Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Knipex said:

znam da je neko objašnjavao zašto linija ne prati liniju 16m

Prosto je... da li ti linija polovine terena i gol aut linija deluju kao da su paralelne kad gledas bocno? NE naravno. Da li ti linija 16erca i gol aut linija deluju kao da su paralelne? Pa mozda malo ali ipak bi rekao NE.

 

A u stvarnosti jesu paralelne. Video bi kad bi gledao iz pticije perspektive.

 

Isto tako i bilo koje druge dve linije koje se povuku a koje su zapravo na terenu paralelne. Sto su blize, manje deluje da nisu paralelne. To se zove perspektiva. 

Link to comment
Share on other sites

Koliko su oni bez osećaja za igru. Ako hoće baklje ili ovakvo ubacivanje to mogu da urade neposredno pre početka poluvremena. Ali njima je cilj da prekinu utakmicu radi boljeg navijačkog utiska. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno sta se non stop bune igrači vojvodine na očigledne faulove, gde non stop povlače rukama za dres.

Za ovakvo ponašanje je kriv sudija koji ovo toleriše od početka utakmice

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Prosto je... da li ti linija polovine terena i gol aut linija deluju kao da su paralelne kad gledas bocno? NE naravno. Da li ti linija 16erca i gol aut linija deluju kao da su paralelne? Pa mozda malo ali ipak bi rekao NE.

 

A u stvarnosti jesu paralelne. Video bi kad bi gledao iz pticije perspektive.

 

Isto tako i bilo koje druge dve linije koje se povuku a koje su zapravo na terenu paralelne. Sto su blize, manje deluje da nisu paralelne. To se zove perspektiva. 

Brate ja gledam sliku i gledam korak Olajinke i ovog njihovog dole i deluje me da crta nije izvučena kako treba.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Juan said:

Pa ovo je penal.

 

edit. samo da sa Spajićem bude sve ok.

Golman Vojvodine nije bio ni blizu lopte. A pao je i folirao se baš zbog toga što je svestan da je napravio faul. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Meni se cini da Spajic nije dirao loptu, vec Carevic i da je u okviru tog ispucavanja, tj boksovanja nakucao Spajica. 

 

Vidi se tako onom kamerom iza gola. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Knipex said:

Brate ja gledam sliku i gledam korak Olajinke i ovog njihovog dole i deluje me da crta nije izvučena kako treba.

Dobro su povucene, samo sto su gledali akciju pre. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...