Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Malo lakše sa kritikama. Prvi deo je zaslužio ali i tad je radio dobar,, prljav" posao. Nedostajali su samo golovi. Cele pripreme je bio dobar do odličan a i prvenstvo je krenuo tako. Radi maksimalno i dalje svoj posao samo sad idu i golovi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ako ništa drugo bar delujemo , stabilnije, čvršće, zna se 11, t.j minimalne su promene...ne rotira do besvesti kao "nesnadjeni " Bahar. 

Nema tu neke lepote, ali nam bar neće svaka ekipa iz JSL stvarati gomilu šansi, davati po 3 gola.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Big Ticket said:

Могуће је да је Милоје-Звезда=Дејо Радоњић-Звезда. 

 

Фино полувријеме

 

 

I ja sam iznenadjen, Ivanicevih najboljih 45 minuta u tipa zadnjih 2 godine.

Link to comment
Share on other sites

Lučić se forsira samo što je mlad pa kroz tu prizmu pokušava da se nekom uvali. Ja ne vidim ni jedan kvalitet kod njega što bi ga preporučilo da igra krilo u zvezdi. O beskonacnom zalamanju,  i pogrešnim odlukama na terenu suvišno je pričati.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, No name said:

Lučić se forsira samo što je mlad pa kroz tu prizmu pokušava da se nekom uvali. Ja ne vidim ni jedan kvalitet kod njega što bi ga preporučilo da igra krilo u zvezdi. O beskonacnom zalamanju,  i pogrešnim odlukama na terenu suvišno je pričati.

Najbesmisleniji igrač kojeg sam gledao godinama unazad u našem dresu.Apsolutni bezveznjak fudbalski kojih ima na tone u ovoj našoj jadnoj ligi.Mogu oni njega da guraju svaku tekmu ,taj

ko je spreman za njega da plati i da ga dovede je ili lud ili mu je rod.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Одгледао задњих пола сата. Можемо све рутинирати резултатски,  са или без пенала, напретка са Сисојем бити неће. 

80. и неки минут Родић онако лагано враћа голману  са задршком ноге и полако се окрену да шмркне нос…
Један ФК треба да има за циљ да игра што боље фудбал. некад треба времена, некад играча, некад организације и пара, најчешће свега помало, али ово отаљавање уз аминовање ове лоповије, страшно…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...