Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Eh, vi se i dalje bavite time šta Terzić priča. Pa bukvalno sve što kaže je suprotno.

Što na kraju krajeva upoređuje Zvezdu i Dinamo? Koga je briga za to, niti se takmičimo u istoj ligi, niti smo rivali. Gledaj bre svoje dvorište.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Imamo 36 igraca u prvom timu i 7 na pozajmici. 

Ali si prethodnih 5+ sezona imao po 40+ igraca i 15+ na pozajmicama. 

A dovodio si i kombinacije za po 100-200k iz nase lige i slao ih odma na pozajmice.

A gde je Graficar. 

Link to comment
Share on other sites

Pa znam, i ovih 36+7 je mnogo. Prosecan broj igraca u prvom timu po klubu u PL je 28.4, recimo Arsenal ima 26, Barsa 22, Bajern 26, Liverpul 28, Real 24, Inter 25, a svi su bogatiji od nas, igraju mnogo zahtevnija takmicenja i imaju gusci raspored. 

 

Sa jedne strane je to veliki teret za klub, ali sa druge strane verovatno i sami ugovori. Ko zna sta se tu potpisuje i kakvi bonusi dobijaju na ime rezultata.

Edited by СтелаРоса
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Imamo 36 igraca u prvom timu i 7 na pozajmici. 

 

Frapantan podatak, još ste se ratosiljali Falka kao jedne od najvećih krava muzara, čovek je održavao fizičku spremu za 600-800k poslednje dve godine.

 

Zvezda je godinama imala priliku da dođe do nekog nivoa koji nije baš Dinamo ali nešto slično tome - da vrti mlade talentovane igrače u prvom timu, prodaje za lepe novce, pozicionira se na tržištu, dovodi strance dobrom procenom/za dž i napravi nekakav eko sistem kakav je poželjan za klubove van ekonomski jakih zona. Bukvalno najgora stvar jeste svakogodišnje pregomilavanje igračkog kadra, Terza se ponaša kao Snoop Dogg kada je whale-ovao NFT-eve misleći da je kvalitetan asset šta god da se desi. Uložilo se dosta u omladinsku školu i logističkitm privoleli Grafičar i OFK-a, što je logično dobar i koristan potez, ali ako će nešto biti Terzićev downfall to je bacanje novca svake sezone bespotrebno, pošto ovakvom funkcionisanju jedna, a kamoli dve loše sezone (ispadanje iz Evrope u kvalama/grupama LK) vuče sve u crveno tako da ni onaj koji ga je postavio sigurno ne bi bio prezadovoljan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zato se i dešava da samo rotiraju startne postave u želji da svima daju šansu, a to što tim nema prvih 11, nema igru, manje je važno.  .. Ovo je  suludo. 36 igrača koje treba ukomponovati.

Vode se kvantitetom jer racunaju da ce iz velike baze igraca izvuci nekog ko valja, jer nisu sposobni da na malom uzorku prepoznaju kvalitet.

 

I

Link to comment
Share on other sites

Bez pokusaja da branim zlotvora Terzica

 

Informacija od 20ak igraca ima u velikim klubovima je debela laz, ali debela. Registrovani igraci, i igraci na platnom spisku su dve razlicite stvari.

Blizi su 50 nego 30 gore spomenuti.

 

Ni kod nas Falko nije bio registrovan za takmicenje, ali je bio na platnom spisku.

Nije nama problem broj igraca. Nego kakvih igraca. I na koji nacin su tu. Broj na platnom spisku i nije los kakav je bio pre 7-8 godina, bili ih je znacajno preko 50 cini mi se

 

Ne znam odakle informacije poticu, ali evo znam da su netacne. I verovatno potpuno bezaleno plasirane, ali prenadovace ih novinarski vetar koji duva po forumima jako

Link to comment
Share on other sites

Jeste problem broj igrača, i to najveći, jer je to najveći finansijski teret svakog kluba. Pogotovo je najveći problem klubu koji ne generiše ko zna kakve novce kroz TV prava, marketinge, dresove i slično. 

 

Recimo, vaše učestvovanje u LŠ ove sezone + prodaja Nedeljkovića i Mijatovića (pod pretpostavkom da novci ležu odmah) ne pokriva plate igrača i staffa za jednu sezonu + transfere od letos. Pa ti izračunaj. 

Edited by pierre van hooijdonk
Link to comment
Share on other sites

Natovaren je igrački kadar i to treba da se rasčisti.

Nama npr. Milunović greje tribine ,pretpostavljam za vrlo dobru platu,njegov broj može popuniti klinac iz omladinaca.

Kabić je doveden čisto radi reda,bez ikakvog plana i programa za momka.

 

Gore je navedeno,sve vrhunske ekipe guraju sezonu sa 25.igrača,u slučaju povreda dobijaju šansu klinci iz akademija.

A mi ovu nesrećnu ligu i kup plus šest utakmica u LŠ sa 35 igrača,i to za polusezonu.

 

Osim toga da se treba ratosiljati velikog broja igrača,treba konačno sastaviti kičmu tima,jer mi uopšte nismo znali ko će izaći na teren osim četvorke (Glazer,Dragović,Hvang i Bukari)

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne može to da se tek tako rasčisti, kao Milune, ej nemoj uzimaš lovu, idi brate... Njega niko neće, njemu lepo u Zvezdi.

 

Naš klub ima gomilu nelogičnih poteza, od kojih su najmanje nelogični sada bivšeg nam trenera Bahara. Pre će biti da za njega nije bilo strpljenja, napravio je jedan veliki promašaj paničnom kupovinom Ndiajea, ali i to je pitanje da li će na kraju baš biti promašaj.

 

Jednostavno, očekivanja su bila velika, igrali smo direktno grupnu fazu LŠ a to je u navijačima izazvalo euforiju da baš tamo pripadamo. A istina je, nažalost, da naši klubovi jedva mogu ligu konferencija da igraju.

 

No dobro, otrežnjenje je brzo stiglo. Videćemo kako ćemo dalje. Ovi potezi u vidu prodaje Koste mi ne daju za pravo da se nešto nadam, ali videćemo, jutro je pametnije od večeri...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prema pojedinim informacijama dogovor unutar stručnog štaba Vladana Milojevića da Milan Rodić bude na posebnom režimu. Odnosno da se iskusni levi bek, usled hronične iscrpljenosti izazvene nedostatkom konkurencije, liše maksimalnih napora tokom pripremnog perioda. 

 

Dokle ce se više imati opravdanja za ovog "igraca" koja obitava godinama u klubu a jedan je od naj nespremnijih igraca godinama.

O kakvoj se vise zameni govori. Šta bi hteo da ne igra i da prima pare. Cuj iscrpljen... Sram ga bilo, godinama se vuce po terenu i nije spreman za više od pola sata fudbala, i to u nasoj ligi koja ima tempo puža, on je iscrpljen?! Kod Bahara igrao svaku petu utakmicu, i sad opet iscrpljen? A da uzmeš pare nisi iscrpljen? 

Sad je on na poštedi i to na pripremama gde se stice snaga za takmicarske utakmice, gde ce da lelemuda, da pravi grimase, da trazi izmenu posle pola sata.

 

Pojava koja je napravila stetu klubu kad god je stigla, bilo kroz penale, crvene kartone, ili grube greške.

 

Ovo samo moze da prodje u fkcz i kod ortaka terzica.  

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Prema pojedinim informacijama dogovor unutar stručnog štaba Vladana Milojevića da Milan Rodić bude na posebnom režimu. Odnosno da se iskusni levi bek, usled hronične iscrpljenosti izazvene nedostatkom konkurencije, liše maksimalnih napora tokom pripremnog perioda. 
 
Dokle ce se više imati opravdanja za ovog "igraca" koja obitava godinama u klubu a jedan je od naj nespremnijih igraca godinama.
O kakvoj se vise zameni govori. Šta bi hteo da ne igra i da prima pare. Cuj iscrpljen... Sram ga bilo, godinama se vuce po terenu i nije spreman za više od pola sata fudbala, i to u nasoj ligi koja ima tempo puža, on je iscrpljen?! Kod Bahara igrao svaku petu utakmicu, i sad opet iscrpljen? A da uzmeš pare nisi iscrpljen? 
Pojava koja je napravila stetu klubu kad god je stigla, bilo kroz penale, crvene kartone, ili grube greške.
 
Ovo samo moze da prodje u fkcz i kod ortaka terzica. 
 
Pa Rodić je mag definitivno. Ima covek poseban režim.

Sent from my A063 using Tapatalk

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ma on je ortak sa ovim banditom  iz uprave. Lice sa poternice ga vuce sa sobom jos iz Ofk Bgd, plus lelemud ima i privatan biznis , pazi čuda ( neimar) , graditelj....

Ima jos dve godine ugovora o NEREDU, koje mu je dao mentor terzic. Isisavaju pare iz kluba na svakom ćošku. 

Ovo sta se radi je NEZABELEŽENO.  Sve ortaci, braćale, Garde, svi se tale, tribina sadejstvuje sa ovima, sve se gura pod tepih. Svi redom su na dodji mi, dodjem ti, ljubi brat...

Valjda ce jednom biti pravde pa onda prvo motka, pa onda u zatvor. 

 

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasna uopšte poenta ovih priprema. Nemaš gotovo celu ekipu i nećeš je imati ni na početku sezone. Šta mi i sa kim uigravamo? Pripreme će cele proći kao i početak sezone bez nosioca ili potencijalnih nosioca Hvanga, Krasoa, Bukarija i Ivanića koji je povređen od novembra i neće biti spreman do marta meseca?!?! Rodić,, na posebnom režimu poštede "?!?! Pa ovo nema ni u crtanom filmu. Mi umesto da se ratosiljamo penzionera mi mu dajemo grejs period da radi šta god i kako god hoće a mesto levog beka ga svakako čeka. Nadam se da se ovaj raspali Partizan konsolidovao u ovom prelaznom roku i da će biti kadar da izdrže do kraja. Nama treba restart. Ovo više nema smisla. Prevazilazi sve granice razuma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vrlo moguće da je Bahar hteo i Rodića da precrta letos,ali prepošteni Terza nije dozvolio zbog viših interesa.

Sramota je da godinama nema kondicije,drugo posle onakvog odigranog derbija je trebao da leti iz kluba.

I sad tokom priprema će mali Radojević trenirati,boriti se za svoje minute i na proleće će da greje klupu mučenom Rodiću.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

"Hronična iscrpljenost" ahahahahahaha... Nama je bukvalno najbolje što se može desiti Partizanova titula i ispunjenje obećanja Terzića... Dok je ova banda tu mi ćemo trpiti invalide koji su hronično umorni... I da RODIĆ je "prodao" derbi, ovako ili onako, nije bitno!!! I za mene je postao veća štetočina od Gobeljića i Srnića zajedno u najslavnijim danima pomračenja umova ove dvojce... Uostalom oni se bar nikada nisu žalili na umor... Mi smo maštali o prolasku grupe u LŠ a struka nam prepisuje poseban režim za startera koji je "hronično umoran"... I šta koji q mi možemo očekivati od tog istog Miloje koji se predstavlja za nekog sveca??? 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

Meni nije jasna uopšte poenta ovih priprema. Nemaš gotovo celu ekipu i nećeš je imati ni na početku sezone. Šta mi i sa kim uigravamo? Pripreme će cele proći kao i početak sezone bez nosioca ili potencijalnih nosioca Hvanga, Krasoa, Bukarija i Ivanića koji je povređen od novembra i neće biti spreman do marta meseca?!?! Rodić,, na posebnom režimu poštede "?!?! Pa ovo nema ni u crtanom filmu. Mi umesto da se ratosiljamo penzionera mi mu dajemo grejs period da radi šta god i kako god hoće a mesto levog beka ga svakako čeka. Nadam se da se ovaj raspali Partizan konsolidovao u ovom prelaznom roku i da će biti kadar da izdrže do kraja. Nama treba restart. Ovo više nema smisla. Prevazilazi sve granice razuma. 

Poenta priprema nam je da na moru, u ugodnim vremenskim uslovima i vrhunskim rehabilitacionim centrom za stara i iznemogla lica u sklopu hotela na Kipru osposobimo Milana Rodića za 45min fudbala... 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, merosina said:

Da li Uros Lazic moze da bude alrtenativa za Nedeljkovica. Koliko sam ispratio on je bio proglasen za najboljeg desnog beka jesenjeg sampionata SL.

 

 

Nisu ga vraćali sad, što ne znači da neće, ali mislim da to definitivno nije taj nivo. Mlad je videćemo.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, merosina said:

Da li Uros Lazic moze da bude alrtenativa za Nedeljkovica. Koliko sam ispratio on je bio proglasen za najboljeg desnog beka jesenjeg sampionata SL.

 

 

Ognjen Mimovic sto je potpisao moze biti OK zamena za Kostu, ali ne kvalitet kao sto je Kosta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...