Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Kooineeperk said:

Olajinka - ajde imao je srece kod gola, ali posle one makazice i sada precka, deluje bas motivisano (a on je meni uvek delovao kao da jeste), bas bi bilo dobro da on zivne da na njega moze u kontinuitetu da se racuna. 

Olajinka je bio neverovatan u Slaviji. Ovo kod nas do sada je neka verzija sa aliekspresa. Sada pokazuje neke znake prošlog života. 

36 minutes ago, Don Juan said:

Šta je sa Glazerom?

Kažu povređen, znači prodat ili će brzo. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Čočo said:

Ovo je baš, mizeran broj koji pokazuje šta su uradili klubu. Ne vidim kako je na zapadu ali ovo što vidim je prava slika. Nema više od 10 000 sa besplatnim ulazom. Već sledeće će biti 5 000. 

I ja bubam ali čini mi se da je više od 15 hiljada.

Link to comment
Share on other sites

Svaka opasnost po gol preko rodiceve strane. To je otprilike i kritičan period za njega oko 30 min, toliko ima otprilike snage.

Ono sto treba reci sudija mu je oprostio cist žuti karton malo pre one sanse za vozdovac, kada je startovao sa ledja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Ovo je baš, mizeran broj koji pokazuje šta su uradili klubu. Ne vidim kako je na zapadu ali ovo što vidim je prava slika. Nema više od 10 000 sa besplatnim ulazom. Već sledeće će biti 5 000. 

Coco ne preteruj. Poseta je odlicna s obzirom na stanje u javnosti prema fk.

Zapad je odlicno popunjen, šalje mi kolega poruke,  koji se tamo nalazi. Sever takodje vrlo dobar sto se i vidi preko TV...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka opasnost po gol preko rodiceve strane. To je otprilike i kritičan period za njega oko 30 min, toliko ima otprilike snage.
Ono sto treba reci sudija mu je oprostio cist žuti karton malo pre one sanse za vozdovac, kada je startovao sa ledja.
Evo i s druge strane..
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bax said:

Čovek prepustio loptu Voždovcu na Marakani i čeka kontre…

 

Hvang će umesto Šljivića, a Kosta na bonusa.

 

Pa to je bilo očekivano. Sve isto kao u prvom mandatu samo malo lepše jer i kvalitetnije igrače ima. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ako ništa drugo, bekove nemamo ali odbrana ne štuca. Za to je barem Miloje specijalac. 

 

Ma gde ne stuca, imao Vozdovac 4-5 dobrih situacija.

 

Sljivic slabo koristi sansu, meni je on preslikani Veljko Nikolic. Od pozitivnih stvari, Bukari raspolozen i manje sebican nego obicno. Micko korektan, Olajinka i Endiaj nesto angazovaniji nego kod Bahara.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fradler said:

 

Ma gde ne stuca, imao Vozdovac 4-5 dobrih situacija.

 

Sljivic slabo koristi sansu, meni je on preslikani Veljko Nikolic. Od pozitivnih stvari, Bukari raspolozen i manje sebican nego obicno. Micko korektan, Olajinka i Endiaj nesto angazovaniji nego kod Bahara.

Kakav je Nikolic na beku? Nisam gledao prvo. 

Deluje da ce on biti novi Srnic kod Miloja😂

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Igor_ said:

Kakav je Nikolic na beku? Nisam gledao prvo. 

Deluje da ce on biti novi Srnic kod Miloja😂

 

Nikakav, najgori igrac na terenu. A gledacemo ga i u narednim utakmicama, Kosta spreman tek u martu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MarkoKep said:

Prvo kolo letos protiv Voše 16k gledalaca, i to u vreme najvećeg hajpa, par dana posle utakmice sa Fiorentinom. Ne znam šta očekujete sad od posete, da dođe 30k ljudi protiv Voždovca ?

Ja lično očekujem da ne dođe niko. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

 

Nikakav, najgori igrac na terenu. A gledacemo ga i u narednim utakmicama, Kosta spreman tek u martu.

Ako nista bar nije istripovan kao Gobeljic da je zvezda, zna svoje limite i pokusava da ispuni makar nesto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sudjenje mi nije jasno. Bukari prolazi igrača varkom tela, i stiče prednost, ovaj ga sa dve ruke povlači sa ledja i nije karton? 

Pre toga Rodic startuje sa ledja i ne dobija karton...

Od kad ovo nije za javnu opomenu...

Link to comment
Share on other sites

Dobro, nije baš da smo užasni, olanjinka je imao par 100%, mogao je i do het trika, Bukari je malo smanjio sebičnost. Hvang, Kraso, Ivanić, Košta, skoro pola tima fali, videćemo tek kakvi smo. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...