Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

14 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Za Erakovica, Mijatovica i Nedeljkovica bi Dinamo dobio 60+ miliona lagano

Erakovic i ne spada bas u tu grupu jer ima jasne mane za vrhunski evropski fudbal. Mijatović, Nedeljković, Sljivic i Maksimovic su bas savremeni fudbaleri i tu samo budala ne može dobiti po 10+ miliona. Isto važi i za Vukicevica koji takodje ima fenomenalne predispozicije. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Erakovic i ne spada bas u tu grupu jer ima jasne mane za vrhunski evropski fudbal. Mijatović, Nedeljković, Sljivic i Maksimovic su bas savremeni fudbaleri i tu samo budala ne može dobiti po 10+ miliona. Isto važi i za Vukicevica koji takodje ima fenomenalne predispozicije. 

A Sutalo je npr bas odlican za evropski fudbal?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Perkos2 said:

Šutalo je ozbiljan igrač

Precijenjen igrac ali naravno Dinamo-Hrvatska pa su svi u fazonu wow. 

Kao i sa Gvardiolom

29 minutes ago, Milko Miller said:

Svakako ima bolje predispozicije od Erakovica

Pogledaj malo baticu na sta lici u Ajaxu. 

Odusevio me protiv Twentea, PSV, Brightona, Utrehta ako se dobro sjecam itd itd.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Precijenjen igrac ali naravno Dinamo-Hrvatska pa su svi u fazonu wow. 

Kao i sa Gvardiolom

Pogledaj malo baticu na sta lici u Ajaxu. 

Odusevio me protiv Twentea, PSV, Brightona, Utrehta ako se dobro sjecam itd itd.

Tržište određuje cenu a ne medijska podrška u matičnoj zemlji. Naravno da će cene igraču Dinama i Hrvatske reprezentacije biti duplo veća nego sličnom igraču iz Srbije. Razlog svi znamo ali je lakše da pevamo"uefa mafija"

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

Tržište određuje cenu a ne medijska podrška u matičnoj zemlji. Naravno da će cene igraču Dinama i Hrvatske reprezentacije biti duplo veća nego sličnom igraču iz Srbije. Razlog svi znamo ali je lakše da pevamo"uefa mafija"

Ima i toga ali ima i do toga sto nasi se da izvines nag... na prvu ponudu za razliku od Dinama koji nece ni da cuje pa ako zelis t9g igraca, taj igrac toliko kosta. 

 

Mi smo poletjeli da prodamo Erakovica za sicu a radio bi nam posao samo tako u LS i uzeli bi barem x2 da je ostao ali ...

I samom tom prodajom sebi ujebali sezonu jer me niko ne moze ubjedit da ekipa ne bi bila sigurnija pozadi sa Erakovicem.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Za Erakovica, Mijatovica i Nedeljkovica bi Dinamo dobio 60+ miliona lagano

 

Ja ne kapiram to onanisanje na taj Dinamo, pozatvarali njihovu ligu i savez imali luksuz da guraju klince za prodaju i u klub i u reprezentaciju + da se ne pominje već prežvakana tema o pasošu. Ljudi su u proteklih 10-15 godina uzeli stotine miliona i do sada su trebali da budu na nivou nekog redovnog učesnika LŠ sa pojedinim izletima da prođu grupu ili makar da budu 3. i idu u LE. 

 

Umesto toga igraju na stadionu koji je veća ruina od našeg, manje navijača nego na JNA i imaju tim koji je upitno da li bi dobio i ovaj Doktora Terzića od crnogorskog egzila i Marka FMarina. 

 

Svaka njima čast za te prodaje ali gde njima ide taj novac, koliko sam ispratio tamo Mamića prozivaju gore nego ovde Terzića a ovde se pravi od njega neki mit kao nekog fudbalskog maga i priziva se u naš fudbal dok je kao nekada don Terza na prinudnom odmoru. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Meni ce nedotsajati Rikardo. Ovaj Saldanja je opak igrac, a mi imamo losu odbranu. Cenim da ce ga metnuti. Opet i oni imaju tragedija odbranu, sa golmanom koji je potpuno pao u formi, pa se nadam da cemo dati vise nego primimo. Pa na pauzu sa +5, za mirno Zvezdino prolece.

Link to comment
Share on other sites

Bice Mijatovic out, Pavkov in. Placeni tekstovi po novinama i portalima kako nam je čast sto su nasi igraci trazeni i da je to najbolji pokazatelj da se dobro radi u klubu, najverniji opet onu pesmu o Pavkovu... Šerif ce biti najuren, neki deseti panj ce doći... Ma sve vidjeno vec sto puta

  • Like 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...