Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

29 minutes ago, Bax said:

Razmišljao sam posle Lučana zašto je Barak pomerio Mićka desno jer je na pripremama bio odličan kao srednji, a onda je stigao odgovor protiv Subotice. U razmaku od 10 min dva odlična centaršuta, prvo za Lučića, a onda i za Olajinku par minuta nakon toga.

 

Ovo je i meni sinulo... "Vidi Micka sto zna da centrira!" 😄 

 

Ali ne treba praviti od njega ne znam sta. Dobar je za nase livade i to je to. Ako bude u sastavu u LS, znamo da ce dati sve od sebe, ali ogranicen ipak nekim svojim mogucnostima. 

 

Steta sto je onako rano otisao iz Zvezde. Mogao je vise ali dobro... "sad sam opet tu... i bicu uvek s tobom".

Link to comment
Share on other sites

Znao je on i ranije da centrira, pogledati pod prošlosezonski meč u Nišu i asistenciju Pešiću.

 

Ja sam generalno bio protiv njegovog dovođenja, ali msm da je on ovim drugim mandatom ispeglao prvi mandat u kome je nekako ostao nedorečen. Ne zna mnogo toga da radi, ali ni ne iskače iz svojih cipela (za razliku od Srnalda). Nema naročito visok plafon kao igrač, ali ti osigurava konstantne partije. Ono što je recimo izuzetno potcenjeno kod njega je to koliko ima dobro uklizavanje i tajming istog, za klasu je bolji tu od svih u našem timu.

 

Zanimljivo je i to da je njega Robi još kao klinca gurnuo na štopera, a da Barak sad pokušava povratkom na tu poziciju da mu produži karijeru…

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 8/20/2023 at 1:34 PM, Markoss said:

 

Jedan evro koji se dobije od UEFA ne moze da se ukrade. Jako su rigorozni, bukvalno u evro gledaju, tako da sumnjam da bi se neko igrao s tim. 

Ali od tih para mozes Gobeljicu i slicnima dati platu 300-400 hiljada a oni da deo od toga vrate tamo gde treba. Legalan nacin za izvlacenje para iz kluba.

  • Like 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Što više gledam nas, sve više mi se čini da u napadu imamo brze igrače i da nama treba trenutno jedan igrač, špic, kao Jović. On je mlad i siguran sam da bi njegov doprinos koji može da pruži Zvezdi bio ogroman i pored toga što mu je karijera u velikom padu. Ako se bira tip igrača kao Jović ja bih uvek prvo njega izabrao. A čini mi se da su nam se i iznenada i putevi ukrstili. On je mlad i može još mnogo da pruži a nama treba napadač njegovih karakteristika. Do pre koju godinu sanjali smo i nadali se da će na kraju karijere bar da završi kod nas a sad čak imamo priliku u najboljim godinama da ga dovedemo. Forma se uvek može vratiti samo glava da se namesti a mislim da njemu trenutno za tako nešto je potrebno i uključivanje emocija, da se razbudi a to mu jedino Zvezda može ponuditi. A zauzvrat on nama može vratiti kao ni jedan napadač do sada. 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nele said:

Neka hvala, bolje da se pare daju na kvalitetnog stopera i veznjaka, napadac i ne mora.

Svakako dolaze sva trojica. Štoper sam siguran da će biti Drkušić samo da se ispegla obeštećenje, vezni će biti ko zna ko a Jović ako se ukaže prilika ( a jeste) naši neće odustati dok ga ne dovedu. 

Link to comment
Share on other sites

Jovic bi bio odlican marketinski potez i sigurno mamac za ljude da dolaze na stadion, jer nisam siguran da postoji domaci igrac koji je omiljeniji medju zvezdasima od njega, uz to je pre 2 sezone igrao u Real Madridu. Tj, mozda i ima omiljeniji, ali ne postoji igrac za kog vise zvezdaska publika navija da uspe. 

 

Bice velika ocekivanja, ali ako on ovde ne bi proigrao, ja mislim da bi komotno mogao da batali fudbal. 

 

Licno, radije bih ga doveo na pozajmicu, pa makar i godinu dana odigrao ovde, i u slucaju da proigra, zapalio dalje, nego rizikovao sa nekim Kasijerom itd. 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

Jovic bi bio odlican marketinski potez i sigurno mamac za ljude da dolaze na stadion, jer nisam siguran da postoji domaci igrac koji je omiljeniji medju zvezdasima od njega, uz to je pre 2 sezone igrao u Real Madridu. Tj, mozda i ima omiljeniji, ali ne postoji igrac za kog vise zvezdaska publika navija da uspe. 

 

Bice velika ocekivanja, ali ako on ovde ne bi proigrao, ja mislim da bi komotno mogao da batali fudbal. 

 

Licno, radije bih ga doveo na pozajmicu, pa makar i godinu dana odigrao ovde, i u slucaju da proigra, zapalio dalje, nego rizikovao sa nekim Kasijerom itd. 

Upravo to. Mnogo dobijamo sa njim. On ako ne proigra kod nas to mu je bilo to od karijere ali ne može niko da kaže da je dečko od toga odustao. Sa druge strane ako proigra baš mnogo može da doprinese. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Povratak talentovanog štopera iz Domažala: Andrej Đurić ponovo u Crvenoj zvezdi!


Mladi reprezentativac Srbije uspeo je da se nametne kao jedan od najboljih štopera u slovenačkoj ligi, to nije promaklo skautima šampiona Srbije pa je usledio povratak na Marakanu.


 

Stoper stigao, doduse sumnjivog kvaliteta :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Guru said:

Moj utisak je da nam je od špica potrebniji štoper, parnjak Stameniću u veznom redu i levonogi wing-back.

Sigurno dolazi i štoper i veznjak pored špica. Wing back neće sigurno doći jer tu imamo i Olajinku kojem nije to prirodna pozicija ali i kao Mitrović može to da igra. Sigurno će u nekim situacijama tako i biti ukoliko dodje napadač. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Perkos2 said:

Dolazak jovića značio bi da kao klub nemamo ambicije da nešto uradimo u LŠ

Igrač koji ima 25 godine, koji je pre 4 godine sa svojih 21. godinu bio među najboljim napadačima sveta je igrač sa kojim su ambicije najmanje finale LE. I da, igrač za 4 godine u tim godinama ne može da zaboravi da igra fudbal. Može da bude u kanalu ali fudbal je u malom prstu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Sigurno dolazi i štoper i veznjak pored špica. Wing back neće sigurno doći jer tu imamo i Olajinku kojem nije to prirodna pozicija ali i kao Mitrović može to da igra. Sigurno će u nekim situacijama tako i biti ukoliko dodje napadač. 

 

Olajinka nam trenutno igra najisturenijeg igrača, nije minut odigrao kao wing-back ni na pripremama. Pritom smo ostali bez Azarova, a alternativa i na levom i na desnom wing-backu nam je po svemu sudeći 1 Lazar Nikolić, pošto ne bih rekao da se na Nedeljkovića još uvek ozbiljnije računa... Meni to deluje kao veći prioritet u odnosu na špica, gde ipak imamo sasvim dobar izbor i sada. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ово писање о Јовићу овде поново, као и шпекулације на порталима говори ми да ипак има дима у овој причи око Луке. Да ли ће и када бели дим изађи из оџака видећемо.  Ако дође причаћемо о њему подробније. Да ли ће доћи, лично не верујем.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Igrač koji ima 25 godine, koji je pre 4 godine sa svojih 21. godinu bio među najboljim napadačima sveta je igrač sa kojim su ambicije najmanje finale LE. I da, igrač za 4 godine u tim godinama ne može da zaboravi da igra fudbal. Može da bude u kanalu ali fudbal je u malom prstu. 

Igrač koji ne može da bude u prvih 25 ekipe iz LK ne može biti pojačanje za ekipu koju ima ambicije u LŠ. A da mu se obnavlja karijera i dele % to može uvek, ni prvi nažalost ni poslednji koji će biti deo tog zločinačkog udruženog poduhvata prema FKCZ

Edited by Perkos2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Guru said:

 

Olajinka nam trenutno igra najisturenijeg igrača, nije minut odigrao kao wing-back ni na pripremama. Pritom smo ostali bez Azarova, a alternativa i na levom i na desnom wing-backu nam je po svemu sudeći 1 Lazar Nikolić, pošto ne bih rekao da se na Nedeljkovića još uvek ozbiljnije računa... Meni to deluje kao veći prioritet u odnosu na špica, gde ipak imamo sasvim dobar izbor i sada. 

 

Olajinka kao napadač igra na poziciji koju može ali koja mu nije primarna. Njegova primarna pozicija je levo krilo gde je tokom svoje karijere u Slaviji na 90% utakmica igrao na toj poziciji. Ukoliko dođe, a evidentno je da će doći napadač, Olajinka sigurno prelazi na svoju primarnu poziciju ili u ovom slučaju na poziciju Mitrovića a Mitrović se seli kao rezerva wing beka na klupu. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...