tea, ako imas 4 i 5 koji mogu da kreiraju poene i poentiraju kvalitetno, onda ok.

 

Ako imas ovo siromastvo na 4/5 kao prosle godine onda ne.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne znam za vas ali mislim da ćemo imati bruka dobar sastav za ovu sezonu. Da krenemo od toga da će verovatno Čović ostati a znamo da voli da mu patka bude veća no u komšije. Pa je tako odmah videvši koliko para, hajpa i atmosferu prave komšije pa je brze bolje kaparisao Arenu kako bi pokazao da mi možemo bolje. Drugo, zna on odlično da Arena se uzima i isplati samo ako je puna a to znači mnogo prodatih sezonskih ulaznica, pa bi i tu da mu bude veći i na kraju ono najbitnije ništa od ovoga neće biti ako ne obezbedi finansije i tim kakav do sada nikad nismo imali. Ne može i neće taj dozvoliti da mu dve godine bude manji no u komšije makar na kraju sezone koševe na Kališu prodavali. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Ne znam za vas ali mislim da ćemo imati bruka dobar sastav za ovu sezonu. Da krenemo od toga da će verovatno Čović ostati a znamo da voli da mu patka bude veća no u komšije. Pa je tako odmah videvši koliko para, hajpa i atmosferu prave komšije pa je brze bolje kaparisao Arenu kako bi pokazao da mi možemo bolje. Drugo, zna on odlično da Arena se uzima i isplati samo ako je puna a to znači mnogo prodatih sezonskih ulaznica, pa bi i tu da mu bude veći i na kraju ono najbitnije ništa od ovoga neće biti ako ne obezbedi finansije i tim kakav do sada nikad nismo imali. Ne može i neće taj dozvoliti da mu dve godine bude manji no u komšije makar na kraju sezone koševe na Kališu prodavali. 

Mi ne znamo ni da li cemo igrati EL uopste, tako da Arena sigurno nije kaparisana, a verujem da ni nece biti dok se ne formira sastav i ne saceka reakcija navijaca na isti

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Ne znam za vas ali mislim da ćemo imati bruka dobar sastav za ovu sezonu. Da krenemo od toga da će verovatno Čović ostati a znamo da voli da mu patka bude veća no u komšije. Pa je tako odmah videvši koliko para, hajpa i atmosferu prave komšije pa je brze bolje kaparisao Arenu kako bi pokazao da mi možemo bolje. Drugo, zna on odlično da Arena se uzima i isplati samo ako je puna a to znači mnogo prodatih sezonskih ulaznica, pa bi i tu da mu bude veći i na kraju ono najbitnije ništa od ovoga neće biti ako ne obezbedi finansije i tim kakav do sada nikad nismo imali. Ne može i neće taj dozvoliti da mu dve godine bude manji no u komšije makar na kraju sezone koševe na Kališu prodavali. 

Poznati smo kao navijači koji kupuju veliki broj sezonskih.

Na sve to treba računati da će ciganija pre dati pare za ligi šampiona i fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Sve izbegavam da pisem za Dedu, ali u sustini, dogovoren je, ceka se samo 29.6. da se i zvanicno objavi da smo u EL dogodine, u tom slucaju ima izlaz iz ugovora sa CSKA. Licne uslove je s nama dogovorio, tako da sumnjam da nesto moze da se izjalovi. 

 

Mozete i Lazica da dodajete u rostere, takodje. 

  • Like 8
  • Love 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, СтелаРоса said:

Mi ne znamo ni da li cemo igrati EL uopste, tako da Arena sigurno nije kaparisana, a verujem da ni nece biti dok se ne formira sastav i ne saceka reakcija navijaca na isti

Grbović potvrdio da igramo u Areni. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Teo takodje very, very close. 

 

Kalina i Mirota very, very far, iako smo za obojicu prilicno zainteresovani.  

A Kampaco? I jel se zna koji su to još domaći igrači u opticaju ili sa Dedom i Teom zatvaramo domaću osnovu? 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da verujem da cemo igrati bez Kaline sledece godine. Jedino ako ostane  u Barsi.  Teo u Zvezdi je jedan veliki vasar u najavi. Tako se tim ne sklapa. Tako nema rezultata. Ali nije da to nismo gledali sve ove godine. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Pero said:

Izdao si popa Mirotaaaa Mirotaaaa Mirotaaaaaaaaa

 

Mi njemu ne mozemo da ponudimo ni blizu koliko mu bilo ko drugi nudi, iako smo prilicno zainteresovani i pokusavamo da mu predstavimo porodicni koncept, ali avaj, doslovno ni blizu onome sto Armani i Olimpijakos nude. Gdja Kalinic uziva u Barseloni, a i njemu je tamo banja, jos sad kad je Saras otisao. 

 

Faku hoce u Real, Real hoce Fakua. Ne vidim kako mozemo da se trkamo, cudi me da ga nisu ozvanicili vec sad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Mi njemu ne mozemo da ponudimo ni blizu koliko mu bilo ko drugi nudi, iako smo prilicno zainteresovani i pokusavamo da mu predstavimo porodicni koncept, ali avaj, doslovno ni blizu onome sto Armani i Olimpijakos nude. Gdja Kalinic uziva u Barseloni, a i njemu je tamo banja, jos sad kad je Saras otisao. 

 

Faku hoce u Real, Real hoce Fakua. Ne vidim kako mozemo da se trkamo, cudi me da ga nisu ozvanicili vec sad. 

Čudi i mene za Fakua. Možda čovek trazio kući da odmori malo pa će onda da završe sve. Svakako kreće ludilo za dva dana. 

Link to comment
Share on other sites

Ja ću sačekati taj 29. pa da se polako odjavljujem od ove sezone. 

 

Zaista nemam više živaca da se bakćem sa gazdinim brljotinama, domaćom osnovom, penzionerima i mediokritetima kojima je Zvezda sigurna kuća. Ista priča svake sezone, već u Julu znamo da smo konkurentni u EL do Decembra. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Mi njemu ne mozemo da ponudimo ni blizu koliko mu bilo ko drugi nudi, iako smo prilicno zainteresovani i pokusavamo da mu predstavimo porodicni koncept, ali avaj, doslovno ni blizu onome sto Armani i Olimpijakos nude. Gdja Kalinic uziva u Barseloni, a i njemu je tamo banja, jos sad kad je Saras otisao. 

 

Faku hoce u Real, Real hoce Fakua. Ne vidim kako mozemo da se trkamo, cudi me da ga nisu ozvanicili vec sad. 

Ozvaničili su odlazak Vilijams Gosa, tako da je Faku vrv sledeći.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Skolovace nas Zeljko jako ruzno i do samog kraja sledece godine vidim ja 😞

Nece ni njima biti nista bolje, ide im pola rostera i opet mora sve ispocetka da se gradi kao i kod nas 

Nisu nista u boljoj poziciji od nas 

Da ne pricamo da im je otisao najbolji igrac

A verovatno ce i Lesor i Ledej 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...