Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Neverovatno ako je ovo tacno prodajes 18godisnjeg klinca koji je vec sad verovatno najbolji napadac kog imamo za sitnis od 5m a vredece za godinu dana bar 3 puta vise a placas za Serifa 4 miliona.

I jebo ih Zenit jos jedan talenat da propada u ruskoj ligi …

 

Nece ostati ni kamen posle ove uprave.

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nele said:

Neverovatno ako je ovo tacno prodajes 18godisnjeg klinca koji je vec sad verovatno najbolji napadac kog imamo za sitnis od 5m a vredece za godinu dana bar 3 puta vise a placas za Serifa 4 miliona.

I jebo ih Zenit jos jedan talenat da propada u ruskoj ligi …

 

Nece ostati ni kamen posle ove uprave.

Sve dok je Terzića ni jedan naš mlad igrač neće biti,, prodat" za velike pare. Bar za nas, za javnost. Za nas je cifra uvek oko 5 do 8m a ko zna za koliko oni zapravo budu formalno prodati. 

Isto i kod kupovine Šerifa. Ja još ne verujem da smo dali 4m za njega. Tu se neko ozbiljno ugradio. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

I jebo ih Zenit jos jedan talenat da propada u ruskoj ligi …

 

Ko zna koliko su kinte uzeli od Gasproma unapred ... Daj bože da vidimo te pare uopšte ...

Bojim se da je ovo sa Zenitom samo peglanje dugovanja ...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barka73 said:

Bahar je rekao ovo pa Bahar je rekao ono...

Dajte manite se toga

Izričita želja Bahara je povratak Degeneka

 

Pa i to jeste tacno, cak smo platili i 500 hiljada evra za Degeneka koji je oteran pre godinu dana za dzabe. Onda su se sporeckali posle Vozdovca i ovaj nije ni minut vise odigrao, niti ce dok je ovaj trener verovatno. 

 

Marin je insistirao na Kulibaliju, ali je doveo i Bukarija koji nam je danas najbolji igrac, pa i tog Azarova. Ima covek i dobre i lose poteze, ali i ta prica o njemu kao nekom cistaku u leglu lopova koji nam sede u upravi, ne da je smesna, nego je neverovatno da neko veruje u to. A da je skauting mag je jos smesnije.

 

O tome ko je koga trazio, pisao sam i u avgustu, tako da nije da sad retroaktivno perem ikoga. Za ovu blamazu od jesenas krivi su svi. Uprava koja nije dorasla ovim rezultatima, srpski strucni stab koji je tu da ne gluvari po ulici, Bahar koji nije uspeo apsolutno nista pozitivno da uradi za ovih sest meseci, a dobio je uslove kao nijedan trener Zvezde, a potom i igraci, kako domaci koji misle da su bogom dani, tako i stranci koji su dosli da igraju LS, i da se ne umaraju ovde previse.

 

Kad svi oni budu stavili interes Zvezde iznad sopstvenog, onda nam mozda bude i bolje. 

Edited by Markoss
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Ma smesna je ta prica o interesu Zvezde, Zvezda iznad svega, specificnom mentalitetu i zahtevima kod nas itd itd.

To ima tezinu taman koliko i prica da smo nebeski narod. 

 

I u Kopenhagenu mora da se stavi interes kluba na prvo mesto da bi ekipa dobro izgledala, i u Arsenalu, i u Al Hilalu i u Ferencvarosu. 
Ali nije to dovoljno, to je samo poslednji uslov, prvi je da se pronadju kvalitetni igraci, spram svojih mogucnosti svako.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Mendez said:

Hoćeš da kažeš da je Mocart izlažirao intervju? Moguće.

Ne, neću da optužujem nikog nego izražavam rezervu na današnje novinarstvo.

Ili da te pitam. Da Mocart napiše da sad Barak izričito insistira na povratku Pavkova, šta bi ti rekao.

Edit:
da napišu kako je Pavkov to izjavio da mu je Bahar rekao

Edited by Barka73
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barka73 said:

Ne, neću da optužujem nikog nego izražavam rezervu na današnje novinarstvo.

Ili da te pitam. Da Mocart napiše da sad Barak izričito insistira na povratku Pavkova, šta bi ti rekao.

Edit:
da napišu kako je Pavkov to izjavio da mu je Bahar rekao

Pa ima Barak jezik valjda, moze da kaze. Nije demantovao nista od onoga sto je Terzic rekao. I ne razumem zasto bi to neko izmisljao, zbog cega bi se pravila zavera protiv Bahara? Nije on sam sebe doveo u klub, nego taj isti Terzic je isao u Izrael da ga ubedjuje, dakle Bahar je 101% Terzicev projekat. A po vama ispada da sad Terzic busi Bahara preko medija, jer svi znamo ko ima uticaj na Mocart i ko im daje informacije. Bahar je letos dobio marketing kakav nijedan trener pre njega nije dobio. Svaki dan je izlazilo na desetine tekstova o njemu i njegovom cudesnom strucnom stabu od 50 ljudi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Barka73 said:

Ne, neću da optužujem nikog nego izražavam rezervu na današnje novinarstvo.

Ili da te pitam. Da Mocart napiše da sad Barak izričito insistira na povratku Pavkova, šta bi ti rekao.

Edit:
da napišu kako je Pavkov to izjavio da mu je Bahar rekao

Mislim da u ovom slučaju nema mnogo dileme jer je Degenek u više navrata izjavio da ga Bahar već dugo želi. On je na kraju krajeva igrao i standardno sve do kiksa protiv Vozdovca i od tad ga nema nigde više. 
Sto se Mijatovića tiče, nekako i dalje nedefinisan kao igrač jer nema jasnu poziciju. Špic igra jer je Serif očajan, ali nije to pozicija gde će on dostići svoj potencijal. Tako da je i ok prodaja da nisu u pitanju smešnih pet miliona. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Barka73 said:

Ne, neću da optužujem nikog nego izražavam rezervu na današnje novinarstvo.

Ili da te pitam. Da Mocart napiše da sad Barak izričito insistira na povratku Pavkova, šta bi ti rekao.

Edit:
da napišu kako je Pavkov to izjavio da mu je Bahar rekao

Nisu oni napisali da je Degenek nešto rekao već ima Degenekova izjava, ako primjetiš razliku. Da ima intervju sa Pavkovim i on u intervjuu kaže da ga je ovaj tražio, jasno da bih povjerovao (povjerovao bih da je Pavkov to izjavio). Da ima neki random tekst u kojem se provuce recenica da je Pavkov rekao da ga je ovaj zvao, definitivno bih uzeo sa rezervom (rezerva i prema Pavkovu i prema novinaru).P.S. S tim da ostavljam mogućnost da se nismo razumjeli u prethodnom komentaru. Ja sam mislio na to da vjerujem da novinar prenosi istinite riječi (da je Degenek to stvarno rekao), nisam mislio na to da li Degenek govori istinu. Jebi ga, zavrtilo mi se u glavi od napisanog 😀

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, John Terry said:

Čekaj, Bahar insistirao na dolasku Degeneka samo da mu uopšte ne bi dao nikakvu šansu da igra?

 

Seems legit.

 

Pa dao mu je sansu da igra. Maltene je iz aviona postao starter. Igrao je neko vreme, kiksnuo protiv Vozdovca, sporeckali se i nema ga. Imao je Degenek isti problem i sa Stankovicem. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kako god upakovali, za lose igre i rezultate trenutno odgovoran je samo Bahar. Bukvalno ne postoji saucesnik, ako izuzmemo naeavno njegove pomocnike. Smesno je traziti mu opravdanja uz roster koji ima, a ima dobar roster. Najveci promasaji prelaznog roka su Serif i Degenek. Koliko znam, striktno samo njegove zelje. Dakle, bez namere da ponistavam sve brljotine uprave, a mnogoooo ih je, rezultati i igra ove polusezone idu na dusu samo Izraelcu. To sto zbog nekog svog ubedjenja i stavova ima rupe na pojedinim pozicijama je opet na njemu. Covek ima pregrst kvalitetnih fudbalera, ali nije napravio tim. Hemija ne postoji. Borba i motivacija ne postoje. Igra ne postoji. Nije ovo bajka pa ce kao od sutra da klikne nesto. Potreba je šok i motivaciona terapija igracima, mnogo vise od nekih taktickih namestanja i drugih fudbalskih stvari. Jednostavno izgubio je autoritet, a motivaciju ako je ima ne moze da prenese na ekipu i to se nece dobro zavrsiti.

 

"Ako dobije derbi" nije argument vec povelika zelja. Iskustvo govori da derbije dobija onaj ko je spreman vise da "umre" za pobedu, a to trenutno nije Baharov tim. Samo da ne bude sutra "ako izgubi derbi" da je neko drugi kriv.

 

Sto pre ode, vece su sanse da se nesto popravi u sezoni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Degenkov najveci problem je sto je jedan od onih likova koji nista ne precute, boli ga nepravda i vec drugi put ispasta kod nas zbog toga. Kad kiksnes valjds trener ima pravo da ti kaze posle meca par reci o tome, drugo je sto su oni nakon toga usli u raspravu. 

Da nije toga Degenek bi i sad bio starter. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Juan said:

Možda je Bahar izabrao Degenka od više opcija, ali iskreno malo čudni je da je Degenek bio u januaru sa timom....Nemam pojma. Svakako nije pustio Erakovića.

 

Bahar je hteo Degeneka u Haifu da dovede, ali su iz Kolumbusa trazili obestecenje koje ovi nemaju da plate. Niko u klubu nije hteo da se Degenek vrati, jer je sa svima ostao u losim odnosima, ali su popustili treneru kom je bukvalno svaka zelja i zeljica usvojena.  Doveli ga za 500k evra, da bi ovaj posle tri utakmice skontao da mu ipak ne treba.

 

Tako da, nije bilo vise opcija, bilo je - Degenek, Degenek, Degenek i tako ceo jul dok ga klub nije doveo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi smo napravili izuzetno dobar posao u ljetnjem prelaznom roku. Što se tiče dovođenja dovođenja igrača sva pojačanja izuzev Endiaja su bila racionalna i pokazala su se generalno dobra. Završili smo neke igrače i bez obeštećenja. Jedino Endiaj kvari opšti utisak. Ne znam kako smo pali na onakvog igrača. Na prvu loptu vidiš da je drvo. Ja sam se iščuđavao kad su ga ljudi hvalili posle nekih utakmica, jer čovjek ne umije da uštopuje loptu, ni da udari normalno loptu. Svaki njegov kontakt sa loptom je čudan. Ali ponavljam opet, prelazni rok je do toga momenta bio za desetku. To smo objektivno svi i konstatovali na ovom istom mjestu. Prodaja Erakovića je klasična Terzićeva šema. Ja samo pišem o igračima koji su došli, to je ozbiljan kvalitet za naše standarde. 

 

I Bahar je top spremio utakmicu protiv Jang Bojsa. Razbili smo ih, stvorili 7-8 čistih zicera. Realno je da onu utakmicu dobiješ 4-1. Da smo imali nekog prosječnog napadača u evropskim okvirima, tipa Luka de Jonga, taj bi dao poker golova kao što je nekad znao da uradi Burak Jillmaz ili onaj Brazilac iz Šahtjora. Pominjem takve igrače, da ne pišem da bi Ronaldo i Levandovski dali svaki gol iz onih prilika, jer sam gledao utakmice kad daju pet golova. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...