Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, Markoss said:

Pa nije bas moglo vecno da sere komsije. Nadam se svakako da necemo odigrati jajarski na JNA, vec da cemo ici na pobedu. Pre toga nalozeni Lalat, nece to biti lako. 

Iz prve ruke vam kažem da ćemo u derbiju ici samo na pobedu, da nadigramo protivnika. Kad kažem iz prve ruke, onda mislim baš iz prve.

 

Još pre 10 dana mi je tako rečeno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Markovic_CZ said:

Iz prve ruke vam kažem da ćemo u derbiju ici samo na pobedu, da nadigramo protivnika. Kad kažem iz prve ruke, onda mislim baš iz prve.

 

Još pre 10 dana mi je tako rečeno.

Markovicu nas, ove sezone, kao i  prethodnih, sve zavisi od nas al do sada apsolutno to nismo dokazali, narocito po srpskim livadama.

Zelim da vidim konacno kako smo odigrali derbi bez seckanja i kerebecenja, pravi fudbal u kost, trcanje i borba 90 i kusur minuta, ali avaj.

Sto se kaze ko se na mleko opece i jogurt srce...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bice zeznuto u Subotici. Tamo je uvek tvrdo i teško, + su pod Lalatovicem  uzeli nekoliko pobeda i usli u mirnije vode, pa mogu biti rasterećeni. 

Ukazala nam se šansa da i pored lose igre i rezultata vratimo prvo mesto, a sada to ne smemo da prokockamo.

 

U derbiju ako pruzimo igru iz LŠ iz utakmica sa YB i Lajpcigom mi uzimamo pobedu 100%. 

Ako budemo igrali u JSL moodu, ulazimo u hrkljus, koji nista dobro nece doneti. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Markovic_CZ said:

Iz prve ruke vam kažem da ćemo u derbiju ici samo na pobedu, da nadigramo protivnika. Kad kažem iz prve ruke, onda mislim baš iz prve.

 

Još pre 10 dana mi je tako rečeno.

Ako Bahar bude spremio utakmicu kao protiv YB dobijamo lagano

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno zasluzen povratak na prvo mesto. Iako nismo briljirali, nije ni Partizan koji se provukao gomilu utakmica. Verujem da ce sa psiholoskog aspekta ovo dosta da nam znaci za derbi. Ne moramo da srljamo, ali ne smemo ni da previse cekamo. Moramo da ih pobedimo konacno. Sedam godina ih nismo tamo dobili, a ne pamtim da su bili u vecem kanalu nego za sve te godine koje su prosle od tada. Cak i ta poslednja pobeda, u jubilarnom 150. derbiju, nije bila toliko ubedljiva, secam se da su nas ugazili prvih pola sata dok nas Ibanjez nije spasio iz slobodnjaka. Verujem da je ovaj derbi konacno onaj za koji cemo biti 100% spremni. Cesto smo ih igrali izmedju nekih evropskih utakmica, ili smo bili istroseni psihicki ili nam nisu bili prioritet u tom momentu, ali sada ne sme da bude izgovora. I za Bahara mozda i poslednja prilika da se izbori za nasu klupu na prolece.

 

Sto se tice sutrasnje utakmice sa Sitijem, rezultat je u drugom planu, ali bi bilo lepo videti mlade igrace u 11. Mijatovic i Nedeljkovic pre svih su zasluzili da se nadju u prvoj postavi, a minute ocekujem i za Lucica, sto da ne i Knezevica.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, K.Dot said:

Ladno im nije bilo potrbno ni 24h da krenu sa žalopojkama o nameštenom prvenstvu, onaj 🤡 natho prednjači u tome, lik ima 40 godina, treba da bude srećan sto još uvek igra profesionalno fudbal. 

Ma te nenormalne ljude ne treba slusati. Dva meseca su pricali kako j zbog izbora nastimano da Partizan bude prvi, pa ce tek na prolece Zvezda da preokrene, ali evo kada se ispostavilo da su to nebuloze naravno da nece cutati nego ce nastaviti jos vise da izmisljaju i lazu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, pantelia said:

Sisoje za Mocarta najavljuje 3-5-2, Spajic uz Dragovica i Djigu, Micko, Kanga i Hvan na sredini, po bokovima Nedeljkovic i Olajinka, u spicu Bukari i Mijatovic (Serif)

I ja sam razmisljao na proslim utakmicama kako bi izgledalo da igramo sa Dragovicem, Spajicem i Djigom

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, merosina said:

Sutra ce nazalost Mijatovic i Kosta biti u prvih 11 samo zato da bi bili u izlogu za zimsku prodaju.

Kosta je zacementirao svoje mesto odavno.

Mijatović je zaista zaslužio igrama, ako bude starter.

Ne treba sada svuda tražiti teorije zavere.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...