Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?šŸ†


Kooineeperk

Recommended Posts

O forsiranju mladih igrača u prvom delu sezone:

Jovan Mijatović: Igrao 19 utakmica od 27 ( SLS - 14 od 19, 5 u startnoj postavi i 9 sa klupe; LŠ- 4 od 6, sve 4 sa klupe; Kup- 1 utakmica i to sa klupe).

Kosta Nedeljković: Igrao 20 utakmice od 27 ( SLS - 14 od 19, 10 u startnoj postavi i 2 sa klupe; LÅ  - 4 od 6, 2 u startnoj 2 sa klupe; Kup- 2 od 2, obe u startnoj).Ā 

Meni ovo nije forsiranje mladih. Statistiku malo izvukao Kosta jer je nakon Mijailovića na desnom beku bio iznuđeno reÅ”enje i morao je da dobije Å”ansu koju je iskoristio pa je kasnije bio standardan. Ali je već bilo kasno za nas a za njega dovoljno da obezbedi dobar ugovor.Ā 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Čočo said:

O forsiranju mladih igrača u prvom delu sezone:

Jovan Mijatović: Igrao 19 utakmica od 27 ( SLS - 14 od 19, 5 u startnoj postavi i 9 sa klupe; LŠ- 4 od 6, sve 4 sa klupe; Kup- 1 utakmica i to sa klupe).

Kosta Nedeljković: Igrao 20 utakmice od 27 ( SLS - 14 od 19, 10 u startnoj postavi i 2 sa klupe; LÅ  - 4 od 6, 2 u startnoj 2 sa klupe; Kup- 2 od 2, obe u startnoj).Ā 

Meni ovo nije forsiranje mladih. Statistiku malo izvukao Kosta jer je nakon Mijailovića na desnom beku bio iznuđeno reÅ”enje i morao je da dobije Å”ansu koju je iskoristio pa je kasnije bio standardan. Ali je već bilo kasno za nas a za njega dovoljno da obezbedi dobar ugovor.Ā 

Hvala na ovim podacima, ali bate, nisam ja uperio prstom u Bahara i rekao da je forsirao mlade igrače, samo kažem da Milojević nije i neće da ih forsira i to nije niÅ”ta novo kada je on u pitanju.

Ā 

Voleo bih da me Miloje demantuje, ali stvarno mislim da je njegovo angažovanje korak unazad.

Ā 

Za početak, da osvojimo titulu, pa da vidimo Å”ta nam Evropa donosi. Ako dođemo do titule a na sve to Miloje uspe da isforsira i koje dete, onda ću prvi ovde da kažem da sam pogreÅ”io.Ā 

Ā 

Elem, ne znam da li ovde neko zna da je otac od mladog Šljivića menadžer. Voleo bih da dečko zaista vredi, a ne da je tu zbog gore pomenute situacije.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Brajan Danston said:

Elem, ne znam da li ovde neko zna da je otac od mladog Šljivića menadžer. Voleo bih da dečko zaista vredi, a ne da je tu zbog gore pomenute situacije.

Ā 

Ovo nijie tacno. Tj ne da nije tacno, nego blizu istine nije, covek nije iz sveta fudbala uopste.Ā 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Ā 

Ovo nijie tacno. Tj ne da nije tacno, nego blizu istine nije, covek nije iz sveta fudbala uopste.Ā 

Jedino gde sam pogreÅ”io je da je vrlo verovatno u pitanju stric, a ne otac, izvesni Goran Å ljivić.

Ā 

Otključan je profil na fb, pa proverite.

Link to comment
Share on other sites

Kao Å”to rekoh. Prodaja bez plana i zamene. NiÅ”ta ni od ovog beka iz Kanade. Sad ne samo da nemamo levog, sad nemamo ni desnog beka. Mi u drugi deo sezone ulazimo sa slabijom odbranom nego u prvom delu sezone. Napominjem sa slabijom odbranom nego u prvom delu sezone a u prvom delu je ista ta odbrana bila užasna i Å”uplja. Za ozbiljan bojkot je ovo Å”ta se radi sa klubom.Ā 

Edited by Čočo
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

A koji bi rezon bio u tome da dovedemo beka na 6 meseci na pozajmicu koji ne planira da se zadrzava ovde, i koji generalno nece da zivi u BG, zbog cega se i stopirala cela prica. Nek mu igra Mimovic desno, a Radojevic levo do leta. Ako zbog toga ne uzmemo titulu, onda smo jos smesniji nego sto izgleda.Ā 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li se kockamo sa titulom, ali je prelazni rok odradjen jako lose, nisu dovedena adekvatna pojacanja na pozicijama koje su nam kriticne.

Ā 

Bojim se da se sve crta za ponovno sklapanje rostera od raznih znanih i neznanih gardista i ljudi operisanih od fudbala.

Ā 

Ligu sampiona svakako necemo igrati, tako da titula nije toliko bitna (meni, da se ogradim) ali mi je bilo vazno i zeleo sam da krenemo kao klub drugacijim putem, davanjem sanse svojoj deci u duzem periodu. Vidim da to ne zelimo da radimo, pa je verovatno da ni ja necu vise pratiti ovu sezonu.

Ā 

Sramotni smo, uzasno losa uprava koja povlaci u najmanju ruku sumnjive poteze, mada bih ja to ostrije nazvao ali iz politicke korektnosti ipak necu.

Ā 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss da li si siguran da je onaj iz Genka potpisao? Sad čitam kao da smo odustali od njega jer su duplirali cifru koju Genk traži.

Mi smo bukvalno doveli samo zamenu za Mijatovića koja nam u ovom trenutku najmanje i trebala pored dva napadača koja imamo. Ali zato nemamo ni jednog kvalitetnog beka. Radimo sve suprotno od onoga Å”ta treba da se radi.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Jel to Stamenić van protokola danas?

Šteta za dečka,treba sa njim raditi na psihu.

Ima fizikalije da napravi finu karijeru.

Bio je povređen do pre neki dan. Zato nije bio u timu protiv Voždovca. Moguće da joÅ” nije spreman.Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Crvena zvezda:Ā Glazer, Mijailović, Spajić, Điga, Dragović, Kanga, Hvang, Ivanić, Bukari, Olajinka, Sremčević.

Ovo 3142 ili igramo neŔto improvizovano bez levog i desnog beka?

Link to comment
Share on other sites

On 2/16/2024 at 12:59 PM, Čočo said:

Nisam rekao da ćemo sad da prodamo nego da će uvek biti prodaja mladih i kvalitetnih igrača i da zbog toga ne treba da se patetiÅ”e. Mladi Sremčević će imati svoju kakvu takvu minutažu a na njemu je da je iskoristi kao Å”to su Mijat i Kosta to uradili. Å erif po dolasku Krasoa neće biti prvi napadač. Sezona je duga i ako imaÅ” tri napadača gde ni jedan nije ekstra kvaliteta za svakog će biti prostora da igraju. Pa i taj Radojević na beku. Ni taj Kosta nije bio forsiran dok se nisu poklopile kockice pa je bilo iznuđeno reÅ”enje da on mora na poziciju desnog beka. O Mijatu da ne govorim, njemu i nije pružena prava Å”ansa. Tako da je iluzija da su se kod nas ikada forisrali mladi igrači. Ni letos niti će dalje. Postoje samo slučajevi gde su isti samo iskoristili Å”ansu u to malo minuta Å”to su igrali.Ā 

@Brajan DanstonĀ Evo po danaÅ”njem sastavu, kao Å”to sam ti juče rekao. Biće minuta i za mlade a na njima je da to opravdaju pa da se za godinu ipo prodaju dalje. Nit će Å erif biti prvi napadač, nit će Sremčević ostati bez minuta, nit će bilo koji mladi igrač ostati kod nas duže od 2 godine ako se pokaže.Ā 

22 minutes ago, Bax said:

Ovo 3142 ili igramo neŔto improvizovano bez levog i desnog beka?

Pa naravno bez bekova kad ih nemamo. Opet smo se vratili na fabrička podeÅ”avanja. Mijailović će nam opet pokrivati desnu stranu. Treba nas spaliti.Ā 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Prvi put nemam ni ideju Å”ta ćemo igrati na osnovu startne postave...Ā :classic_unsure:Ā Možda Hwang da igra levog beka jer jednako dobro koristi obe noge i može da trči kao navijen. Al' ko će igrati desno, Dragović? Ne znam, niÅ”ta mi nije jasno.Ā 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Formacija je sa tri pozadi, bez bekova.
Ova dvojica ce igrati ili bolje receno glumiti wing-bekove, sto je lose, ali iznudjeno pretpostavljam.
Samo ovde mozes da vidis da krila igraju tu poziciju, umesto ofanzivno sposobni bekovi, o kojima mozemo samo da mastamo.

Edited by Bode
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...