Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nedeljkovic  ce izvesno igrati u 11 na EP, a mozda bi imao sansu i za još jednu LŠ sa Zvezdom. On je potencijalno mogao na 15M.

 

Mijatović je napadač, on ispod 10 ne sme da ode. Još jedna sezona u Evropi bi mu to lagano obezbedila.

 

Eraković je mogao posle LŠ da izleti na 10. Da ne pričam što bi sa njim prezimili u Evropi. Posebno kad se uzmu u obzir 2 penala koje je napravio Điga. Posebno onaj protiv Bojsa u Bg.

 

Nesaglediva je šteta koju pravi ova uprava.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Don Juan said:

Nije izvesno ni da će biti među 23. Dečko nema nijedan meč za A reprezentaciju.

 

Ma najjace da nece. Najbolji desni bek do skora nam bio Milan Gajic koji u Zvezdi nije mogao da igra. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Markoss said:

 

Ma najjace da nece. Najbolji desni bek do skora nam bio Milan Gajic koji u Zvezdi nije mogao da igra. 

Jel i dalje ono pravilo na snazi da mora igrati neki odredjeni % meceve za A reprezentaciju da bi mogao dobiti radnu vizu i da bi ga mogli registrovati za PL?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Jel i dalje ono pravilo na snazi da mora igrati neki odredjeni % meceve za A reprezentaciju da bi mogao biti radnu vizu i registrovan za PL?

 

Jeste, ali mozes da ubedis FA da je rec o izvanrednom talentu koji moze da podigne kvalitet engleskog fudbala (ako je prosao sve mladje selekcije, placen dosta, itd itd. To uglavnom jacim klubovima prolazi, tako da mislim da tu nece biti problema. Doduse, svakako ce se izboriti za mesto u reprezentaciji. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Markoss said:

 

Ma najjace da nece. Najbolji desni bek do skora nam bio Milan Gajic koji u Zvezdi nije mogao da igra. 

Ja bih zaista voleo da ide i da bude u prvom timu, ali ne pitam se ja. Vrlo dobro znaš kako stvari stoje u našem fudbalu. Plus, što tek treba da ga vidimo kako to izgleda kada igra u reprezentaciji. 

Videćemo.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je da li će igrati za A tim, prvo Zvezda ga prodala pa neće pritiskati da mora da igra a drugo pitanje je da li će igrati sad u Aston Vili. Igrač koji presedi na klupi prolećni deo sezone ne može u A tim. Videćemo, ima potencijal ali ušao je u pravi fudbal, da vidimo može li se tamo snaći.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Perkos2 said:

Pitanje je da li će igrati za A tim, prvo Zvezda ga prodala pa neće pritiskati da mora da igra a drugo pitanje je da li će igrati sad u Aston Vili. Igrač koji presedi na klupi prolećni deo sezone ne može u A tim. Videćemo, ima potencijal ali ušao je u pravi fudbal, da vidimo može li se tamo snaći.

Ostaje u Zvezdi do juna. Svakako ne može da igra za Vilu u ovoj sezoni, pošto je već igrao za dva kluba - Zvezdu i Grafičar.

Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Don Juan said:

Ostaje u Zvezdi do juna. Svakako ne može da igra za Vilu u ovoj sezoni, pošto je već igrao za dva kluba - Zvezdu i Grafičar.

Znači on igra celo proleće desnig beka pa onda ode u Aston Vilu a jadni Miloje treba da nađe  novog desnog beka preko noći za evropske kvalifikacije. I sve to košta klub 2 miliona evra. Da na je na čelu kluba "tegeltija" bolje bi radio

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Nisam propratio jel je  doso neki golman kod nas iz OFK-a?  Jel su i zvanicno krenule kombinacije/provizije za njihovu decu?

Trebao je da potpiše ugovor na četiri godine,ali vodje sa severa su blokirale njegov dolazak zato što postoji snimak kako peva navijačke pesme Partizana.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Trebao je da potpiše ugovor na četiri godine,ali vodje sa severa su blokirale njegov dolazak zato što postoji snimak kako peva navijačke pesme Partizana.

 

 

Gde ima da se vidi to?

Link to comment
Share on other sites

Zasto Zvezda ne moze da radi kao Dinamo i Mamic? Zasto ne prodajemo nase talente za vece pare ili da duze ostaju u Zvezdi? 

 

Imao sam danas kracu diskusiju na tu temu sa nekim ko je vrlo upucen u to, i to vrlo vrlo upucen u Zvezdine igrace. Rekao mi je par stvari koje imaju smisla, i to kad se izbaci "navijacki razum" (oksimoron samo po sebi), onda, zaista, neke stvari budu jasnije. 

 

Ne mozemo da budemo na njihovom nivou iz nekih sledecih razloga:

1) Prvo, oni su u EU, njihovi igraci u mnogim ligama mogu da nastupaju kao domaci, na primer u Italiji smes valjda da imas samo 3 igraca van EU, dakle hrvatski igraci laksi prolaz (i vecu cenu) imaju zbog toga... Zato mi najpre prodamo igraca u Rusiju, oni plate vise nego EU klubovi. 

2) Gde su nasi igraci a gde su reprezentativci Hrvatske, gde su repke? Mi nemamo ni jednog nosioca igre u nekom top klubu kao sto to ima HR repka. Zato su oni (jos uvek) na ceni. Imali smo Tadica u Ajaksu, sada dobro igra Vlahovic u Juventusu... Jovic je malo zivnuo u Milanu ali ona epizoda u Realu je bas srozala ugled nasih igraca. Mitar bio glavni, ali u Fulamu. Oni godinama imaju nekih par igraca (uz neprikosnovenog Modrica) koji imaju zapazenu ulogu u top timovima - Kovacic, Gvardiol, Perisic, Rebic, Rakitic, Lovren... a mi, osim navedenih Tadica i sada Vlahovica, jedino Matic, Kolarov, Ivanovic. I to je to u poslednjih 10 godina. 

3) Dinamo/Mamic rade nesto poput Miska u Megi, u kosarci - napucavaju malo statistiku. Ali to rade drugacije nego Misko, jer nije fudbal kosarka. Mamic ima par klubova po HR na koje ima uticaj i koji "otvaraju vrata" i "prave promaju" Dinamovim talentima da dobro izgledaju. Zauzvrat Mamic kupuje neke talente od njih, preplati ih, ili im salju igrace na pozajmice. Ovo je malo nategnuto kao razlog ali nije bas iskljuceno. 

 

Da bi mi prodali ove igrace, moramo da ih istrpimo kao Erakovica sto jesmo, secamo se koliko je bio nesiguran u pocetku. Ali nema Zvezda bas uvek taj luksuz. 

 

Nisam imao dovoljno vremena da istresem sve neke primere i da idemo u detalje (da igraju Srnici, Gobeljici i slicni kad bas moze da se da sansa mladima). Neki drugi put.

 

 

Nego, ne znam da li se pominjalo ovde, nisam bas citao temu, a javljaju mi iz Grcke, da ce Dragovic u "bratski" nam Olimpijakos. Kaze ovaj moj sagovornik iznad "ma nek ide vise". Zakljucili smo da ako je vec tako, to njegovo hoce-nece, da bolje da ode sada, da ne uigravamo odbranu tokom leta. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, John Terry said:

@Kooineeperk Ima jos jedan razlog. Dinamo je jedini finansijski stabilan klub na Balkanu, ili u prevodu, oni imaju LUKSUZ da odbijaju ponude, za razliku od nasih koji na prvu ponudu skoce kao kuja u teranju.

I to...

 

Sedne sportski deo, trener, i kaze "treba mi takav i takav igrac", ili "racunam na ove mlade igrace, hocu da ostanu". 

A finansijski deo, koji samo brojke gleda, ne gleda rezultat ni stanje na tabeli, kaze "treba nam x miliona evra u narednih 6 meseci" i onda Terzinjo ili ode u banku, zaduzi nas, ili proda igrace. 

 

Meni tu samo nije jasno kako mi nemamo para a toliko dugo igramo evropu. Nemoguce je da mi trosimo vise od toga, odnosno ne poslujemo domacinski onda. Sirimo se vise nego sto je potrebno. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

I to...

 

Sedne sportski deo, trener, i kaze "treba mi takav i takav igrac", ili "racunam na ove mlade igrace, hocu da ostanu". 

A finansijski deo, koji samo brojke gleda, ne gleda rezultat ni stanje na tabeli, kaze "treba nam x miliona evra u narednih 6 meseci" i onda Terzinjo ili ode u banku, zaduzi nas, ili proda igrace. 

 

Meni tu samo nije jasno kako mi nemamo para a toliko dugo igramo evropu. Nemoguce je da mi trosimo vise od toga, odnosno ne poslujemo domacinski onda. Sirimo se vise nego sto je potrebno. 

Cuj kako nemamo para. Imamo silu igraca koji ne igraju, niti znas da su nasi a redovno primaju plate u koje se ugradjuju Terza i Co. 

Evo od poznatijih Ado, sigurno ne igra za kikiriki. A gde su tu igracu kao sto su Gordic, Lazic, Ilic i ostali koji su po drugim klubovima. Kabic.. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...