Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Guru said:

Prvi put nemam ni ideju šta ćemo igrati na osnovu startne postave... :classic_unsure: Možda Hwang da igra levog beka jer jednako dobro koristi obe noge i može da trči kao navijen. Al' ko će igrati desno, Dragović? Ne znam, ništa mi nije jasno. 

Rekao bih tri pozadi (Dragovic, Djiga Spajić), romb u sredini (Mijailović, Kanga, Hvang, Ivanic) i napad gde su Bukari, Olajinka i Sremcevic klasična krila odnosno klasičan špic. Tako da je mislim bez klasičnog beka, Bukari i Olajinka će da se spuste u fazi odbrane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bekove realno i nemamo. Kosta povredjen,  a nikolic nije kalibar da igra u CZ.

Rodic sa tempom puza i snagom za 20 min, a poznato je koliko je rizican, sklon kartonima i penalima, bolje da ne igra. Svakako smo u plusu.

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, No name said:

Bekove realno i nemamo. Kosta povredjen,  a nikolic nije kalibar da igra u CZ.

Rodic sa tempom puza i snagom za 20 min, a poznato je koliko je rizican, sklon kartonima i penalima, bolje da ne igra. Svakako smo u plusu.

 

 

 

Opet kazem, u klubu im puna usta Mimovica i Radojevica, pa i tom istom Milojevicu usled price "Zvezdina deca su blago bla bla bla". Sve dok ne dodje utakmica, e onda i nisu toliki talenti.

 

Ne umemo mi da se branimo sa tri stopera ovako. Djiga uzasan, bukvalno ne stoji gde treba, a i kad stoji gde treba, ispada kao iz voza. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Opet kazem, u klubu im puna usta Mimovica i Radojevica, pa i tom istom Milojevicu usled price "Zvezdina deca su blago bla bla bla". Sve dok ne dodje utakmica, e onda i nisu toliki talenti.

 

Ne umemo mi da se branimo sa tri stopera ovako. Djiga uzasan, bukvalno ne stoji gde treba, a i kad stoji gde treba, ispada kao iz voza. 

Radojevic je baš mlad. Po meni treba postepeno da ulazi i igra, u manje zahtevnim utakmicama. Mislim da je Pazar, Derbi, Vojvodina, veliki zalogaj i da moze da izgori.

I ako je momak na pripremama pokazao zavidan potencijal.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, No name said:

Radojevic je baš mlad. Po meni treba postepeno da ulazi i igra, u manje zahtevnim utakmicama. Mislim da je Pazar, Derbi, Vojvodina, veliki zalogaj i da moze da izgori.

I ako je momak na pripremama pokazao zavidan potencijal.

 

To je okej, ali u tom slucaju su trebali da dovedu levog beka. 

Link to comment
Share on other sites

Odlican rezultat kako ovo ne lici ni na sta. 

Milojevic je definitivno rodjen pod srecnom zvezdom. Kod Bahara bismo primili neki glup gol pa bismo stvorili 101 sansu i nista. Ovde kod Miloja ni iz cega 2:0

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fasper said:

Odlican rezultat kako ovo ne lici ni na sta. 

Milojevic je definitivno rodjen pod srecnom zvezdom. Kod Bahara bismo primili neki glup gol pa bismo stvorili 101 sansu i nista. Ovde kod Miloja ni iz cega 2:0

 

Ne gledam utakmicu, ali Baharova defanziva u Zvezdi je bila za neku treću ligu. Primali smo golove iz svakog drugog šuta. Milojević igra dekadentan fudbal ali zna kako da postavi igrače u defanzivni blok. To mu je zapravo i forte.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Olanjinka kao Marko Miric svojevremeno, sto se kaze njega vodi lopta i u svakom trenutku deluje kao da ce da se saplete o svoje noge. Bukari isto standardno neupotrebljiv u SL, a i prilicno nezainteresovan. 

 

Hvang i Ivanic nas drze.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Volter said:

Mislim da nije bio penal, mada videli smo samo jedan ugao. Sramno radi prenose Arena.

Da li bi ono bio faul negde na sredini terena u korist CZ? 

Zakacio je igraca CZ, koji je isao na loptu u kaznenom prostoru.  Po meni cist penal , sto je i var presudio.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Olanjinka kao Marko Miric svojevremeno, sto se kaze njega vodi lopta i u svakom trenutku deluje kao da ce da se saplete o svoje noge. Bukari isto standardno neupotrebljiv u SL, a i prilicno nezainteresovan. 

 

Hvang i Ivanic nas drze.

 

Trebalo je prodati Bukarija kad su već nudili 10 miliona...oh wait...

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, No name said:

Da li bi ono bio faul negde na sredini terena u korist CZ? 

Zakacio je igraca CZ, koji je isao na loptu u kaznenom prostoru.  Po meni cist penal , sto je i var presudio.

 

Ono što je faul na sredini terena, ne treba značiti da je faul i u šesnaestercu. Ipak kad je u pitanju penal mora se i malo drugačije gledati. Ponavljam, možda je i bio penal jer sam video samo iz jednog ugla. Sve vreme ovog sveta je Arena imala da prikaže više uglova.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, Milko Miller said:

Rekao bih tri pozadi (Dragovic, Djiga Spajić), romb u sredini (Mijailović, Kanga, Hvang, Ivanic) i napad gde su Bukari, Olajinka i Sremcevic klasična krila odnosno klasičan špic. Tako da je mislim bez klasičnog beka, Bukari i Olajinka će da se spuste u fazi odbrane. 

 

Jeste na kraju ovako, samo ne romb u sredini nego box sa Mijailovićem i Kangom iza, a Hvangom i Ivanićem ispred. U teoriji prilično uzbudljivo i Pepovski tm, u praksi nismo odigrali skoro ništa, na semaforu stanje odlično. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...